Категорія новини:
Сьогодні, 17 червня, в приміщенні колишнього Будинкоуправління № 2 (вул. Майборського, 11) відбудеться особистий прийом громадян, який проведе заступник міського голови Микола Ваврищук.
Він курує питання транспорту, містобудування, земельних відносин тощо.
Години прийому: з 14.00 до 16.00.