Рішення міської ради

Про внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять першої сесії

№22 від 11.04.2018 р.

 

Про внесення змін до статуту та затвердження в новій редакції статуту Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до статуту Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр», затвердженого рішенням двадцятої сесії міської ради №5 від 31.01.2018 року,:

1.1. п.2.4. доповнити п.п.2.4.9. наступного змісту «поліграфічна діяльність, тиражування записаної інформації:

2.4.9.1. друкування іншої продукції,

2.4.9.2. виготовлення друкарських форм і надання інших поліграфічних послуг,

2.4.9.3 тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення»;

1.2. п.4.10 доповнити словами наступного змісту «- брати участь в управлінні юридичної особи, засновником якої або частину у статутному капіталі якої має Підприємство, представляти інтереси Підприємства у загальних зборах юридичної особи із усіма правами наданими Підприємству (в тому числі голосувати на власний розсуд усіма голосами, які належать Підприємству на загальних зборах, бути обраним до органів управління, підписувати документи, користуватись іншими правами, передбаченими законодавством України)».

2. Затвердити нову редакцію статуту Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр», який доручити підписати директору Хмельницького міського комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» С.Матвійчуку, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сабій Ю.С.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Size: 224 КБ
Extension: pdf