Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31.10.2006 року №2

 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 31.10.2006 року №2

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Олійника І.В., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення четвертої сесії міської ради від 31.10.2006р. №2 «Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради соціально-економічного та культурного розвитку міста та затвердження Положення про нього» із внесеними змінами, а саме:

1.1. вираз в  пункті 3.2.15 Положення «-загиблих та померлих учасників ООС у розмірі 50000,00 грн. (п'ятдесят тисяч гривень 00 копійок)» замінити на вираз:

«- загиблих та померлих учасників ООС, загиблих та померлих учасників, які брали участь у відсічі під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії Російської Федерації проти України у розмірі 30000,00 грн. (тридцять тисяч гривень 00 копійок).»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації і фінансове управління Хмельницької міської ради.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН