Проекти рішень виконавчого комітету

Про надання дозволу ТОВ «Редітум Груп» на влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту без встановлення торгівельного павільйону по вул. Трудовій (в районі торгово-розважального центру «WOODMALL» - напрямок руху до залізничного во

Про надання дозволу ТОВ «Редітум Груп» на влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту без встановлення торгівельного павільйону по вул. Трудовій (в районі торгово-розважального центру «WOODMALL» - напрямок руху до залізничного вокзалу) та розміщення зовнішньої реклами

 

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Редітум Груп», клопотання управління транспорту та зв’язку, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» та «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.05.2010 № 556 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.06.2004 № 327 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Редітум Груп» на влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту без встановлення торгівельного павільйону, площею 20 м2 по вул. Трудовій (в районі торгово-розважального центру «WOODMALL» - напрямок руху до залізничного вокзалу), на умовах благоустрою та подальшого прибирання прилеглої території.

2. Управлінню житлово-комунального господарства (В. Новачок) встановити відповідні дорожні знаки на зупинці громадського транспорту по вул. Трудовій (в районі торгово-розважального центру «WOODMALL» - напрямок руху до залізничного вокзалу).

3. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Редітум Груп» на розміщення зовнішньої реклами терміном на п’ять років на вказаній зупинці, ліва та права сторони (сіті-лайти).

4. На основі інвестиційних пропозицій товариства з обмеженою відповідальністю «Редітум Груп» місце розташування рекламних конструкцій використовувати на безоплатній основі.

5. Управлінню архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (Дружинін М.А.) (робочому органу) оформити і видати дозвіл.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства, департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів, управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А.Бондаренка.

 

Міський голова    О. СИМЧИШИН