Новини

В Хмельницькому презентували нову амбулаторію по Кам'янецькій, 99

Це вже 25-та амбулаторія, створена у місті за останні роки. Вона обслуговуватиме мешканців прилеглих вулиць - Кам'янецької, Сковороди, Лікарняної, Короленка, Іваха і тд. Загалом тут підписано понад 6,5 тисяч декларацій.

Приміщення повністю відремонтоване, нові мережі, вентиляція, протипожежна сигналізація, меблі, техніка, медичне обладнання. Вартість робіт - понад 2 млн грн.

Також завершено капітальний ремонт амбулаторії №6, що в приміщенні поліклініки №2 по проспекту Миру, яка обслуговує 15 тисяч пацієнтів. Тут замінили всі мережі, вентиляцію, зробили капремонт приміщень, купили меблі, обладнання, комп'ютери. Вартість - більше 600 тис. грн. На черзі - амбулаторія №7, що зовсім поруч з шостою.

«22 із 25 існуючих амбулаторій сімейної медицини у місті - оновлені! Залишилося відремонтувати ще три, і ми зробимо це наступного року. Сімейна медицина має бути максимально наближена до мешканця. Тому плануємо відкрити ще мінімум три нових амбулаторії», - розповів міський голова Олександр Симчишин.