Новини
В Хмельницькому провели «Освітній форум – 2024»
Традиційно напередодні початку нового навчального року в Хмельницькій громаді освітяни збираються на форум, щоб обговорити досягнення та виклики. Освітній форум педагогів Хмельницької громади – це платформа для обговорення ключових рішень, освітніх трансформацій, аналіз стратегій адаптації до умов воєнного стану, нових викликів та знаходження ефективних шляхів їх подолання. Під час заходу говорили про відновлення доступу до офлайн освіти, освіти як державної стратегії, а також навчання в умовах війни.
Традиційно почали з хвилини мовчання, де згадали поіменно всіх наших Героїв, адже вони дали нам можливість жити, працювати і мріяти про українське майбутнє наших дітей. Ми маємо пам’ятати їх імена, розказувати про Героїв у школах, на їх прикладі виховувати нове покоління українців.
«Дякую всій нашій освітянській родині за минулий навчальний рік. Маємо непогані результати і по Всеукраїнських олімпіадах, Національному мультипредметному тесту, випускниках, які отримали золоті та срібні медалі. Маємо хороші показники по вступу до вищих навчальних закладах. Це успіх і заслуга в складні часи.
Дякую освітянам за підготовку закладів до нового навчального року. Плануємо працювати максимально в очній формі, щоб учні та вчителі були максимально включені в освітній процес. Навчально-виховний рік 2024-2025 буде складним, але я вірю в кожного з нас, в нашу велику освітянську родину і впевнений, що ми це обов’язково зробимо.
Вірю, що ми будемо рухатися вперед і зможемо цей рік пройти достойно. Зможемо наступного року зібратися на освітянський форум та будемо говорити про пам’ять та українську перемогу», - зазначив міський голова Олександр Симчишин звертаючись до присутніх.
У фокусі форуму – базова школа: перезавантаження Нової української школи, методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання, реформа профільної середньої освіти та розвиток професійно-технічної освіти.
Також говорили про соціально-емоційний розвиток у садочках, цифровізацію освіти, інклюзивне середовище, психологічну підтримку всіх учасників освітнього процесу, професійний розвиток педагогів громади.