Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах з

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

_______________________________

від _______________________ №_____________                                 

Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 року №607 із внесеними змінами

Розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, враховуючи протокол громадських слухань щодо обговорення вказаного рішення, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року       № 1081, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування згідно із додатком 1.

2. Затвердити типову форму Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком 2.

3. Затвердити типову форму Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому згідно із додатком 3.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 року № 607 «Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та втрату чинності рішень виконавчого комітету» із внесеними змінами рішенням виконавчого комітету від 09.08.2018 № 632.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови М. Ваврищука.

 

Міський голова                                                                                           О. СИМЧИШИН

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від «___» _____________ 20___ р. № ___

Умови

конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

на території Хмельницької міської територіальної громади

1. Загальні положення

1.1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади (надалі – Умови) - це встановлені організатором обов’язкові та запропоновані учасниками конкурсу додаткові умови перевезень пасажирів, які повинні виконуватись автомобільними перевізниками на відповідних об’єктах конкурсів.

1.2. Умови розроблені відповідно до Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті”, постанов Кабінету Міністрів України “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та інших нормативно-правових актів.

2. Основні засади організації пасажирських перевезень на території Хмельницької міської територіальної громади

2.1. Перевізник – претендент зобов’язаний мати:

2.1.1. достатню кількість автобусів, які є його власністю, співвласністю або використовуються на правах фінансового лізингу для відповідного виду перевезень на законних підставах, що відповідають об’єкту конкурсу, у тому числі автобуси, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в кількості від 10 до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 року та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. Загальний перелік відповідних вимог встановлюється згідно з порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого Мінінфраструктури.

2.1.2. кількість резервних автобусів на кожному маршруті не менше 10% від загальної кількості машин, залучених для обслуговування певного маршруту;

2.1.3. власну або орендовану виробничо-технічну базу, на якій забезпечується проведення медичного огляду водіїв, їх стажування та інструктажі, а також огляд технічного стану автобусів та їх зберігання, розміщену на відстані не більш як 20 кілометрів від місця формування рейсу;

2.1.4. офіційно оформлених працівників (водій/кондуктор), в т.ч. для здійснення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв та технічного передрейсового та післярейсового огляду транспортних засобів або залучати відповідних фахівців на підставі договорів на надання послуг;

2.2. На маршрутах використовуються автобуси загального призначення, категорія та клас яких відповідають вимогам об’єкту конкурсу.

2.3. Конструкція та технічний стан транспортних засобів, а також їх частини мають відповідати вимогам, порядок визначення яких встановлюється на законодавчому рівні та забезпечувати:

- безпеку людей, які користуються транспортними засобами чи беруть участь у дорожньому русі;

- відповідність нормам стосовно викидів забруднювальних речовин, парникових газів, електромагнітних завад, рівню шуму та інших чинників негативного впливу на людину та довкілля;

- ефективне використання енергетичних ресурсів, частин і експлуатаційних матеріалів;

- захист від їх незаконного використання;

- збереження властивостей безпеки від моменту виготовлення транспортного засобу до його утилізації;

- відповідність іншим вимогам законодавства.

На маршрутах використовуються автобуси загального призначення, категорія та клас яких відповідають вимогам, установленим для міського/приміського транспорту, а пасажиромісткість - пасажиропотоку з урахуванням забезпечення доступу до об'єктів соціального, медичного та культурного призначення, в т.ч. для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Вимоги до структури рухомого складу визначаються організатором.

2.4. Забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення.

2.5. Забороняється зберігання автобусів у житлових зонах поза межами власної або орендованої виробничо-технічної бази.

2.6. Перевізник не має права працювати на маршрутах без Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому або Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади і за порушення цього пункту несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.

2.7. Перевізник, з яким укладено Договір про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому або Договір про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, самостійно забезпечує у повному обсязі перевезення пасажирів відповідно до його умов, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому або Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, в тому числі резервними автобусами, на випадок виходу автобуса з ладу чи збільшення пасажиропотоку.

2.8. Якщо перевізник, з яким укладений Договір про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому або Договір про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах на території Хмельницької міської територіальної громади запропонує зміну тарифів на проїзд, то Організатор  його погоджує у разі якщо зміна тарифу стосується приміського маршруту або приймає відповідне рішення у разі якщо зміна стосується міського маршруту загального користування.

2.11. На автобусах, що здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування розміщується:

Передній трафарет- на лицевій стороні зліва від водія, в нижньому кутку лобового скла:

Розмір трафарету

Висота - 30 см.

Ширина - 30 см.

(включаючи по 6 см. зверху та знизу для назв вулиць (зупинок))

Боковий трафарет – на лівому склі від передніх дверей:

Розмір трафарету

Висота - 30 см.

Ширина - 90 см.

(по 30 см. для кожного інформаційного блоку), включаючи по 6 см. зверху та знизу для назв вулиць (зупинок))

Задній трафарет – на правій стороні аварійних виходів (задніх дверей) або на задньому склі:

Розмір трафарету

Висота - 20 см.

Ширина - 20 см.

- біля кожних дверей - позначення входу і виходу.

Примітка*:

На кожному трафареті наносяться кольорові смуги як додаткові орієнтири по напрямках сполучення маршрутів (початкові та кінцеві пункти).

В залежності від мікрорайонів розрізняють наступні кольори:

1) мікрорайон Гречани - позначатиметься жовтим кольором;

2) мікрорайон Ракове - позначатиметься зеленим кольором;

3) мікрорайон Озерна - позначатиметься синім кольором;

4) мікрорайон Лезневе - позначатиметься рожевий кольором;

5) мікрорайон Дубове - позначатиметься коричневим кольором;

6) Південно-Західний - мікрорайон позначатиметься блакитним кольором;

7) мікрорайон Ружична - позначається фіолетовим кольором;

8) мікрорайон Дальні Гречани - позначатиметься помаранчевим кольором.

2.12. У салоні автобуса, що здійснює перевезення на міських/приміських маршрутах загального користування розміщується така інформація:

1) витяг із Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом      (для міських маршрутів), Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади (для приміських маршрутів);

2) позначення входу та виходу;

3) відомості про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплаченого багажу;

4) відомості про автомобільного перевізника та страховика (найменування, адреса і телефон);

5) загальна пасажиромісткість із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів;

6) позначення місць розташування аварійних виходів (із зазначенням способу їх відчинення), вогнегасника, аптечки та кнопки екстреної зупинки;

7) написи "Не курити", "Місця для пасажирів з дітьми та осіб з інвалідністю" з одночасним їх дублюванням міжнародним символом доступності та знаком дитячого візка;

8) вартість проїзду, розклади руху.

9) позначення місць для інвалідів рельєфною піктограмою.

2.13. Розміри та освітлення інформаційних написів у автобусах, що використовуються для обслуговування міських маршрутів загального користування повинні бути такими, щоб їх можна було прочитати у світлу і темну пору доби:

- в салоні автобуса – з відстані не менш, як 1 метр;

- на передньому та задньому трафаретах – з відстані не менш, як 15 метрів, на боковому - не менше, як 3 метри.

Інформація, що розміщується на автобусах та в салонах автобусів, повинна відповідати потребам пасажирів із порушенням зору (зокрема друкуватися збільшеним  шрифтом).

2.14. Додатково в салонах автобусів, що використовуються для обслуговування міських маршрутів загального користування встановлюються:

- звукові системи для обов’язкового оголошення зупинок. Звукова система має давати змогу почути оголошення в будь-якому місці салону при максимальній наповненості пасажирів та найбільшому шумі працюючих двигунів. Звукове повідомлення повинно бути чітким, розбірливим і без спотворень;

- спеціальні ліхтарі для освітлення східців і вхідних дверей;

- поручні (на внутрішній стороні дверей салону), за які можуть триматись пасажири під час посадки/висадки.

2.15. Автомобільний перевізник проводить стажування водія перед переведенням його на новий регулярний маршрут або на відмінну модель автобуса, ознайомлює з паспортом маршруту та видає водію витяг з нього.

Автомобільний перевізник забезпечує навчання та інструктаж водія щодо особливостей посадки (висадки) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

2.16. Відправлення автобусів відбувається відповідно до затверджених розкладів руху, незалежно від кількості пасажирів у салоні.

2.17. За Договором про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому або Договором про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади перевізник зобов'язується безпечно перевезти пасажира до пункту призначення, а пасажир зобов'язується внести встановлену плату за проїзд, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – зареєструвати електронний квиток через вказану систему.

При наявності пільг на проїзд, пасажир зобов’язаний пред’явити оригінал посвідчення особи встановленого зразка або оригінал довідки, на підставі якої надається пільга, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – зафіксувати пільговий електронний квиток через вказану систему.

2.18. Під час перевезення пасажирів музика в автобусі має звучати не голосно, щоб не заважати пасажирам. Крім цього суворо забороняється:

- прослуховування пісень, пов’язаних із тематикою кримінального світу;

- транслювання пісень виконавців, перелік яких формується відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та складається Міністерством культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

2.19. Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

3. Обов'язки та права учасників транспортного процесу

3.1. Організатор зобов’язаний:

3.1.1. сприяти Перевізнику в забезпеченні регулярної роботи автобусів на маршруті шляхом спільних координаційних дій з відповідними службами міста щодо утримання дорожньо-транспортної інфраструктури;

3.1.2. інформувати Перевізника про зміни та доповнення існуючого законодавства України, законодавчих та нормативно-правових актів, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету в частині пасажирських автоперевезень.

3.2. Організатор має право:

3.2.1. Самостійно або через уповноваженого представника здійснювати контроль за належним виконанням з боку Перевізника та його персоналу (водій, кондуктор, інші працівники) даних Умов, умов Договору, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови.

3.2.2. Самостійно або із залученням компетентних органів, інших установ, підприємств та організацій, організовувати перевірки дотримання водіями Перевізника графіків руху, схем маршрутів, регулярності руху, якості послуг по перевезенню пасажирів та законодавства в сфері пасажирських перевезень.

3.2.3. Самостійно приймати рішення щодо тимчасового продовження, скорочення маршрутів, часткової зміни шляху прямування автобусів (у випадках ліквідації наслідків аварій, проведення масових заходів тощо).

3.2.4. У разі припинення (неможливості виконання) Перевізником перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з підстав, передбачених законодавством або його відмови від виконання перевезень, Організатор призначає перевізника, який за результатами конкурсу зайняв наступне місце, а в разі його відсутності – призначити до проведення конкурсу іншого автомобільного перевізника, транспортні засоби якого відповідають за параметрами, класом, категорією, комфортністю і пасажиромісткістю вимогам, передбаченим для відповідного виду перевезень, один раз на строк не більш як три місяці.

3.2.5. За не виконання умов Договору, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, Організатор має право в односторонньому порядку достроково розірвати Договір.

3.2.6. Отримувати від Перевізника повну та достовірну інформацію, необхідну для якісної організації пасажирських перевезень;

3.2.7. Установлювати види та обсяги пільгових перевезень відповідно до замовлення, з визначенням порядку компенсації збитків від цих перевезень;

3.3. Перевізник зобов'язаний:

3.3.1. здійснювати перевезення пасажирів на міських/приміських автобусних маршрутах загального користування на підставі укладеного з Організатором Договору, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у         м. Хмельницькому або Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

3.3.2. мати документи для здійснення перевезень згідно із законодавством;

3.3.3. самостійно забезпечувати перевезення пасажирів відповідно до умов договору, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому та Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

3.3.4. мати достатню кількість офіційно оформлених:

- водіїв/кондукторів автобусів для здійснення перевезень у відповідності до вимог автомобільного та трудового законодавства України в частині дотримання режиму праці та відпочинку;

- медичних працівників для забезпечення контролю за станом здоров’я водіїв (обов’язковий щозмінний передрейсовий та післярейсовий огляди) або залучати відповідних фахівців на підставі договорів на надання послуг;

- спеціалістів для забезпечення контролю за технічним та санітарним станом транспортних засобів (обов’язкові передрейсовий та післярейсовий технічні огляди) або залучати відповідних фахівців на підставі договорів на надання послуг;

3.3.5. забезпечити дотримання персоналом вимог законодавства про автомобільний транспорт, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому та Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

3.3.6. забезпечити наявність у водіїв передбачених законодавством документів для здійснення пасажирських перевезень;

3.3.7. протягом 30 календарних днів з дня підписання договору – встановити на всіх автобусах, якими здійснюватимуться перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, систему GPS – навігації та забезпечити її під’єднання до єдиної централізованої системи керування рухом громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, з обов’язковим щоденним наданням протоколів (звітів) за результатами роботи в електронному та письмовому вигляді;

Крім цього, встановити засоби звукового інформування про найменування зупинок, зокрема поточної та наступної; обладнання (в т.ч. додаткове), передбачене п. 2.14;

3.3.8. забезпечити дотримання схеми та виконання графіку руху, затверджених Організатором відповідно до паспорту автобусного маршруту;

3.3.9. вживати заходів для забезпечення безпечної, зручної поїздки пасажирів та доставки багажу згідно з Договором про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому або Договором про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                           м. Хмельницькому, Правилами користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади і розкладом руху;

3.3.10. організувати проведення контролю технічного та санітарного стану автобусів перед початком та після завершення роботи;

3.3.11. організувати проведення щозмінного передрейсового та післярейсово медичного огляду водіїв транспортних засобів;

3.3.12. утримувати транспортні засоби в належному технічному та санітарному стані, забезпечувати їх своєчасну подачу для посадки пасажирів і відправлення;

3.3.13. забезпечити зберігання транспортних засобів у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони;

3.3.14. здійснювати перевезення пасажирів з використанням сертифікованих транспортних засобів відповідного типу, на які оформлені документи згідно із законодавством;

3.3.15. організовувати проїзд пасажирів до місця призначення за маршрутом без додаткових фінансових витрат пасажирів, насамперед осіб з інвалідністю, громадян похилого віку, вагітних жінок, пасажирів з  дітьми  дошкільного  віку, у разі припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу чи настання надзвичайної або невідворотної за даних умов події;

3.3.16. надавати пасажирам достовірну і своєчасну загальну інформацію, що стосується окремо визначеного маршруту;

3.3.17. компенсувати шкоду, заподіяну здоров'ю та майну пасажирів виключно з вини перевізника, якщо її буде доведено у встановленому законом порядку;

3.3.18. забезпечити водіїв необхідною кількістю квитків, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – можливість реєстрації проїзду через вказану систему;

3.3.19. виконувати вимоги Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, Правил дорожнього руху та правил технічної експлуатації транспортних засобів.

3.3.20. забезпечити безперешкодний доступ працівникам управління транспорту та зв’язку або іншому уповноваженому Організатором представнику під час проведення перевірок дотримання умов Договору, умов конкурсу, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому та Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

3.3.21. Здійснювати всі види обов’язкового страхування відповідно до чинного законодавства.

3.4. Перевізник має право:

3.4.1. обмежувати або припиняти перевезення в разі стихійного лиха, епідемії, епізоотії або іншої надзвичайної ситуації, повернувши пасажирам кошти, сплачені ними за перевезення, негайно повідомивши про це Організатора;

3.4.2. припиняти рух транспортних засобів у разі виникнення загрози життю та здоров'ю пасажирів, водія або кондуктора;

3.4.3. подавати Організатору пропозиції щодо підвищення рівня організації обслуговування пасажирів;

3.4.4. пропонувати пасажирам додаткові послуги (наприклад, безкоштовний доступ до мережі Інтернет, за допомогою розміщення в салонах автобусів обладнання Wi-Fi);

3.4.5. на компенсацію витрат внаслідок перевезення пільгових категорій пасажирів, яким надано таке право згідно нормативних актів та в межах бюджетних призначень.

Відшкодування Перевізнику витрат за проїзд пільгових категорій громадян визначається окремим договором, що укладається останнім з управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на підставі Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян, затвердженого рішенням сьомої сесії № 20 від 20.07.2016 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян» та при умові отримання управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради повної і своєчасної інформації про роботу GPS-обладнання (навігації), встановленого на всіх транспортних засобах Перевізника.

При наявності у перевізника 5 (п’яти) та більше порушень, зафіксованих управлінням транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради під час надання ним транспортних послуг на маршрутах, які він обслуговує на підставі укладеного Договору про організацію пере­ве­зення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому або Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, протягом минулого місяця, управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради вирішує питання про погодження або непогодження розрахунку обсягу відшкодування за здійснене пільгове перевезення автотранспортом за минулий місяць по окремих маршрутах перевізника, де будуть зафіксовані такі порушення.

3.5. Водій автобуса зобов'язаний:                            

3.5.1. виконувати вимоги Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, Правил дорожнього руху, Правил технічної експлуатації колісних транспортних засобів та інших нормативно-правових актів в сфері пасажирських перевезень;

3.5.2. мати із собою і пред'являти для перевірки уповноваженим особам передбачені законодавством документи на здійснення перевезень;

3.5.3. здійснювати продаж квитків, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – реєстрацію електронного квитка через вказану систему до початку руху транспортного засобу;

3.5.4. дотримуватися визначеного маршруту та розкладу руху автобуса;

3.5.5. стежити за виконанням пасажирами своїх обов'язків, визначених Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                          м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади та безпечним розміщенням ними багажу і ручної поклажі в автобусі;

3.5.6. здійснювати заправлення автобуса паливом до початку роботи;

3.5.7. вживати необхідних заходів до забезпечення безпеки пасажирів у разі виникнення перешкод для руху на маршруті (туман, ожеледь тощо), які не дають змоги продовжити поїздку, а також у разі вимушеної зупинки на залізничному переїзді;

3.5.8. здійснювати посадку та висадку пасажирів виключно на зупинках громадського транспорту, визначених паспортом маршруту;

3.5.9. зупиняти автобус для посадки та висадки пасажирів на відстані не більше ніж 0,05-0,1 метра від краю проїзної частини дороги;

3.5.10. пройти перед виїздом на маршрут щозмінний передрейсовий та післярейсовий медичний огляд, забезпечити перевірку технічного стану і комплектності транспортного засобу;

3.5.11. дотримуватися визначеного законодавством режиму праці та відпочинку;

3.5.12. бути охайно одягненим, мати належний зовнішній вигляд, чемно поводитися з пасажирами;

3.5.13. забезпечувати перевезення багажу в багажних відділеннях автобуса (у разі їх наявності) або розміщення так, щоб не заважати вільному проходу пасажирів уздовж салону автобуса та не блокувати доступ до основних і аварійних виходів.

3.5.14. у разі обслуговування пасажирів з числа осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення перевіряти після прибуття їх до пункту призначення, чи здійснили такі пасажири заплановану висадку та чи не забули багаж та/або ручну
поклажу, особисті речі;

3.5.15. надавати допомогу особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення під час посадки в автобус і висадки з нього, у тому числі особисто піднімати та опускати механічні апарелі та механізми з метою створення умов для зручного користування зазначеним транспортним засобом особами, які пересуваються на кріслах колісних.

3.6. Водій автобуса має право:

3.6.1. вимагати від пасажирів виконання їх обов'язків, визначених Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                             м. Хмельницькому та Правилами користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

3.6.2. не допускати до поїздки пасажира, якщо в салоні відсутні вільні місця, передбачених конструкцією заводу-виробника транспортного засобу;

3.6.3. не допускати до поїздки пасажирів:

- які відмовляються оплачувати, а у разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзд - реєструвати проїзд та/або не пред'являють оригінал посвідчення встановленого зразка, що підтверджує право на пільги щодо оплати проїзду чи оригінал довідки, на підставі якої надається пільга,

- перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, порушують громадський порядок, мають при собі небезпечні вантажі, зокрема легкозаймисті, вибухонебезпечні і такі, що можуть забруднити транспортний засіб чи одяг пасажирів.

4. Ці Умови є обов’язковими для всіх учасників транспортного процесу.

4.1. У разі порушення Перевізниками даних Умом та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Правил користування приміським пасажирським транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, Організатор залишає за собою право на дострокове розірвання договору на пасажирські перевезення в односторонньому порядку.

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                        Ю. САБІЙ

 

Заступник начальника управління

транспорту та зв’язку                                                                                             С. ШЕПУРЕВ

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від «___» _____________ 20___ р. № ___

 

Д О Г О В І Р № ___про організацію пере­ве­зення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади                                                              

«____» ____________________ 20__ р.                                                    м. Хмельницький

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, іменується надалі Організатор, в особі _________________________________, який діє на підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від «___» ____________________ 20__ року № ___, з однієї сторони, та суб’єкт господарської діяльності - ______________________________________, іменується надалі Перевізник, в особі директора __________________________________, з другої сторони (у подальшому разом іменуються Сторони), керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті”, постановами Кабінету Міністрів України “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, Правилами користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, уклали цей Договір про наступне:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Предметом цього Договору є діяльність Сторін щодо організації та виконання пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади.

1.2. На підставі рішення конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом від «__» _______________ 20__ року № ___, Організатор надає Перевізникові право на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по маршрутах, вказаних в п. 1.3. Договору відповідно до визначеного об’єкту конкурсу, а Перевізник зобов’язується забезпечити організацію перевезення пасажирів, відповідно до умов даного Договору та згідно з вимогами законодавчих та нормативно-правових актів в сфері пасажирських автоперевезень.

1.3. Перевізник здійснює пасажирські перевезення та надає безпечні і якісні транспортні послуги на маршрутах:

Номера маршрутів, які входять до об’єкту конкурсу

Назва маршруту

Кількість транспортних засобів на маршруті

Класифікація

транспортних засобів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.4. Відшкодування Перевізнику витрат за проїзд пільгових категорій громадян визначається окремим договором, що укладається останнім з управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на підставі Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян, затвердженого рішенням сьомої сесії № 20 від 20.07.2016 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян».

1.5. Запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, встановлення порядку її функціонування, а також видів, форм носіїв, порядку обігу та реєстрації проїзних документів; визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду здійснюється на підставі окремого рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

2. ОБОВ’ЯЗКИ ТА ПРАВА СТОРІН

2.1. Обов’язки Організатора:

2.1.1. Затверджувати паспорти маршрутів, схеми маршрутів, розклади руху та автобусні зупинки, місця для відпочинку водіїв та відстою транспортних засобів;

2.1.2. Забезпечити погодження в порядку та в межах, визначених законодавством, тарифів на транспортні послуги за умови надання перевізниками економічного обґрунтування;

2.1.3. Контролювати виконання Перевізником договірних зобов`язань відповідно до Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

2.1.4. Забезпечити вчасне повідомлення Перевізника про зміни маршрутної мережі на період капітального або поточного ремонту доріг та з інших причин;

2.1.5. Забезпечувати своєчасний розгляд звернень і пропозицій Перевізника щодо поліпшення регулярних пасажирських перевезень;

2.1.6. Надавати Перевізнику інформацію нормативно-організаційного характеру щодо роботи пасажирського транспорту;

2.1.7. Спільно з Перевізником проводити обстеження пасажиропотоків, стану дорожньо-транспортної інфраструктури;

2.1.8. Сприяти Перевізнику в забезпеченні регулярної роботи автобусів на маршруті шляхом спільних координаційних дій з відповідними службами міста;

2.1.9. Інформувати Перевізника про зміни та доповнення існуючого законодавства України, законодавчих та нормативно-правових актів, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету в частині пасажирських автоперевезень;

2.1.10. Визначати систему керування рухом транспортних засобів на маршрутах на основі введеної загальної диспетчеризації пасажирських автоперевезень за допомогою системи GPS - моніторингу руху громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради;

2.1.11. Погоджувати зміни рухомого складу Перевізника згідно умов конкурсу та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади.

2.2. Права Організатора:

2.2.1. Здійснювати контроль за належним виконанням з боку Перевізника та його персоналу (водій, кондуктор, інші працівники) умов Договору, Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в частині пасажирських автоперевезень.

У випадку виявлення порушень, складати Акт про порушення умов договору про організацію перевезення пасажирів на міських/приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади (Додаток № 1 до Договору, далі - Акт) та вимагати їх усунення протягом строку, вказаного у Акті.

2.2.2. Самостійно або із залученням компетентних органів (Укртрансбезпека, поліція, податкова інспекція, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради тощо), інших установ, підприємств та організацій, організовувати перевірки дотримання водіями Перевізника графіків руху, схем маршрутів, регулярності руху, якості послуг по перевезенню пасажирів.

2.2.3. У випадках ліквідації наслідків аварій, проведення масових заходів тощо самостійно приймати рішення щодо тимчасового продовження, скорочення маршрутів, часткової зміни шляху прямування автобусів.

2.2.4. У разі припинення (неможливості виконання) Перевізником перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з підстав, передбачених законодавством, Організатор призначає перевізника, який за результатами конкурсу зайняв наступне місце, а в разі його відсутності або відмови – призначає тимчасового перевізника на термін до трьох місяців і проводить новий конкурс.

2.2.5. За не виконання умов даного Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, Організатор має право в односторонньому порядку достроково розірвати Договір з повідомленням Перевізника за 30 днів до розірвання.

2.2.6. За наявності вмотивованих підстав, забезпечити за заявою автомобільного перевізника продовження строку дії договору, але не більше одного разу і не більше ніж на п’ять років.

2.2.7. Отримувати від Перевізника інформацію визначену в п. 2.3.34 цього Договору.

2.2.8. Встановлювати види та обсяги пільгових перевезень відповідно до замовлення, з визначенням порядку компенсації збитків від цих перевезень.

2.2.9. Ініціювати внесення змін до Договору.

2.3. Обов’язки Перевізника:

2.3.1. Розпочати виконання перевезень з наступного дня після дати набрання чинності даного Договору.

2.3.2. Забезпечувати дотримання, в тому числі персоналом (водії, кондуктори, інші наймані працівники), законодавчих та нормативно-правових актів, які регламентують виконання пасажирських перевезень, ліцензійних умов, рішень Хмельницької міської ради, його виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, умов конкурсу, Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, взятих на себе додаткових зобов’язань під час проведення конкурсу та умов цього Договору.

2.3.3. Забезпечувати пільгове перевезення окремих категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в повному обсязі, відповідно до чинного законодавства та встановленого замовленням відшкодування.

2.3.4. Забезпечувати контроль технічного та санітарного стану автобусів перед початком роботи.

Здійснювати заправку автобусів паливом до початку їх роботи на маршрутах.

2.3.5. Забезпечувати транспортні засоби та водіїв, які працюють на маршруті передбаченою законодавством документацією.

Виключити випадки роботи водіїв на маршруті без передбачених законодавством документів.

2.3.6. У разі припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, самостійно прийняти необхідні заходи по недопущенню зриву рейсів та забезпечити у повному обсязі перевезення пасажирів відповідно до умов даного Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади за рахунок резервних автобусів або на вимогу пасажирів забезпечити повернення вартості проїзду в повному обсязі.

Кількість резервних автобусів на кожному маршруті не менше 10% від загальної кількості машин, залучених для обслуговування певного маршруту;

2.3.7. Виконувати пасажирські перевезення на маршрутах, що визначені в п. 1.3. даного Договору у відповідності до затвердженого розкладу руху та за погодженими із Організатором тарифами.

2.3.8. Забезпечувати дотримання водіями затвердженої Організатором схеми руху автобусів на маршруті.

Не змінювати схему маршруту без погодження із Організатором.

2.3.9. Забезпечити проведення передрейсового (післярейсового) технічного огляду транспортних засобів, проходження щозмінного передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв та кондукторів транспортних засобів з відповідними відмітками в журналах, диспетчеризацію маршрутів, згідно з чинним законодавством.

2.3.10. Забезпечити відповідність виробничо-технічної бази згідно із Правилами охорони праці на автомобільному транспорті та ДБН В.2.5-28-2006.

2.3.11. Організувати обов’язкове зберігання транспортних засобів у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забез­печених засобами охорони та забезпечити захист транспортних засобів від використання без відома їх власників (користувачів).

Заборонити власникам (водіям) транспортних засобів зберігати їх у житлових зонах, поза межами виробничо-технічної бази.

2.3.12. Забезпечити наявність візуальної інформації в салоні кожного транспортного засобу про:

1) витяг із Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади;

2) позначення входу та виходу;

3) відомості про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплаченого багажу;

4) відомості про автомобільного перевізника та страховика (найменування, адреса і телефон);

5) загальна пасажиромісткість із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів;

6) позначення місць розташування аварійних виходів (із зазначенням способу їх відчинення), вогнегасника, аптечки та кнопки екстреної зупинки;

7) написи "Не курити", "Місця для пасажирів з дітьми та осіб з інвалідністю" з одночасним їх дублюванням міжнародним символом доступності та знаком дитячого візка;

8) вартість проїзду, розклади руху;

9) позначення місць для інвалідів рельєфною піктограмою.

2.3.13. Забезпечувати поточний продаж квитків затвердженої форми, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - реєстрацію електронного квитка через вказану систему до початку руху транспортного засобу.

2.3.14. Забезпечити ввічливе ставлення водіїв до всіх категорій пасажирів.

2.3.15. Для роботи на кожному автобусі забезпечити офіційне працевлаштування 2 (двох) водіїв.

Забезпечити наявність персоналу автомобільного транспорту, професійна кваліфікація яких відповідає вимогам чинного законодавства, які здійснюють ремонт вузлів та агрегатів транспортних засобів, що впливають на безпеку дорожнього руху та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту.

2.3.16. Протягом 3-х робочих днів з моменту внесення змін до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно будь-яких даних про себе, повідомляти про таку зміну Організатора.

2.3.17. Забезпечити роботу на об’єкті конкурсу на кожному маршруті не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю.

2.3.18. Обладнати за власні кошти всі транспортні засоби системою GPS – навігації шляхом встановлення автомобільних трекерів з під’єднанням їх до єдиної централізованої системи, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Забезпечити постійне підключення та працездатність обладнання, а також надавати Організатору можливість здійснювати контроль за роботою транспорту в он-лайн режимі;

2.3.19. Забезпечувати регулярність руху на маршрутах не менше 95%. Повідомляти  Організатора про припинення виконання перевезень на маршрутах через погодні та дорожні умови, інші форс-мажорні обставини, що унеможливлюють виконання автоперевезень не пізніше ніж протягом однієї робочої години, з моменту настання таких обставин, шляхом направлення факсограми або телефонограми.

2.3.20. Щороку замінювати не менше 5 % від загальної кількості транспортних засобів, які використовуються для надання транспортних послуг, згідно з цим Договором на нові транспортні засоби (класу, заявленого в умовах конкурсу), при умові запровадження програми відшкодування відсоткової ставки за кредитом на придбання нових автобусів.

2.3.21. На вимогу Організатора подавати необхідні дані для розрахунку тарифу на проїзд та нести відповідальність за достовірність показників, наданих Організатору.

2.3.22. Забезпечувати виконання приписів та рішень відповідних урядових органів, органів центральної виконавчої влади та органів місцевої влади щодо дотримання безпеки руху, охорони праці, цивільної оборони тощо.

2.3.23. Самостійно здійснювати перевезення пасажирів на маршрутах автобусами, які є його власністю, співвласністю або використовуються на правах фінансового лізингу для відповідного виду перевезень на законних підставах.

2.3.24. Не передоручати виконання своїх обов’язків по перевезенню пасажирів на маршрутах, які надані на обслуговування, іншим суб’єктам господарювання.

2.3.25. Не залучати до роботи на маршрутах водіїв без відповідної категорії, а також інших працівників без дотримання вимог трудового законодавства України щодо прийняття на роботу, захисту трудових прав та соціальних гарантій.

2.3.26. Здійснювати всі види обов’язкового страхування відповідно до чинного законодавства.

2.3.27. Забезпечити посадку та висадку пасажирів лише на зупинках, передбачених паспортом маршруту, з обов’язковим дотриманням Правил дорожнього руху.

2.3.28. Не допускати випадки паління (в т.ч. користування електронними сигаретами) водіями та кондукторами в салонах транспортних засобах під час здійснення пасажирських перевезень, відстою автобусів та на зупинках громадського транспорту.

2.3.29. Забезпечити допуск уповноважених Організатором представників до перевірок дотримання умов Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади.

2.3.30. Ознайомити водіїв транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів, кондукторів та інший найманий персонал з умовами даного Договору та Правилами користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади.

2.3.31. Забезпечити високий рівень культури обслуговування пасажирів та не допускати проявів неповаги з боку водіїв.

Заборонити водію під час роботи на маршруті (здійснення перевезення пасажирів) прослуховування пісень, пов’язаних із тематикою кримінального світу та транслювання пісень виконавців, перелік яких формується відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та складається Міністерством культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Також сперечатися або лаятись з пасажирами, відволікатись від управління транспортним засобом.

У разі необхідності заявити вимогу до пасажира(-ів), водій повинен здійснити це у коректній та зрозумілій формі.

2.3.32. Забезпечувати обов’язкову роботу транспортних засобів на маршрутах відповідно до затверджених графіків.

2.3.33. Надавати управлінню транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради наступну інформацію:

  • у разі зміни місцезнаходження (юридичної адреси) протягом 3 (трьох) робочих днів з дати державної реєстрації змін, належним чином завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної /фізичної особи-підприємця;
  • не пізніше 2 (двох) годин, з моменту настання дорожньотранспортної пригоди, про її настання, в тому числі, в наслідок якої постраждали люди, незалежно від ступеня вини водія Перевізника (в повідомленні вказати наступні дані: дату, час та місце події, номер маршруту, номер автобусу, прізвище водія, короткий виклад обставин дорожньо-транспортної пригоди – в телефонному режимі);
  • у разі зміни адреси або закінчення терміну дії договорів на зберігання, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, медичне обстеження водіїв, в тижневий термін копії відповідних укладених (переукладених) договорів (в письмовому вигляді);
  • щоденно звіт про фактичний виїзд (випуск) транспортних засобів і відображення про підключення кожного транспортного засобу, який використовується для обслуговування того чи іншого маршруту, до єдиної системи централізованої системи керування рухом громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

2.3.34. Не допускати обслуговування маршрутів транспортними засобами, переобладнаними з вантажних автомобілів.

2.3.35. Не допускати наявності в салонах автобусів сторонніх предметів - запасних коліс, частин тощо, які можуть травмувати пасажирів, забруднити їх одяг або перешкоджають комфортному та зручному перебуванню в салоні.

2.3.36. Заборонити водіям (кондукторам) здійснювати роботу з перевезення пасажирів у майках, коротких шортах, взутті, яке належним чином не фіксується на нозі.

2.3.37. З’явитися для підписання Акту за адресою і в строк, вказаний в повідомленні про необхідність прибуття.

Усунути виявлені та зафіксовані у Акті порушення протягом встановленого у вказаному документі строку та письмово повідомити про це Організатора.

2.3.38. Забезпечити наявність в письмовій формі та належне ведення технічної документації (журналів) згідно з вимогами законодавства.

2.3.39. Не допускати розміщення в салонах автобусів чи зовні транспортних засобів, що використовуються на маршрутах, інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.

Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

2.3.40. Організовувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги від дорожньо – транспортних пригод;

2.3.41. Забезпечувати навчання та інструктаж водія щодо особливостей посадки (висадки) осіб з інвалідністю.

2.3.42. Перевозити пасажирів тільки на визначеному у цьому Договорі об’єкті (маршрутах).

 

2.4. Права Перевізника:

2.4.1. За власним бажанням забезпечити транспортні засоби, що використовуються на маршрутах, відеоспостереженням (відеореєстратори) та іншим додатковим обладнанням, яке не повинно перешкоджати наданню послуг по перевезенню пасажирів.

2.4.2. Відміняти рейси своїх транспортних засобів за обставин, які він не міг передбачити і яким не міг запобігти, повернувши пасажирам кошти, сплачені ними за перевезення, з повідомленням про це управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

2.4.3. Обмежувати або припиняти перевезення пасажирів в разі стихійного лиха, епідемії, епізоотії або іншої надзвичайної ситуації.

2.4.4. Відміняти рух транспортних засобів у разі виникнення загрози життю пасажирів та водіїв/кондукторів.

2.4.5. Надавати Організатору свої пропозиції щодо покращення транспортного обслуговування на маршруті.

2.4.6. Вимагати від Організатора виконання умов Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади.

2.4.7. Вносити на розгляд Організатора пропозиції щодо: відкриття нових або зміни схеми руху, режиму роботи, типу, класу та кількості транспорту на діючих маршрутах, при цьому, розуміючи, що прийняття остаточного рішення Організатора залежить від його бачення розвитку інфраструктури міста.

2.4.8. Приймати участь у здійсненні Організатором обстежень пасажиропотоків, перевірок під час контролю за роботою водіїв, кондукторів та іншого найманого персоналу. Ознайомлюватися з матеріалами проведеної роботи та актами перевірок, отримувати їх копії.

2.4.9. Повідомляти Організатора про неналежний стан проїжджої частини вулиць, шляхів, автодоріг та транспортної інфраструктури в цілому, що заважає нормальному функціонуванню маршрутів.

2.4.10. Здійснювати збір плати за проїзд відповідно до погоджених з виконавчим комітетом Хмельницької міської ради тарифів.

2.4.11. Припинити дію договору перевезення пасажира автомобільним транспортом, якщо пасажир:

- перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння;

- порушує громадський порядок;

- пред'являє заборонений до перевезення багаж або багаж, який за габаритами не відповідає встановленим нормам;

- порушує інші вимоги Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та законодавства в сфері пасажирських перевезень.

2.4.12. Не пізніше ніж за 90 календарних днів до закінчення строку дії договору, подати заяву на продовження строку дії договору один раз на п’ять років за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

2.4.13. Ініціювати внесення змін до Договору.

3. ТАРИФ НА ПРОЇЗД

(вартість проїзду)

3.1. Тарифна політика на приміських маршрутах повинна відповідати чинному законодавству України в частині погодження тарифів на послуги з перевезення пасажирів.

3.2. Тариф (вартість проїзду) на перевезення пасажирів на регулярних приміських автобусних маршрутах загального користування погоджується із виконавчим комітетом Хмельницької міської ради.

3.3. Збільшення або зменшення рівня тарифу відбувається на підставі звернення Перевізника до виконавчого комітету Хмельницької міської ради з наданням обгрунтованих розрахунків на його зміну.

3.4. Розрахунок тарифу здійснюється у відповідності до «Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України № 1175 від 17.11.2009 року «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».

4. ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОНАННЯМ УМОВ ДОГОВОРУ

4.1. Контроль за дотриманням Перевізником умов Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади здійснюється шляхом проведення управлінням транспорту та зв’язку або іншим уповноваженим Організатором представником перевірок дотримання умов Договору.

4.2. Контроль полягає в організації проведення перевірок щодо:

1) роботи автобусів на маршруті;

2) випуску транспортних засобів на лінію з місць їх зберігання відповідно до договору оренди або власного автогосподарства;

3) регулярності руху;

4) обладнання транспортних засобів, що використовуються на маршруті засобами GPS-навігації;

5) виконання рішень Хмельницької міської ради, рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради, розпоряджень міського голови, умов конкурсу, взятих на себе додаткових зобов’язань під час його проведення та цього Договору;

6) інших перевірок, відповідно до повноважень Організатора або уповноваженого ним представника.

4.3. Перевірки проводяться за ініціативою управління транспорту та зв’язку або іншого уповноваженого Організатором представника.

4.4. Перевірки можуть здійснюватися із залученням представників відповідних контролюючих органів (Укртрансбезпека, поліція, податкова інспекція тощо), міських служб та інших уповноважених Організатором представників.

4.5. Результати перевірки оформляються відповідним Актом.

Акт складається та підписується працівниками управління транспорту та зв’язку або іншим уповноваженим Організатором представником та копія Акта про порушення умов договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, надається Перевізнику для підписання, ознайомлення та усунення недоліків.

У разі відмови Перевізника або його представника від ознайомлення з Актом або відмови від його підписання, працівники управління транспорту та зв’язку або інший уповноважений Організатором представник, які проводили перевірку, роблять про це запис в Акті.

4.6. Терміни та вимоги про усунення виявлених порушень умов Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади вказуються у Акті.

4.7. У разі виявлення 3 порушень (невиконання або неналежного виконання) зобов’язань Перевізника за цим Договором та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади, зафіксованих Актами, допущених протягом 30 календарних днів з дати складання першого Акту та не усунутих Перевізником у строки, які зазначені у Актах, Організатор має право розірвати Договір в односторонньому порядку, шляхом направлення листа.

5. ДОДАТКОВІ УМОВИ НАДАНІ ПЕРЕВІЗНИКОМ

5.1. ____________________________________________________________________

5.2. ____________________________________________________________________

5.3. ____________________________________________________________________

5.4. ____________________________________________________________________

5.5. ____________________________________________________________________

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

6.2. Перевізник несе односторонню відповідальність за недотримання ним безпеки дорожнього руху, правил по охороні праці, нанесенню шкоди навколишньому середовищу допущення інших порушень, а також матеріальну відповідальність за нанесення збитків при перевезенні пасажирів і роботи на маршрутах згідно профільних нормативно-правових актів.

6.3. Сторона, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.

7. ЗМІНА УМОВ ДОГОВОРУ.

ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

7.1 Зміна умов цього Договору допускається за взаємною згодою Сторін. Про зміну умов Договору Сторони підписують відповідну додаткову угоду до Договору. Усі додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємними частинами.

У випадку зміни законодавства, яке регулює правовідносини між Організатором та Перевізником, Сторони вносять відповідні зміни до Договору. Зміни в даному випадку вносяться шляхом складання та направлення Організатором Перевізнику відповідної додаткової угоди до Договору, яку Перевізник зобов’язаний підписати протягом 20 календарних днів з моменту її отримання.

7.2. Договір може бути розірваний достроково за взаємною згодою сторін або за ініціативою однією із сторін, якщо інша порушує його умови з письмовим попередженням про вказані наміри за 20 календарних днів.

7.3. Договір може бути розірваний в односторонньому порядку Організатором, якщо перевізник не розпочав виконання перевезень після набрання чинності даним Договором. У такому випадку, Організатор протягом десяти робочих днів з дня укладення Договору надсилає Перевізникові попередження.

Якщо протягом десяти робочих днів з дати отримання такого попередження Перевізник не розпочав виконання перевезень, Договір вважається розірваним в односторонньому порядку, що є підставою для укладання Договору з автомобільним перевізником-претендентом, який зайняв друге місце. У разі відсутності перевізника-претендента, який зайняв друге місце, Організатор приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за відповідним об’єктом конкурсу.

7.4. Дія Договору припиняється у разі:

7.4.1. закінчення строку, на який його було укладено;

7.4.2. банкрутства Перевізника, його ліквідації, як суб’єкта підприємницької діяльності;

7.4.3. анулювання відповідної ліцензії або закінчення терміну її дії - з дати отримання Організатором документів, які підтверджують настання відповідних юридичних фактів;

7.4.4. в інших випадках, передбачених законодавством України.

7.5. У разі наявності фактів порушення умов Договору, зафіксованих у Актах, Організатор шляхом прийняття рішення надсилає Перевізнику попередження про недопущення порушення умов договору, в якому вказує термін виконання такого попередження.

7.6. Організатор має право достроково в односторонньому порядку розірвати Договір у наступних випадках:

7.6.1. якщо Перевізник не виконав надіслане Організатором попередження про недопущення порушення умов договору;

7.6.4. невиконання Перевізником своїх зобов’язань щодо забезпечення належного контролю за технічним станом транспортних засобів, дотриманням водіями Правил дорожнього руху, що привели до скоєння дорожньо-транспортної пригоди, наслідком якої стала загибель пасажира та інших учасників дорожнього руху з вини водія.

7.6.5. самостійної зміни тарифів (вартості проїзду) без відповідного погодження з виконавчим комітетом Хмельницької міської ради.

7.6.6. у разі проведення Перевізником (його представниками, водіями, кондукторами, іншими найманими працівниками) страйку та/або наявності менш ніж 50 % автобусів Перевізника на маршруті (маршрутах), зафіксовані у Акті.

7.7. Перевізник має право на дострокове розірвання Договору.

З метою забезпечення можливості організації Організатором перевезень на безперервній основі, для реалізації даного права Перевізник зобов’язаний направити Організатору попередження про розірвання Договору не пізніше ніж за 20 (двадцять) календарних днів до передбачуваної дати припинення дії Договору. За таких умов, Сторони підписують додаткову угоду про розірвання Договору із зазначенням дати його припинення. Припинення Договору з цієї підстави буде вважатися припиненням Перевізником здійснення перевезень пасажирів.

8. ОБСТАВИНИ ВИПАДКУ АБО НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ

8.1. Сторона звільняється від визначеної цим Договором відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії випадку або непереборної сили.

8.2. Під обставинами випадку або непереборної сили у цьому Договорі розуміються обставини, що виникли після укладання договору внаслідок непередбачених Сторонами подій надзвичайного характеру: стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, снігопади, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, прояви тероризму тощо) та інші, незалежні від Сторін обставини.

8.3. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним в Україні законодавством.

8.4. Сторона, що підпала під дію випадку або непереборної сили повинна протягом 5 календарних днів або 2-х годин з дати коли їй стало відомо про таке, повідомити про це іншу сторону з наданням відповідної довідки, виданої компетентним органом.

8.5. Невиконання п. 8.4. цього Договору позбавляє права, передбаченого в п. 8.1. Договору.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДОГОВОРУ

9.1. Усі зміни та доповнення до цього Договору дійсні лише у випадку, коли вони оформлені письмово і підписані обома сторонами. Додатки та доповнення до Договору є його невід’ємною частиною.

9.2. Спори, розбіжності, що виникають в процесі виконання умов цього Договору або пов'язані із ним, Сторони вирішують шляхом проведення переговорів в установленому законодавством порядку або в судовому порядку - у випадку недосягнення домовленостей.

9.3. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів, в тому числі найменування і місцезнаходження, та зобов‘язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну протягом 3-х календарних днів, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.

9.4. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання Сторонами своїх зобов’язань.

9.5. Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із Сторін.

9.6. Будь-які виправлення в тексті цього Договору не допускаються і є не дійсними.

10. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Договір набирає чинності з «___» _______________ 20__ року і діє до      «___» _______________ 20__ року.

11. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН

ОРГАНІЗАТОР                                                                             ПЕРЕВІЗНИК

 

Виконавчий комітет                                                _________________________________

Хмельницької міської ради                                      _________________________________

29000, м. Хмельницький,                                         _________________________________

вул. Гагаріна, 3                                                         _________________________________

Реквізити:                                                                  Реквізити:

________________________________                              __________________________________

________________________________                              __________________________________

________________________________                              __________________________________

________________________________

           

________________________________                  Директор (ФОП) __________________

________________________________

________________________________       _

_____________ ___________________                 __________________________________                         

М.П.                                                                           М.П.

«__» ___________________ 20__ року                  «__» ___________________ 20__ року

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                       Ю. САБІЙ

 

Заступник начальника управління

транспорту та зв’язку                                                                                            С. ШЕПУРЕВ

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до Договору

АКТ

про порушення умов Договору про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади

"___"______________ 20____ р.                                                    м. Хмельницький

 

Час: _____ год.___ хв.

 

Маршрут(и) №__________________________________________________________

 

Місце (пункт) перевірки: ________________________________________________

У відповідності до розділу IV Договору про організацію пере­ве­зення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування від «___» «___» 20__ року №___, комісією/уповноваженим представником (потрібне підкреслити) проведено перевірку виконання перевізником ________________________________ умов зазначеного Договору та Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади.

В результаті перевірки встановлено, що «___» «___» 20__ року були порушені наступні умови Договору/ Правил користування приміським пасажирським автомобільним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади (потрібне підкреслити), а саме:

1.______________________________________________________________________

2.______________________________________________________________________

3.______________________________________________________________________

4.______________________________________________________________________

5.______________________________________________________________________

Термін для усунення порушень - ___ календарних днів з моменту його підписання.

Підписи осіб, що склали акт

(уповноважена особа):                    _________________ /_________________________

                                                                                                                                 (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                           (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                           (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                            (П.І.Б.)

З актом ознайомлений:

Дата: «____» ____________________ 20__ року

 

_______________________________                                                        ___________

(П.І.Б., перевізника або його                                                                         (підпис)

уповноваженого представника)                                 

Перевізник/представник перевізника для ознайомлення з Актом не з’явився / відмовився від підписання (потрібне підкреслити)

______________________________________                           ______________

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                       Ю. САБІЙ

 

Заступник начальника управління

транспорту та зв’язку                                                                                            С. ШЕПУРЕВ

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

від «___» _____________ 20___ р. № ___

 

Д О Г О В І Р № ___про організацію пере­ве­зення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому

                                                                      

«____» ____________________ 20__ р.                                                    м. Хмельницький

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради, іменується надалі Організатор, в особі _________________________________, який діє на підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від «___» ____________________ 20__ року № ___, з однієї сторони, та суб’єкт господарської діяльності - ______________________________________, іменується надалі Перевізник, в особі директора __________________________________, з другої сторони (у подальшому разом іменуються Сторони), керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт”, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті”, постановами Кабінету Міністрів України “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому уклали цей Договір про наступне:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом цього Договору є діяльність Сторін щодо організації та виконання пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в              м. Хмельницькому.

1.2. На підставі рішення конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом від «__» _______________ 20__ року № ___, Організатор надає Перевізникові право на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по маршрутах, вказаних в п. 1.3. Договору відповідно до визначеного об’єкту конкурсу, а Перевізник зобов’язується забезпечити організацію перевезення пасажирів, відповідно до умов даного Договору та згідно з вимогами законодавчих та нормативно-правових актів в сфері пасажирських автоперевезень.

1.3. Перевізник здійснює пасажирські перевезення та надає безпечні і якісні транспортні послуги на маршрутах:

Номера маршрутів, які входять до об’єкту конкурсу

Назва маршруту

Кількість транспортних засобів на маршруті

Класифікація

транспортних засобів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.4. Відшкодування Перевізнику витрат за проїзд пільгових категорій громадян визначається окремим договором, що укладається останнім з управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на підставі Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян, затвердженого рішенням сьомої сесії № 20 від 20.07.2016 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автотранспортом окремих категорій громадян».

1.5. Запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, встановлення порядку її функціонування, а також видів, форм носіїв, порядку обігу та реєстрації проїзних документів; визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду здійснюється на підставі окремого рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

2. ОБОВ’ЯЗКИ ТА ПРАВА СТОРІН

2.1. Обов’язки Організатора:

2.1.1. Затверджувати паспорти маршрутів, схеми маршрутів, розклади руху та автобусні зупинки, місця для відпочинку водіїв та відстою транспортних засобів;

2.1.2. Забезпечити встановлення в порядку та в межах, визначених законодавством, тарифів на транспортні послуги за умови надання перевізниками економічного обґрунтування;

2.1.3. Контролювати виконання Перевізником договірних зобов`язань відповідно до Договору та вимог Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому;

2.1.4. Забезпечити вчасне повідомлення Перевізника про зміни маршрутної мережі на період капітального або поточного ремонту доріг та з інших причин;

2.1.5. Забезпечувати своєчасний розгляд звернень і пропозицій Перевізника щодо поліпшення регулярних пасажирських перевезень;

2.1.6. Надавати Перевізнику інформацію нормативно-організаційного характеру щодо роботи пасажирського транспорту міста;

2.1.7. Спільно з Перевізником проводити обстеження пасажиропотоків, стану дорожньо-транспортної інфраструктури;

2.1.8. Сприяти Перевізнику в забезпеченні регулярної роботи автобусів на маршруті шляхом спільних координаційних дій з відповідними службами міста;

2.1.9. Інформувати Перевізника про зміни та доповнення існуючого законодавства України, законодавчих та нормативно-правових актів, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету в частині пасажирських автоперевезень;

2.1.10. Визначати систему керування рухом транспортних засобів на маршрутах на основі введеної в місті загальної диспетчеризації пасажирських автоперевезень за допомогою системи GPS - моніторингу руху громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради;

2.1.11. Погоджувати зміни рухомого складу Перевізника згідно умов конкурсу та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у         м. Хмельницькому.

2.2. Права Організатора:

2.2.1. Здійснювати контроль за належним виконанням з боку Перевізника та його персоналу (водій, кондуктор, інші працівники) умов Договору та конкурсу, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                           м. Хмельницькому, рішень Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в частині пасажирських автоперевезень.

У випадку виявлення порушень, складати Акт про порушення умов договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому (Додаток № 1 до Договору, далі - Акт) та вимагати їх усунення протягом строку, вказаного у Акті.

2.2.2. Самостійно або із залученням компетентних органів (Укртрансбезпека, поліція, податкова інспекція, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради тощо), інших установ, підприємств та організацій, організовувати перевірки дотримання водіями Перевізника графіків руху, схем маршрутів, регулярності руху, якості послуг по перевезенню пасажирів.

2.2.3. У випадках ліквідації наслідків аварій, проведення масових заходів тощо самостійно приймати рішення щодо тимчасового продовження, скорочення маршрутів, часткової зміни шляху прямування автобусів.

2.2.4. У разі припинення (неможливості виконання) Перевізником перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з підстав, передбачених законодавством, Організатор призначає перевізника, який за результатами конкурсу зайняв наступне місце, а в разі його відсутності або відмови – призначає тимчасового перевізника на термін до трьох місяців і проводить новий конкурс.

2.2.5. За не виконання умов даного Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, Організатор має право в односторонньому порядку достроково розірвати Договір з повідомленням Перевізника за 30 днів до розірвання.

2.2.6. За наявності вмотивованих підстав, забезпечити за заявою автомобільного перевізника продовження строку дії договору, але не більше одного разу і не більше ніж на п’ять років.

2.2.7. Отримувати від Перевізника інформацію визначену в п. 2.3.35 цього Договору.

2.2.8. Встановлювати види та обсяги пільгових перевезень відповідно до замовлення, з визначенням порядку компенсації збитків від цих перевезень.

2.2.9. Ініціювати внесення змін до Договору.

2.3. Обов’язки Перевізника:

2.3.1. Розпочати виконання перевезень з наступного дня після дати набрання чинності даного Договору.

2.3.2. Забезпечувати дотримання, в тому числі персоналом (водії, кондуктори, інші наймані працівники), законодавчих та нормативно-правових актів, які регламентують виконання пасажирських перевезень, ліцензійних умов, рішень Хмельницької міської ради, його виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, умов конкурсу, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                           м. Хмельницькому, взятих на себе додаткових зобов’язань під час проведення конкурсу та умов цього Договору.

2.3.3. Забезпечувати пільгове перевезення окремих категорій громадян на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в повному обсязі, відповідно до чинного законодавства та встановленого замовленням відшкодування.

2.3.4. Забезпечувати контроль технічного та санітарного стану автобусів перед початком роботи.

Здійснювати заправку автобусів паливом до початку їх роботи на маршрутах.

2.3.5. Забезпечувати транспортні засоби та водіїв, які працюють на маршруті передбаченою законодавством документацією.

Виключити випадки роботи водіїв на маршруті без передбачених законодавством документів.

2.3.6. У разі припинення поїздки через технічну несправність транспортного засобу, самостійно прийняти необхідні заходи по недопущенню зриву рейсів та забезпечити у повному обсязі перевезення пасажирів відповідно до умов даного Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у  м. Хмельницькому за рахунок резервних автобусів або на вимогу пасажирів забезпечити повернення вартості проїзду в повному обсязі.

Кількість резервних автобусів на кожному маршруті не менше 10% від загальної кількості машин, залучених для обслуговування певного маршруту;

2.3.7. Виконувати пасажирські перевезення на маршрутах, що визначені в п. 1.3. даного Договору у відповідності до затвердженого розкладу руху за встановленими тарифами.

2.3.8. Забезпечувати дотримання водіями затвердженої Організатором схеми руху автобусів на маршруті.

Не змінювати схему маршруту без погодження із Організатором.

2.3.9. Забезпечити проведення передрейсового (післярейсового) технічного огляду транспортних засобів, проходження щозмінного передрейсового (післярейсового) медичного огляду водіїв та кондукторів транспортних засобів з відповідними відмітками в журналах, диспетчеризацію маршрутів, згідно з чинним законодавством.

2.3.10. Забезпечити відповідність виробничо-технічної бази згідно із Правилами охорони праці на автомобільному транспорті та ДБН В.2.5-28-2006.

2.3.11. Організувати обов’язкове зберігання транспортних засобів у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забез­печених засобами охорони та забезпечити захист транспортних засобів від використання без відома їх власників (користувачів).

Заборонити власникам (водіям) транспортних засобів зберігати їх у житлових зонах, поза межами виробничо-технічної бази.

2.3.12. Забезпечити наявність візуальної інформації в салоні кожного транспортного засобу про:

1) витяг із Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом;

2) позначення входу та виходу;

3) відомості про розмір штрафу за безквитковий проїзд і перевезення неоплаченого багажу;

4) відомості про автомобільного перевізника та страховика (найменування, адреса і телефон);

5) загальна пасажиромісткість із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів;

6) позначення місць розташування аварійних виходів (із зазначенням способу їх відчинення), вогнегасника, аптечки та кнопки екстреної зупинки;

7) написи "Не курити", "Місця для пасажирів з дітьми та осіб з інвалідністю" з одночасним їх дублюванням міжнародним символом доступності та знаком дитячого візка;

8) вартість проїзду, розклади руху.

9) позначення місць для інвалідів рельєфною піктограмою.

2.3.13. Забезпечити встановлення в салонах автобусів:

- звукових систем для обов’язкового оголошення зупинок. Звукова система має давати змогу почути оголошення в будь-якому місці салону при максимальній наповненості пасажирів та найбільшому шумі працюючих двигунів. Звукове повідомлення повинно бути чітким, розбірливим і без спотворень;

- спеціальних ліхтарів для освітлення східців та вхідних дверей;

- поручнів (на внутрішній стороні дверей салону), для зручності пасажирів під час посадки/висадки.

2.3.14. Забезпечувати поточний продаж квитків затвердженої форми, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - реєстрацію електронного квитка через вказану систему до початку руху транспортного засобу.

2.3.15. Забезпечити ввічливе ставлення водіїв та кондукторів до всіх категорій пасажирів.

2.3.16. Для роботи на кожному автобусі забезпечити офіційне працевлаштування 2 (двох) водіїв.

Забезпечити наявність персоналу автомобільного транспорту, професійна кваліфікація яких відповідає вимогам чинного законодавства, які здійснюють ремонт вузлів та агрегатів транспортних засобів, що впливають на безпеку дорожнього руху та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту.

2.3.17. Протягом 3-х робочих днів з моменту внесення змін до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стосовно будь-яких даних про себе, повідомляти про таку зміну Організатора.

2.3.18. Забезпечити роботу на об’єкті конкурсу на кожному маршруті не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю.

2.3.19. Обладнати за власні кошти всі транспортні засоби системою GPS – навігації шляхом встановлення автомобільних трекерів з під’єднанням їх до єдиної централізованої системи, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Забезпечити постійне підключення та працездатність обладнання, а також надавати Організатору можливість здійснювати контроль за роботою транспорту в он-лайн режимі;

2.3.20. Забезпечувати регулярність руху на маршрутах не менше 95%. Повідомляти  Організатора про припинення виконання перевезень на маршрутах через погодні та дорожні умови, інші форс-мажорні обставини, що унеможливлюють виконання автоперевезень не пізніше ніж протягом однієї робочої години, з моменту настання таких обставин, шляхом направлення факсограми або телефонограми.

2.3.21. Щороку замінювати не менше 5 % від загальної кількості транспортних засобів, які використовуються для надання транспортних послуг, згідно з цим Договором на нові транспортні засоби (класу, заявленого в умовах конкурсу), при умові запровадження програми відшкодування відсоткової ставки за кредитом на придбання нових автобусів.

2.3.22. На вимогу Організатора подавати необхідні дані для розрахунку тарифу на проїзд та нести відповідальність за достовірність показників, наданих Організатору.

2.3.23. Забезпечувати виконання приписів та рішень відповідних урядових органів, органів центральної виконавчої влади та органів місцевої влади щодо дотримання безпеки руху, охорони праці, цивільної оборони тощо.

2.3.24. Самостійно здійснювати перевезення пасажирів на маршрутах автобусами, які є його власністю, співвласністю або використовуються на правах фінансового лізингу для відповідного виду перевезень на законних підставах.

2.3.25. Не передоручати виконання своїх обов’язків по перевезенню пасажирів на маршрутах, які надані на обслуговування, іншим суб’єктам господарювання.

2.3.26. Не залучати до роботи на маршрутах водіїв без відповідної категорії, а також інших працівників без дотримання вимог трудового законодавства України щодо прийняття на роботу, захисту трудових прав та соціальних гарантій.

2.3.27. Здійснювати всі види обов’язкового страхування відповідно до чинного законодавства.

2.3.28. Забезпечити посадку та висадку пасажирів лише на зупинках, передбачених паспортом маршруту, з обов’язковим дотриманням Правил дорожнього руху.

2.3.29. Не допускати випадки паління (в т.ч. користування електронними сигаретами) водіями та кондукторами в салонах транспортних засобах під час здійснення пасажирських перевезень, відстою автобусів та на зупинках громадського транспорту.

2.3.30. Забезпечити допуск уповноважених Організатором представників до перевірок дотримання умов Договору, Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому.

2.3.31. Ознайомити водіїв транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів, кондукторів та інший найманий персонал з умовами даного Договору та Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому.

2.3.32. Забезпечити високий рівень культури обслуговування пасажирів та не допускати проявів неповаги з боку водіїв та кондукторів.

Заборонити водію під час роботи на маршруті (здійснення перевезення пасажирів) прослуховування пісень, пов’язаних із тематикою кримінального світу та транслювання пісень виконавців, перелік яких формується відповідно до  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» та складається Міністерством культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Також сперечатися або лаятись з пасажирами, відволікатись від управління транспортним засобом.

У разі необхідності заявити вимогу до пасажира(-ів), водій повинен здійснити це у коректній та зрозумілій формі.

2.3.33. Забезпечувати обов’язкову роботу транспортних засобів на маршрутах відповідно до затверджених графіків.

2.3.34. Надавати управлінню транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради наступну інформацію:

  • у разі зміни місцезнаходження (юридичної адреси) протягом 3 (трьох) робочих днів з дати державної реєстрації змін, належним чином завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної /фізичної особи-підприємця;
  • не пізніше 2 (двох) годин, з моменту настання дорожньотранспортної пригоди, про її настання, в тому числі, в наслідок якої постраждали люди, незалежно від ступеня вини водія Перевізника (в повідомленні вказати наступні дані: дату, час та місце події, номер маршруту, номер автобусу, прізвище водія, короткий виклад обставин дорожньо-транспортної пригоди – в телефонному режимі);
  • у разі зміни адреси або закінчення терміну дії договорів на зберігання, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, медичне обстеження водіїв, в тижневий термін копії відповідних укладених (переукладених) договорів (в письмовому вигляді);
  • щоденно звіт про фактичний виїзд (випуск) транспортних засобів і відображення про підключення кожного транспортного засобу, який використовується для обслуговування того чи іншого маршруту, до єдиної системи централізованої системи керування рухом громадського транспорту, створеної на базі управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

2.3.35. Не допускати обслуговування маршрутів транспортними засобами, переобладнаними з вантажних автомобілів.

2.3.36. Не допускати наявності в салонах автобусів сторонніх предметів - запасних коліс, частин тощо, які можуть травмувати пасажирів, забруднити їх одяг або перешкоджають комфортному та зручному перебуванню в салоні.

2.3.37. Заборонити водіям (кондукторам) здійснювати роботу з перевезення пасажирів у майках, коротких шортах, взутті, яке належним чином не фіксується на нозі.

2.3.38. З’явитися для підписання Акту за адресою і в строк, вказаний в повідомленні про необхідність прибуття.

Усунути виявлені та зафіксовані у Акті порушення протягом встановленого у вказаному документі строку та письмово повідомити про це Організатора.

2.3.39. Забезпечити наявність в письмовій формі та належне ведення технічної документації (журналів) згідно з вимогами законодавства.

2.3.40. Використовувати в транспортних засобах, які працюють на маршруті, трафарети встановленого умовами конкурсу і Правилами користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому зразку та розмірів.

2.3.41. Не допускати розміщення в салонах автобусів чи зовні транспортних засобів, що використовуються на маршрутах, інформації або зображень, які порушують етичні, гуманістичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності.

Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

2.3.42. Організовувати проведення періодичного навчання водіїв методам надання першої медичної допомоги від дорожньо – транспортних пригод;

2.3.43. Забезпечувати навчання та інструктаж водія щодо особливостей посадки (висадки) осіб з інвалідністю.

2.3.44. Перевозити пасажирів тільки на визначеному у цьому Договорі об’єкті (маршрутах).

2.4. Права Перевізника:

2.4.1. За власним бажанням забезпечити транспортні засоби, що використовуються на маршрутах, відеоспостереженням (відеореєстратори) та іншим додатковим обладнанням, яке не повинно перешкоджати наданню послуг по перевезенню пасажирів.

2.4.2. Відміняти рейси своїх транспортних засобів за обставин, які він не міг передбачити і яким не міг запобігти, повернувши пасажирам кошти, сплачені ними за перевезення, з повідомленням про це управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

2.4.3. Обмежувати або припиняти перевезення пасажирів в разі стихійного лиха, епідемії, епізоотії або іншої надзвичайної ситуації.

2.4.4. Відміняти рух транспортних засобів у разі виникнення загрози життю пасажирів та водіїв/кондукторів.

2.4.5. Надавати Організатору свої пропозиції щодо покращення транспортного обслуговування на маршруті.

2.4.6. Вимагати від Організатора виконання умов Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому.

2.4.7. Вносити на розгляд Організатора пропозиції щодо: відкриття нових або зміни схеми руху, режиму роботи, типу, класу та кількості транспорту на діючих маршрутах, при цьому, розуміючи, що прийняття остаточного рішення Організатора залежить від його бачення розвитку інфраструктури міста.

2.4.8. Приймати участь у здійсненні Організатором обстежень пасажиропотоків, перевірок під час контролю за роботою водіїв, кондукторів та іншого найманого персоналу. Ознайомлюватися з матеріалами проведеної роботи та актами перевірок, отримувати їх копії.

2.4.9. Повідомляти Організатора про неналежний стан проїжджої частини вулиць, шляхів, автодоріг та транспортної інфраструктури в цілому, що заважає нормальному функціонуванню маршрутів.

2.4.10. Здійснювати збір плати за проїзд відповідно до встановлених рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради тарифів.

2.4.11. Припинити дію договору перевезення пасажира автомобільним транспортом, якщо пасажир:

- перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння;

- порушує громадський порядок;

- пред'являє заборонений до перевезення багаж або багаж, який за габаритами не відповідає встановленим нормам;

- порушує інші вимоги Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та законодавства в сфері пасажирських перевезень.

2.4.12. Не пізніше ніж за 90 календарних днів до закінчення строку дії договору, подати заяву на продовження строку дії договору один раз на п’ять років за формою, визначеною постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

2.4.13. Ініціювати внесення змін до Договору.

3. ТАРИФ НА ПРОЇЗД

(вартість проїзду)

3.1. Тарифна політика на маршрутах міста повинна відповідати чинному законодавству України в частині встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів.

3.2. Тариф (вартість проїзду) на перевезення пасажирів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування є регульованим і встановлюється рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

3.3. Збільшення або зменшення рівня тарифу відбувається на підставі звернення Перевізника до виконавчого комітету Хмельницької міської ради з наданням розрахунків на його зміну.

3.4. Розрахунок тарифу здійснюється у відповідності до «Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України № 1175 від 17.11.2009 року «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту».

4. ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ВИКОНАННЯМ УМОВ ДОГОВОРУ

4.1. Контроль за дотриманням Перевізником умов Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому здійснюється шляхом проведення управлінням транспорту та зв’язку або іншим уповноваженим Організатором представником перевірок дотримання умов Договору.

4.2. Контроль полягає в організації проведення перевірок щодо:

1) роботи автобусів на маршруті;

2) випуску транспортних засобів на лінію з місць їх зберігання відповідно до договору оренди або власного автогосподарства;

3) регулярності руху;

4) обладнання транспортних засобів, що використовуються на маршруті засобами GPS-навігації;

5) виконання рішень Хмельницької міської ради, рішень виконавчого комітету Хмельницької міської ради, розпоряджень міського голови, умов конкурсу, взятих на себе додаткових зобов’язань під час його проведення та цього Договору;

6) інших перевірок, відповідно до повноважень Організатора або уповноваженого ним представника.

4.3. Перевірки проводяться за ініціативою управління транспорту та зв’язку або іншого уповноваженого Організатором представника.

4.4. Перевірки можуть здійснюватися із залученням представників відповідних контролюючих органів (Укртрансбезпека, поліція, податкова інспекція тощо), міських служб та інших уповноважених Організатором представників.

4.5. Результати перевірки оформляються відповідним Актом.

Акт складається та підписується працівниками управління транспорту та зв’язку або іншим уповноваженим Організатором представником та копія Акта про порушення умов договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому надається Перевізнику для підписання, ознайомлення та усунення недоліків.

У разі відмови Перевізника або його представника від ознайомлення з Актом або відмови від його підписання, працівники управління транспорту та зв’язку або інший уповноважений Організатором представник, які проводили перевірку, роблять про це запис в Акті.

4.6. Терміни та вимоги про усунення виявлених порушень умов Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у                           м. Хмельницькому вказуються у Акті.

4.7. У разі виявлення 3 порушень (невиконання або неналежного виконання) зобов’язань Перевізника за цим Договором та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому, зафіксованих Актами, допущених протягом 30 календарних днів з дати складання першого Акту та не усунутих Перевізником у строки, які зазначені у Актах, Організатор має право розірвати Договір в односторонньому порядку, шляхом направлення листа.

5. ДОДАТКОВІ УМОВИ НАДАНІ ПЕРЕВІЗНИКОМ

5.1. ____________________________________________________________________

5.2. ____________________________________________________________________

5.3. ____________________________________________________________________

5.4. ____________________________________________________________________

5.5. ____________________________________________________________________

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

6.2. Перевізник несе односторонню відповідальність за недотримання ним безпеки дорожнього руху, правил по охороні праці, нанесенню шкоди навколишньому середовищу допущення інших порушень, а також матеріальну відповідальність за нанесення збитків при перевезенні пасажирів і роботи на маршрутах згідно профільних нормативно-правових актів.

6.3. Сторона, яка порушила зобов’язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.

7. ЗМІНА УМОВ ДОГОВОРУ.

ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ТА РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

7.1 Зміна умов цього Договору допускається за взаємною згодою Сторін. Про зміну умов Договору Сторони підписують відповідну додаткову угоду до Договору. Усі додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємними частинами.

У випадку зміни законодавства, яке регулює правовідносини між Організатором та Перевізником, Сторони вносять відповідні зміни до Договору. Зміни в даному випадку вносяться шляхом складання та направлення Організатором Перевізнику відповідної додаткової угоди до Договору, яку Перевізник зобов’язаний підписати протягом 20 календарних днів з моменту її отримання.

7.2. Договір може бути розірваний достроково за взаємною згодою сторін або за ініціативою однією із сторін, якщо інша порушує його умови з письмовим попередженням про вказані наміри за 20 календарних днів.

7.3. Договір може бути розірваний в односторонньому порядку Організатором, якщо перевізник не розпочав виконання перевезень після набрання чинності даним Договором. У такому випадку, Організатор протягом десяти робочих днів з дня укладення Договору надсилає Перевізникові попередження.

Якщо протягом десяти робочих днів з дати отримання такого попередження Перевізник не розпочав виконання перевезень, Договір вважається розірваним в односторонньому порядку, що є підставою для укладання Договору з автомобільним перевізником-претендентом, який зайняв друге місце. У разі відсутності перевізника-претендента, який зайняв друге місце, Організатор приймає рішення щодо проведення нового конкурсу за відповідним об’єктом конкурсу.

7.4. Дія Договору припиняється у разі:

7.4.1. закінчення строку, на який його було укладено;

7.4.2. банкрутства Перевізника, його ліквідації, як суб’єкта підприємницької діяльності;

7.4.3. анулювання відповідної ліцензії або закінчення терміну її дії - з дати отримання Організатором документів, які підтверджують настання відповідних юридичних фактів;

7.4.4. в інших випадках, передбачених законодавством України.

7.5. У разі наявності фактів порушення умов Договору, зафіксованих у Актах, Організатор шляхом прийняття рішення надсилає Перевізнику попередження про недопущення порушення умов договору, в якому вказує термін виконання такого попередження.

7.6. Організатор має право достроково в односторонньому порядку розірвати Договір у наступних випадках:

7.6.1. якщо Перевізник не виконав надіслане Організатором попередження про недопущення порушення умов договору;

7.6.4. невиконання Перевізником своїх зобов’язань щодо забезпечення належного контролю за технічним станом транспортних засобів, дотриманням водіями Правил дорожнього руху, що привели до скоєння дорожньо-транспортної пригоди, наслідком якої стала загибель пасажира та інших учасників дорожнього руху з вини водія.

7.6.5. самостійної зміни тарифів (вартості проїзду) без відповідного затвердження рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

7.6.6. у разі проведення Перевізником (його представниками, водіями, кондукторами, іншими найманими працівниками) страйку та/або наявності менш ніж 50 % автобусів Перевізника на маршруті (маршрутах), зафіксовані у Акті.

7.7. Перевізник має право на дострокове розірвання Договору.

З метою забезпечення можливості організації Організатором перевезень на безперервній основі, для реалізації даного права Перевізник зобов’язаний направити Організатору попередження про розірвання Договору не пізніше ніж за 20 (двадцять) календарних днів до передбачуваної дати припинення дії Договору. За таких умов, Сторони підписують додаткову угоду про розірвання Договору із зазначенням дати його припинення. Припинення Договору з цієї підстави буде вважатися припиненням Перевізником здійснення перевезень пасажирів.

8. ОБСТАВИНИ ВИПАДКУ АБО НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ

8.1. Сторона звільняється від визначеної цим Договором відповідальності за повне чи часткове порушення Договору, якщо вона доведе, що таке порушення сталося внаслідок дії випадку або непереборної сили.

8.2. Під обставинами випадку або непереборної сили у цьому Договорі розуміються обставини, що виникли після укладання договору внаслідок непередбачених Сторонами подій надзвичайного характеру: стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, снігопади, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха біологічного, техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, масові епідемії, епізоотії, епіфітотії тощо), обставини суспільного життя (війна, воєнні дії, блокади, прояви тероризму тощо) та інші, незалежні від Сторін обставини.

8.3. Настання непереборної сили має бути засвідчено компетентним органом, що визначений чинним в Україні законодавством.

8.4. Сторона, що підпала під дію випадку або непереборної сили повинна протягом 5 календарних днів або 2-х годин з дати коли їй стало відомо про таке, повідомити про це іншу сторону з наданням відповідної довідки, виданої компетентним органом.

8.5. Невиконання п. 8.4. цього Договору позбавляє  права, передбаченого в п. 8.1. Договору.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДОГОВОРУ

9.1. Усі зміни та доповнення до цього Договору дійсні лише у випадку, коли вони оформлені письмово і підписані обома сторонами. Додатки та доповнення до Договору є його невід’ємною частиною.

9.2. Спори, розбіжності, що виникають в процесі виконання умов цього Договору або пов'язані із ним, Сторони вирішують шляхом проведення переговорів в установленому законодавством порядку або в судовому порядку - у випадку недосягнення домовленостей.

9.3. Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів, в тому числі найменування і місцезнаходження, та зобов‘язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну протягом 3-х календарних днів, а у разі неповідомлення несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.

9.4. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання Сторонами своїх зобов’язань.

9.5. Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою у двох автентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із Сторін.

9.6. Будь-які виправлення в тексті цього Договору не допускаються і є не дійсними.

10. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Договір набирає чинності з «___» _______________ 20__ року і діє до      «___» _______________ 20__ року.

11. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА РЕКВІЗИТИ СТОРІН

ОРГАНІЗАТОР                                                                             ПЕРЕВІЗНИК

 

Виконавчий комітет                                                _________________________________

Хмельницької міської ради                                      _________________________________

29000, м. Хмельницький,                                         _________________________________

вул. Гагаріна, 3                                                         _________________________________

Реквізити:                                                                  Реквізити:

________________________________                              __________________________________

________________________________                              __________________________________

________________________________

           

                                                                                              Директор (ФОП) ___________________

________________________________

________________________________       _                      __________________________________

                                  

М.П.                                                                           М.П.

«__» ___________________ 20__ року                  «__» ___________________ 20__ року

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                       Ю. САБІЙ

 

Заступник начальника управління

транспорту та зв’язку                                                                                            С. ШЕПУРЕВ

 

Додаток № 1

до Договору

АКТ про порушення умов Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому

"___"______________ 20____ р.                                                    м. Хмельницький

 

Час: _____ год.___ хв.

Маршрут(и) №__________________________________________________________

Місце (пункт) перевірки: ________________________________________________

У відповідності до розділу IV Договору про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому від «___» «___» 20__ року №___, комісією/уповноваженим представником (потрібне підкреслити) проведено перевірку виконання перевізником ________________________________ умов зазначеного Договору та Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому.

В результаті перевірки встановлено, що «___» «___» 20__ року були порушені наступні умови Договору/Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Хмельницькому (потрібне підкреслити), а саме:

1.______________________________________________________________________

2.______________________________________________________________________

3.______________________________________________________________________

4.______________________________________________________________________

5.______________________________________________________________________

Термін для усунення порушень - ___ календарних днів з моменту його підписання.

Підписи осіб, що склали акт

(уповноважена особа):                    _________________ /_________________________

                                                                                                                                 (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                           (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                           (П.І.Б.)

_________________ /_________________________

                                                            (П.І.Б.)

З актом ознайомлений:

Дата: «____» ____________________ 20__ року

 

_______________________________                                                        ___________

(П.І.Б., перевізника або його                                                                         (підпис)

уповноваженого представника)                                 

 

Перевізник/представник перевізника для ознайомлення з Актом не з’явився / відмовився від підписання (потрібне підкреслити)

______________________________________                           ______________

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                                       Ю. САБІЙ

 

Заступник начальника управління

транспорту та зв’язку                                                                                            С. ШЕПУРЕВ