Новини

Хмельницька міська рада рекомендує підприємцям не продавати, а хмельничанам – не приносити штучні квіти на кладовища міста

Більшість жителів несуть на могили своїх рідних штучні квіти. Цього не радять робити ні екологи, ні священики, ні медики адже пластикові квіти та вінки шкодять навколишньому середовищу, під час згоряння виділяють токсичні речовини, зокрема діоксин. А на кладовищах та на полігоні побутових відходів роками накопичуються гори пластику.

На черговій 25-й сесії Хмельницької міської ради депутати ухвалили рішення «Про покращення екологічного стану довкілля міста Хмельницького».

Згідно з рішенням юридичним і фізичним особам рекомендовано не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини тощо) на території міста Хмельницького.

Також рекомендовано хмельничанам припинити використання, розміщення, покладання на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (особливо на міських кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках та культових спорудах) штучних квітів, вінків та корзин тощо.

Відповідно до ухваленого документу, роз’яснювальну роботу з жителями міста про шкоду, яка завдається довкіллю при використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів, проводитимуть представники релігійних конфесій міста.

Духовна рада християнських церков і релігійних організацій міста Хмельницького підтримала ініціативу влади міста щодо покращення екологічного стану довкілля міста Хмельницького, звернувшись до усіх християн із закликом утриматися від використання штучних квітів.

Світлина від Духовна Рада м.Хмельницького.