Проекти рішень міської ради

Про розірвання договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Про розірвання договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання юридичної та фізичної особи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.651 Цивільного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати договір від 28.03.2016 №54 про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького укладеного із товариством з обмеженою відповідальністю «Даринка-7» за згодою сторін.

2. Розірвати договір від 07.12.2020 №167 про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Хмельницького укладеного із громадянином Кочетковим Віталієм Борисовичем за згодою сторін.

3. Уповноважити заступника міського голови М.Ваврищука підписати додаткові угоди про розірвання договорів від 28.03.2016 №54, від 07.12.2020 №167.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління капітального будівництва.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН