Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення десятої сесії міської ради від 15.12.2021р. №27 «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку розваг на території  Хмельницької міської територіальної громади

Звіт

про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення десятої сесії міської ради від 15.12.2021р. №27 «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку розваг на території  Хмельницької міської територіальної громади»

 

Вид та назва документу: рішення десятої сесії міської ради від 15.12.2021р. №27 «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку розваг на території  Хмельницької міської територіальної громади».

Тип відстеження: повторне.

Відстеження здійснено: управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради

Строк виконання заходів з відстеження: з  15.12.2021р.  по  31.12.2022р.

Цілі прийняття акта: врегулювання надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг на території міста, поліпшення благоустрою та відстеження надходження коштів до міського бюджету.

Способи одержання даних: за матеріалами наданими у письмовому та електронному вигляді від адміністрації комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» та комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста.

Методи одержання результатів  відстеження: статистичний метод.

Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання таких даних: дані отримані у письмовому та електронному вигляді від адміністрації комунального підприємства «Парки і сквери міста Хмельницького» та комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста.

Кількісні та якісні значення показників наступні:

 

№ з/п

              

 

            Показник

 

з 15.12.2021р. по 31.12.2022р.

  1.

Кількість заяв на розміщення, з них, од.:

72

 

 

  • на розміщення цирків

-

 

  • на інші об'єкти сфері відпочинку та розваг

72

2.

Кількість відмов на встановлення, од.

-

3.

Кількість виданих рішень/наказів, од.

72

 4.

Кількість скарг від жителів міста, од.

-

5.

Кількість укладених КП “Парки та сквери міста Хмельницького” договорів пайової участі на розміщення об’єктів сфери відпочинку і розваг в парку культури і відпочинку ім. М. К. Чекмана, од.

 

на 46 наданих погодження  укладено 30 договорів 

5.1.

Надходження коштів (договір пайової участі на розміщення об’єктів сфери відпочинку і розваг в парку культури і відпочинку ім. М.К. Чекмана), грн.

 

565607,84

6.

Кількість укладених договорів КП по зеленому будівництву і благоустрою міста пайової участі на розміщення об’єктів сфери відпочинку і розваг у сквері ім. Т. Г. Шевченка, на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка, в парку ім. І.Франка, по місту та в дендропарку по вул. Старокостянтинівське шосе, од.

на 26 наданих погодження укладено  22 договори

 

6.1

Надходження коштів, грн.

                     428729,8

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей: рішення є доцільним та ефективним та досягло своє мети, дозволило врегулювати надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг на території міста та відстежити надходження коштів до міського бюджету.

 

Начальник управління                                                                                  Артем РОМАСЮКОВ