Новини

Хмельницький волейбольний клуб «Поділля» - переможці вищої ліги

Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з хмельницькою командою ВК «Поділля» - переможці чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2023-2024 років.

Міський голова відзначив команду та тренерський склад з важливою перемогою у Вищій лізі. Команду й тренерів нагородив грамотами та памʼятними подарунками.

Нагадаємо, що два фінальних матча сезону видалися доволі запеклими та емоційними для всіх.

Першу гру міська команда виграла із рахунком 3:2, але вже у другій грі поступилася супернику із рахунком 2:3.

«Золотий сет» вирішував долю чемпіонства, де вже наприкінці ВК «Поділля» почали лідирувати і з рахунком 15:12 закінчили сезон переможцями Вищої ліги з волейболу.

Максим Турик став MVP чемпіонату;

Павло Янкович став кращим блокуючим.

Вітаємо ВК «Поділля» із важливою для Хмельницького перемогою. Дякуємо за наполегливу і невтомну працю, за насичений ігровий рік, за емоції та перемоги.

За інформацією управління молоді та спорту

Хмельницької міської ради

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!