Рішення міської ради

Про надання дозволу на передачу в суборенду частин нежитлових приміщень

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№19 від 20.09.2017 р.

 

Про надання дозволу на передачу в суборенду частин нежитлових приміщень

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл приватному підприємству “Ніко Дент” на передачу фізичній особі-підприємцю Коссу Андрію Сергійовичу в суборенду частини нежитлового приміщення по просп.Миру,61 корисною площею 16,3 кв.м (загальною площею 16,8 кв.м) під стоматологічну практику по 16.05.2022 року.

2. Надати дозвіл публічному акціонерному товариству “Укртелеком” на передачу управлінню поліції охорони в Хмельницькій області в суборенду частини нежитлового приміщення по вул.Козацькій,54 площею 1,0 кв.м під встановлення обладнання для обслуговування систем безпеки по 07.05.2019 року.

3. Орендарям внести відповідні зміни в договори оренди, укласти угоди про суборенду частин приміщень та надати їх копії управлінню комунального майна та отримувачу коштів.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин