Новини

Активний простір Центральної публічної бібліотеки – місце, де щотижня для дітей проводять цікаві заходи

Черговий тиждень для учасників Активного простору в Центральній публічній бібліотеці пройшов насичено. І це вже, мабуть, стало доволі доброю бібліотечною традицією. Про те, що цього разу підготували для діток бібліотекарки, читайте далі.

В перший день тижня тут робили об’ємного сніговика з паперу. Сніговички вийшли веселими й харизматичними.

«Дуже простий у виконанні, не потребує великої кількості затратних матеріалів. Знадобиться лише білий папір, картон двох кольорів, клей, ножиці, година часу і дитячий хороший настрій!», – розповіла працівниця Юлія.

Далі з учасниками займалися волонтери Товариства Червоного Хреста. Вони провели заняття «Лист вдячності».

«Коли дитина пише лист подяки, вона думає про любов і турботу, що їх інша людина виявила у ставленні до неї», – зазначив працівник фонду Дмитро.

Волонтерка Анастасія відзначила, що навчившись бути вдячною, дитина може використовувати цю навичку в різних сферах життя. Закінчилася зустріч смачним чаюванням зі смаколиками.

А вже наступного дня у бібліотеці грали в настільні ігри. Першою була «Доброго вечора, ми з України». Правила дуже прості: виграє той, хто збере якомога більше карток.

Завершився творчий тиждень бісероплетінням. Новеньким у цій непростій справі допомагали освоїти основи плетіння з бісеру.

За інформацією

Централізованої бібліотечної системи

Хмельницької міської територіальної громади