Новини

Протягом години роботи прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» пролунало вісім дзвінків

Сьогодні відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Із дозвонювачами спілкувався секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак. Зі своїми питаннями звернулися вісім хмельничан.

Звернувся на телефонну лінію хмельничанин, який просив вирішити питання із зливовою каналізацією в будинку №46, що на проспекті Миру. Чоловік не задоволений якістю виконаних робіт та просив ще раз обстежити зливову каналізацію та вирішити проблему, адже під час дощу вода потрапляє до житла.

«Ми направимо звернення та вирішимо питання», - сказав Михайло Михайлович

Два дзвінка стосувалися роботи дошкільного навчального закладу №15 в серпні. Мами вихованців просили, щоб садок і далі працював, адже їм не зручно водити малечу до чергового садочка.

«Ми в червні дослухалися до вас і ваш заклад працював цілий липень, хоча мав бути закритим. В серпні садочки працюватимуть до 21 числа, якщо відкинути вихідні то вийде лише 15 робочих днів. Ми повинні дати можливість вихователям сходити у відпустку та підготувати заклад до роботи у вересні», - розповів Михайло Кривак.

Ще один хмельничанин просив звернути увагу та допомогти оновити меблі у класі захисту Вітчизни в навчально-виховному комплексі №10.

«Розглянемо можливість вирішити це питання», - підкреслив секретар міської ради.

За усіма проблемними питаннями, з якими телефонували хмельничани, надано доручення відповідним структурам з метою більш детально їх вивчити та повідомити про результати розгляду звернень.