Новини

23 травня – День Героїв

Сьогодні ми відзначаємо День Героїв – свято-символ незборимості української нації, свято вшанування величі духу борців за волю і державність України, тих, хто з великої любові до України своїм лицарським чином і гідним життям наближав і утверджував вільну, єдину, рівну серед рівних у Європі і світі державу Україну.

З цієї нагоди керівники міста й області, депутати, представники силових структур, громадськість міста поклали квіти до меморіальних дошок, встановлених на честь видатних українців: Симона Петлюри, Романа Шухевича, Костя Місевича, Євгена Коновальця. Також квіти поклали до Меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, пам’ятників Героям Небесної Сотні та В’ячеславу Чорноволу.

23 травня 2022 року, – 89-й день спротиву повномасштабній російсько-рашистській агресії у священній для українців визвольній війні, яка триває з 20 лютого 2014 року. А завтра минає три місяці від 24 лютого 2022 року – чорного дня повномасштабного рашистського вторгнення, яке знову принесло на святу українську землю розруху, тисячі загиблих і поранених українських чоловіків, жінок і дітей.

У цій війні ХХІ століття на захист рідної землі піднялися проти жорстокого, підступного ворога українські Герої, проявляючи гідну стійкість, витримку, мужність, відвагу, незламність і єдність.

На жаль, ряди Героїв, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, поповнюються чи не щодня.