Новини

У центральній міській бібліотеці відбулася презентація збірки поезій Ольги Саліпи «Територія жінки»

Ольга Саліпа народилася на Тернопільщині. За освітою – педагог, працювала журналісткою, редактором газети на Сумщині. Втратила чоловіка під час російсько-української війн. Після важкої втрати переїхала до Хмельницького. Ольга дружина загиблого Почесного громадянина м. Хмельницького Сергія Саліпи. Писати почала ще будучи школяркою. ЇЇ поезії з’являлися на сторінках колективних збірок. А потім творча пауза довжиною у десять років.

Це перша поетична збірка авторки. Як говорить сама поетеса: «Душа жінки як дім із великими вікнами, мереживними фіранками, солодкими ароматами, широким ліжком, круглим столом для гостей. Тут є де посмакувати солодким, поплакати, поговорити. Територія жінки її дім, її душа, внутрішній світ. У якийсь куточок вона пускає гостей легко, кудись лише особливих, а десь залишається на самоті».

Кожен розділ цієї книги поезій – особлива кімната, особливі думки та мрії.

У кожному вірші – сторінка життя, не вигаданого, а справжнього, прожитого й відчутого до кінчиків пальців, до найглибших глибин душі. Це потік енергії, болю і душевного спокою від образів і полотен, майстерно виписаних поетесою.

Учасники презентації у центральній міській книгозбірні діляться враженнями опісля у Facebook:

«Сьогодні Оля впустила нас на свою територію – «Територію жінки». Розповідала і читала власні вірші. Було неймовірно чуттєво і радісно! Вечір зі смаком зефіру, тонким ароматом кави та півоній, синьо-білим кольором волошок і ромашок. І вона – ніжна і чуттєва, вишукана і тендітна», – поділилася журналістка Наталка Паляниця.

«Поважаю людей, які попри все творять! Так добре, коли у круговерті клопотів можеш прийти і послухати гарну, життєву і глибоку поезію! Презентація збірки талановитої жінки – це затишно, смачно і ..щемливо! Олю, читайте більше своєї поезії, бо авторське виконання безцінне! Читаю потрохи, смакую, думаю і відчуваю!», – написала художниця Наталія Степанюк.

«Мій щасливий день бо він був наповнений квітами, теплими людьми, лавандовими чарами, ароматами і поезією. Своєю «Територією жінки» Ольга Саліпа подарувала всім тепло, щирі емоції, добро і красу. Читаємо і насолоджуємося!», – на завершення сказала директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Тамара Козицька.

За матеріалами міської ЦБС

 

 

.