Новини

Два дні у Хмельницькому відбувався Jazz Fest Podillya

Два дні на двох сценах у середмісті Хмельницького проходив V фестиваль джазової музики Jazz Fest Podillya. Сьогодні джаз впевнено завойовує українську публіку, бо в ньому імпровізація, свобода, гострі синкопи і ритм зливаються у чудових і звабливих звуках саксофона, низької  бас-гітари та дзвінких барабанних тарілках, утворюючи завжди несхожий, завжди різний зразок прекрасного злагодженого звука у повільних романтичних чи швидких та грайливих композиціях.

Фестиваль джазової музики «ДжазФестПоділля» було започатковано у Хмельницькому у 2005 році з ініціативи викладачів Хмельницького музичного училища імені В. Заремби Віктора Бернацького, Леоніда Олійника, Петра Максименка за підтримки управління культури Хмельницької міської ради. Ідея цьогорічного фестивалю – познайомити містян з колективами, що представляють знані центри джазових фестивалів в Україні: Київ, Одеса, Вінниця. До цього переліку додаємо Хмельницький!
Фестивальна програма, окрім концертів, включала і просвітницький захід – майстер-клас Олексія Пєтухова, який проходив у музичній школі №1 та традиційний джем сейшн по завершенню фестивалю у нічному клубі «Hot Club».

Учасники цьогорічного фестивалю: Танок на майдані Конго з програмою «Джазі», Ольга Лукачова – Volga: funk (м. Київ), OferJazzBand (м. Київ), квартет піаніста Олексія Пєтухова (м. Одеса), «The Hypnotunez» (м.Вінниця), Julinoza (м. Одеса), Муніципальний естрадно-духовий оркестр (м.Хмельницький), Естрадний оркестр Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, Проскурів-Сіті бенд Хмельницького музичного коледжу імені В.Заремби, Big-Bend дитячої школи мистецтв (м.Хмельницький), гурт «Експромт» дитячої музичної школи №2 (м.Хмельницький), гурт «LaChicaBossa» (м.Хмельницький), гурт «FreeJam» (м.Хмельницький).

Більше фото та відео на сторінці Jazz Fest Podillya у Фейсбук.