Новини

В Хмельницькому відкрили «Дзвін пам’яті»

Сьогодні, в День Збройних Сил України, на території Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, на вулиці Героїв Майдану, відкрили «Дзвін пам’яті». Пам’ятний знак споруджено на честь Героїв Хмельниччини, які віддали свої життя за Незалежність та територіальну цілісність України в неоголошеній російсько-українській війні. Дзвін звучатиме в дні загибелі Героїв щоразу об 11.00.

«Шановна громадо, рідні та близькі, військовослужбовці, прийміть слова подяки. Справжня шана до людей військових - це пам’ять про загиблих за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, це увага до їх родин. Ті, хто загинув, більше ніколи не стануть до урочистого шикування. Потрібно пам’ятати прості правила - не потрібно зраджувати свою країну, пам’ять товаришів, очікування дітей. Вічна пам’ять військовослужбовцям, які загинули за Україну, слава воїнам живим!», - зазначив заступник міського голови Олег Шинкарук.

Представники духовенства освятили пам’ятний знак та провели панахиду за загиблими Героями. Також прозвучали імена загиблих мешканців області під звук дзвону.

Завершилося зібрання покладанням квітів до «Дзвону пам’яті».