Новини

Чергова сесія міської ради: 143 питання порядку денного та зміни до бюджету

Пройшла чергова, двадцять п’ята, сесія Хмельницької міської ради.  Розпочинали засідання з хвилини мовчання у пам’ять про загиблих за Україну. Тепер так буде завжди, – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

На пленарному засідання було прийнято зміни до бюджету міста на 2018 рік. Депутати розподілили перевиконання дохідної частини в сумі майже 60 млн грн. Уточнили видаткову частину. Головним чином видатки стосувалися завершення підготовки до опалювального сезону та зими, продовження будівництва об'єктів соціальної інфраструктури (НВК на Озерній, НВО 1, НВК 10, дитсадок мікрорайону Лезневе), придбання медичного обладнання для міської та міської дитячої лікарні, ремонтів у школах та дитсадках, будівництва мереж водопостачання та каналізації, будівництва нової магістральної дороги на Січових Стрільців.

Було прийнято зміни до програм підтримки військових частин, силових структур, військового госпіталю, передбачили відповідне фінансування. Рішенням сесії затверджено кадастровий номер на земельні ділянки у парку «Молодіжний». На цьому паперова робота завершена, далі – власне, будівництво, першу частину фінансування вже виділили - 100 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію! Також визначили ще один сквер розміром майже 2 га, розташований на вул. Львівське шосе.

Затвердили документацію для ділянки під Індустріальний парк (90 га) по Вінницькому шосе. Далі розпочинаємо процес прокладання комунікацій (підготовка документації).

На сесії прийняли програму покращення екологічного стану довкілля, якою рекомендували припинити використання на об’єктах благоустрою Хмельницького (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо). Також доручили внести відповідні зміни до Правил благоустрою міста.

Також внесли зміни до Положення про постійні комісії міської ради, посиливши публічність їхньої роботи.

Прийняли концепцію системи енергоменеджменту. Метою системи є формування професійних управлінських механізмів та прийняття рішень в сфері енергетичного функціонування міста, які повинні забезпечувати оптимізацію структури споживання енергоресурсів, підвищення ефективності використання всіх видів енергоресурсів, покращення якості надання енергетичних послуг та можливостей для їх регулювання., налагодження енергоефективної експлуатації будівель тощо.

Рішенням сесії Додано ще 200 тисяч гривень на навчання учасників АТО у вузах.

Проголосували за багато земельних питань. В тому числі виділили 8 земельних ділянок під житлове будівництво для учасників АТО і 1 сім’ї загиблого, під гаражі – 8 учасникам АТО та 2 сім’ям загиблих.

Окрім того, на двадцять п’ятій сесії було внесено зміни до програми розвитку електротранспорту. За три роки плануємо придбати 45 нових тролейбусів та 30 автобусів. Очікувана вартість – 411 мільйонів гривень.

Також депутати проголосували звернення до центральних органів влади щодо недопущення підвищення ціни на газ для населення, бізнесу і комунальних підприємств та щодо вчорашніх події та складах боєприпасів у Ічні.