Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії Хмельницької міської ради від 14.01.2021 №1

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сьомої сесії

№117 від 14.07.2021 р.

 

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії Хмельницької міської ради від 14.01.2021 №1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами, депутата міської ради С.Болотнікова, та подальшого розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової третьої сесії Хмельницької міської ради від 14.01.2021 №1 «Про затвердження Програми розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» (далі – Програма), а саме:

- додаток 1 викласти в новій редакції згідно з додатком 1;

- додаток 2 викласти в новій редакції згідно з додатком 2.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука та управління транспорту та зв’язку, управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Size: 252 КБ
Extension: pdf
File link
Size: 123 КБ
Extension: pdf