Новини
Стартував ІІ етап CraftFarmingSchool – школи успішного аграрія
Сьогодні розпочала роботу CraftFarmingSchool – школа успішного аграрія. Вже вдруге управління економіки Хмельницької міської ради проводить навчання для бажаючих отримати нові знання в аграрній галузі, відкрити власну справу або розвивати уже діючий бізнес. Участь беруть внутрішньо переміщені особи, підприємці, які працюють в галузі тваринництва, частина учасників має бажання спробувати себе в цьому напрямку. Протягом двох днів 24 учасника активно працюватимуть з цікавими спікерами. Перший день знаннями та досвідом ділитиметься керівник ВК «СДС «Агроаргумент» Олександр Березюк.
«Це вже другий етап школи аграріїв. Перший був присвячений рослинництву, сьогодні будемо говорити про тваринництво. Школа має популярність, адже люди хочуть вчитися. Це можливість отримати нові знайомства, знання, дізнатися як започаткувати та розвивати власну справу. Ми реалізовуємо подібні проекти, адже більше двох років тому до міста приєдналися села і ми стали Хмельницькою громадою. Активно розвиваємо сільське господарство – маємо програми підтримки бізнесу та виробника сільськогосподарської продукції. Хочемо щоб сільське господарство було не лише для сім’ї, але й для широкого загалу, адже ця діяльність може приносити прибуток», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук.
Участь в інтенсиві дозволить отримати поглиблені знання і розуміння тенденцій розвитку, проблем у сільському господарстві, а також шляхи їх подолання, використовуючи сучасні технології сільськогосподарського виробництва. Учасники ознайомляться з можливостями розвитку у секторі агробізнесу.
Також говоритимуть про важливі аспекти в розведені сільськогосподарських тварин, створення належних умов для диверсифікації діяльності малих сільгоспвиробників з інтеграцією до виробничо-збутових ланцюгів у несільськогосподарських видах діяльності, в тому числі розвитку сільського туризму та рекреаційної сфери на селі.
Після проходження навчання, учасники інтенсиву зможуть реалізувати себе у тваринництві чи створенні крафтової продукції на основі продукції тваринництва.