Новини

Депутатка Хмельницької районної ради Олена Болотнікова активно долучилась до волонтерського руху

«Я опікуюсь родинами, які були змушені тікати від війни до Хмельницького, адже це люди, які надзвичайно потребують нашої підтримки. Допомагаю із поселенням, засобами побутової хімії, харчуванням, необхідним одягом. Неодноразово передавала все потрібне нашим воїнам-захисникам на передову, а також надсилала адресну допомогу на Миколаївщину та Харківщину для людей, які постраждали від дій окупантів», - розповіла Олена.

Ще одним напрямком волонтерської діяльності є забезпечення медичними засобами. Особливу увагу приділено медикаментам вузького профілю, до прикладу, «Еутірокс», який використовують при захворюваннях щитовидної залози. Олена Болотнікова співпрацює з організацією «Волонтер 12».

Не залишилася осторонь депутатка і від процесу забезпечення добровольчих формувань міста, яким було передано ліжка, матраци, постільну білизну, термобілизну, балаклави, рукавиці та багато інших потрібних речей.

«Кожний має робити власний внесок у перемогу. Щодня, без втоми. Бо ми боронимо власну країну, майбутнє дітей!» - переконана Олена.