Рішення міської ради

Про передачу в оренду нежитлового приміщення в будівлі по вул.Кам'янецькій,74

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№20 від 20.09.2017 р.

 

Про передачу в оренду нежитлового приміщення в будівлі по вул.Кам'янецькій,74

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати в оренду виконавчому комітету Хмельницької міської ради нежитлове приміщення корисною площею 16,5 кв.м (загальною площею 20,3 кв.м) в будівлі по вул.Кам'янецькій,74 для забезпечення роботи Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради строком на два роки та одинадцять місяців.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради, та балансоутримувачу приміщення укласти договір оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Орендарю укласти договір оренди, договори на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачем нежитлового приміщення, використовувати приміщення за цільовим призначенням.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин