Про  встановлення    обмежень   щодо    продажу   та споживання  пива,  алкогольних,  слабоалкогольних  напоїв, вин столових на території міста Хмельницького

 

Про  встановлення    обмежень   щодо    продажу   та

споживання  пива,  алкогольних,   слабоалкогольних  

напоїв, вин столових на території міста Хмельницького

 

 

 

З метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв, пропаганди здорового способу життя, посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення, враховуючи звернення та пропозиції громадськості, розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних  напоїв та тютюнових виробів», постановою Кабінету Міністрів України  № 854 від 30.07.1996 року  «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями»,   міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Заборонити  на території міста  Хмельницького продаж  пива  (крім безалкогольного),  алкогольних,  слабоалкогольних напоїв, вин столових : 

1.1.1. з  22.00 години  до 10.00  години в об’єктах торгівлі  (крім   закладів   ресторанного   господарства);                          

1.1.2. на розлив для споживання на місці в об’єктах роздрібної торгівлі  (крім   закладів   ресторанного господарства);

1.1.3. щороку у  День знань  та оголосити його Днем тверезості.

1.2. Заборонити    споживання     пива     (крім     безалкогольного),    алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових   на  ринках (крім закладів ресторанного господарства), стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах  культури, охорони здоров’я, закладах освіти, у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

            1.3. Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових  проводити за документом, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

1.4. Дане рішення не поширюється на масові заходи, які регулюються Положенням про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому, затвердженим рішенням  міської ради від 20.09.2017 № 28.

2. Визнати такими, що втратили чинність рішення Хмельницької міської ради                     від  08.04.2009 р. № 54,   від 27.05.2009 р. № 37,   від   23.09.2015  №10,   від 22.03.2017 № 29.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови                   В. Гончарука та управління торгівлі.

4. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань                  соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

 

 

Міський голова                                                                                            О. СИМЧИШИН

 

 

 

         

ПОГОДЖЕНО:

        

Секретар  міської ради                                                                                 М. КРИВАК

 

Заступник міського голови                                                                          В. ГОНЧАРУК

 

Начальник управління торгівлі                                                                   Р. СІДЛЕЦЬКА

 

Завідувач юридичного відділу                                                                    Л. ДЕМЧУК