Рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736 "Про затвердження порядків створення, ведення реєстрів та кадастрів геоінформаційної системи Хмельницької міської ради"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 24.09.2020 № 736

Про затвердження порядків створення, ведення реєстрів та кадастрів геоінформаційної системи Хмельницької міської ради

 

Розглянувши клопотання директора ХМКП «Хмельницькінфоцентр» С. Матвійчука, на виконання рішення сесії міської ради від 28.08.2020 №8 «Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради», відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про Національну програму інформатизації», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок створення та ведення кадастрів, реєстрів геоінформаційної системи Хмельницької міської ради згідно з додатком
  2. Затвердити Порядок створення та ведення містобудівного кадастру Хмельницької міської ради згідно з додатком
  3. Затвердити Порядок створення та ведення міського земельного кадастру Хмельницької міської ради згідно з додатком
  4. Затвердити Порядок формування та ведення реєстру рекламних засобів, дозволів та договорів згідно з додатком
  5. Затвердити Порядок формування та ведення реєстру тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності згідно з Додатком
  6. Керівникам виконавчих органів Хмельницької міської ради забезпечити неухильне дотримання порядків створення та ведення кадастрів, реєстрів геоінформаційної системи Хмельницької міської ради та до 31.10.2020 внести зміни в посадові інструкції відповідних посадових та службових осіб виконавчих органів Хмельницької міської ради.
  7.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736

 

ПОРЯДОК СТВОРЕННЯ ТА ВЕДЕННЯ КАДАСТРІВ, РЕЄСТРІВ

ГЕОІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

  1. Загальні положення

1.1. Порядок створення, ведення реєстрів та кадастрів геоінформаційної системи Хмельницької міської ради (надалі – Порядок) визначає загальні правила їх створення, ведення та доступу до даних.

1.2. Ведення реєстрів та кадастрів здійснюється у геоінформаційній системі Хмельницької міської ради (ГІС). Кадастри та реєстри ведуться в окремих модулях ГІС та можуть складатись із декількох реєстрів.

1.3. Ведення реєстрів та кадастрів ГІС має відповідати вимогам законодавства щодо загальних засад функціонування та використання системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

1.4. Кожен внутрішній користувач повинен бути зареєстрований в ГІС та працювати в ній відповідно до визначених функціональних обов’язків чи повноважень.

1.5. Організація роботи по створенню, веденню реєстрів та кадастрів покладається на керівника відповідного виконавчого органу міської ради, підприємства, установи та організації, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста.

1.6. Розпорядники реєстрів та кадастрів забезпечують ведення та внесення даних до реєстрів та кадастрів невідкладно, але не пізніше ніж протягом двох робочих днів з дати отримання відповідних документів, які містять дані.

1.7. Користувачам заборонено надавати власні засоби ідентифікації у ГІС іншим працівникам та здійснювати будь-які дії в ній від імені іншого користувача. Користувачі несуть персональну відповідальність за власні дії чи бездіяльність у ГІС.

1.8. У цьому Порядку терміни вживаються в значеннях, наведених у законах України «Про доступ до публічної інформації», «Про Національну програму інформатизації», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», постановах Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії міської ради від 28.08.2020 №8 «Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради».

1.9. Цей Порядок розроблено на підставі законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», «Про Національну програму інформатизації», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», рішення сесії міської ради від 28.08.2020 №8 «Про затвердження Положення про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради» та інших нормативно-правових актів.

1.10. Фінансування створення, ведення реєстрів та кадастрів здійснюється за рахунок бюджетних коштів, а також інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

  1. Доступ до відкритих даних реєстрів та кадастрів

2.1. Зовнішні користувачі мають відкритий цілодобовий доступ до відкритих даних реєстрів та кадастрів через офіційний геопортал міста з можливістю вивантаження в машиночитному форматі, у тому числі у векторному форматі «.shp» з переліком визначених атрибутів, обмінних файлів (електронних документів) у форматі «.xml». Доступ до даних реєстрів та кадастрів забезпечується також через інтерфейс прикладного програмування.

2.2. Інформація, яка міститься в реєстрах та кадастрах є відкритою та загальнодоступною, крім відомостей, що належать до інформації з обмеженим доступом.

2.3. Розпорядник реєстру або кадастру визначає права доступу для посадових та службових осіб виконавчих органів в порядку, визначеному Положенням про геоінформаційну систему Хмельницької міської ради.

2.4. Внутрішні користувачі отримують доступ до адміністративної частини реєстру відповідно до визначених прав доступу розпорядником реєстру або кадастру.

  1. Ведення реєстрів та кадастрів

3.1. Внесення будь-яких змін до реєстрів та кадастрів ГІС (вилучення, коригування інформації, зміна функціоналу тощо) здійснюється на підставі звернення керівника виконавчого органу до адміністратора ГІС, який приймає рішення про виконання чи відхилення заявки спільно з робочою групою з впровадження геоінформаційної системи Хмельницької міської ради.

3.2 Реєстри та кадастри, які створюються та ведуться в ГІС:

  • містобудівний кадастр;
  • міський земельний кадастр;
  • реєстр рекламних засобів, дозволів та договорів;
  • реєстр тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • адресний реєстр;
  • реєстри об’єктів інфраструктури міста;
  • реєстри об’єктів комунальної власності;
  • реєстр об'єктів закладів освіти та науки;
  • реєстри об'єктів спортивних і фізкультурно-оздоровчих установ;
  • реєстр об'єктів комунальних закладів охорони здоров'я;
  • реєстри об'єктів культури та культурної спадщини;
  • інші реєстри.

3.3. Порядок формування та ведення містобудівного та міського земельного кадастрів, реєстрів рекламних засобів, дозволів та договорів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності окім даного Порядку регулюються окремими порядками, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради.

3.4. Не допускається внесення в реєстри та кадастри недостовірної інформації та інформації, яка заборонена чинним законодавством України.

3.5. Відповідальність за своєчасне наповнення, актуальність та достовірність внесення даних в реєстри та кадастри несе керівник розпорядника .

 

Керуючий справами виконавчого комітету   Ю. САБІЙ

 

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»    С. МАТВІЙЧУК

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736

 

Порядок формування та ведення містобудівного кадастру

  1. Загальні положення

1.1. Містобудівний кадастр Хмельницької міської ради (далі - містобудівний кадастр) – це електронна система зберігання та використання геопросторових даних про територію міста та окремі галузі, яка може складатись з кількох реєстрів, і є невід’ємною складовою підсистемою ГІС.

1.2. Містобудівний кадастр створюється на всю територію міста Хмельницького і повинен містити дані плану зонування, генерального плану та детального плану, належність територій до відповідних зон, правовий статус, допустимі види забудови та іншого використання земельних ділянок, умов та обмежень забудови окремих земельних ділянок, відомості про функціональне призначення, поверховість та матеріал стін будівель, магістральні інженерні мережі, інші відомості згідно з державними будівельними нормами.

1.3. Містобудівний кадастр призначений для забезпечення здійснення моніторингу забудови та іншого використання територій і надання суб'єктам містобудування необхідної інформації у порядку, встановленому законодавством.

1.4. Основні завдання містобудівного кадастру:

  • прогнозування розвитку, планування і забудови міста Хмельницького;
  • облік власників та користувачів будинків, споруд;
  • розміщення, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого, комунального та іншого призначення;
  • розвиток соціальної, інженерної і транспортної інфраструктури;
  • моніторинг дотримання зонінгових вимог, умов та обмежень при забудові та іншого використання земель;
  • облік природних ресурсів та ландшафтів на території міста, планування їх використання, охорони та відтворення;
  • контроль за раціональним використанням територіальних ресурсів, аналіз реалізації затвердженої містобудівної документації;
  • поліпшення інвестиційної привабливості території за рахунок геоінформаційної підтримки інвестиційної діяльності;
  • забезпечення актуальною й достовірною вихідною інформацією проектів містобудівного, землевпорядного, природоохоронного та іншого призначення щодо розвитку території міста;
  • інформування громади про стан довкілля на території міста, цільове використання територіальних ресурсів та плани розвитку міста;
  • виконання виробничих завдань різними організаціями, службами і установами, пов’язаних з інформацією щодо просторового розміщення та просторової взаємодії об’єктів і явищ на території міста.

1.5. Відповідальним розпорядником містобудівного кадастру є управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (далі - управління архітектури та містобудування) .

1.6. Розпорядник забезпечує ведення та внесення даних у містобудівний кадастр невідкладно, але не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дати отримання відповідних документів.

  1. Структура кадастру та ведення даних

2.1. Містобудівний кадастр складається з наступних реєстрів, модулів та баз даних:

  • сервер містобудівного кадастру;
  • модуль обліку містобудівної документації;
  • реєстр контактів та контрагентів;
  • реєстр будівельних паспортів земельних ділянок;
  • реєстр містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок;
  • база геопросторових даних об’єктів містобудівного кадастру;
  • база даних інформаційних ресурсів єдиної цифрової топографічної основи.

2.2. В містобудівному кадастрі обов’язково ведуться такі дані:

2.2.1.   В модулі обліку містобудівної документації:

  • генеральний план населеного пункту;
  • план зонування;
  • історико-архітектурний опорний план центральної частини міста;
  • детальні плани території.

2.2.2.   В реєстрі контактів та контрагентів:

  • повна назва юридичної особи, код ЄДРПОУ;
  • повна назва фізичної особи-підприємця, індивідуальний податковий номер;
  • прізвище ім’я та по батькові фізичної особи, індивідуальний податковий номер.

2.2.3. В реєстрі будівельних паспортів земельних ділянок відповідно до порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

2.2.4. В реєстрі містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок відповідно до порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

2.2.5. В базі даних інформаційних ресурсів єдиної цифрової топографічної основи:

  • цифрові растрові моделі топографічних планів території міста в масштабах 1:2000 та 1:500;
  • цифрові векторні моделі топографічних планів території міста в масштабах 1:2000 та 1:500;
  • цифрову модель рельєфу з роздільною здатністю масштабу 1:2000 та 1:500;
  • цифрові ортофотоплани за результатами аерофото - та космічних знімань високого розрізнення;
  • електронний топографічний план в масштабі 1:500;
  • електронний топографічний план в масштабі 1:2000;
  • електронні растрові карти і плани на територію міста;
  • цифрові векторні об’єктні моделі території міста.

 

Керуючий справами виконавчого комітету    Ю. САБІЙ

 

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»   С. МАТВІЙЧУК

 

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736

 

Порядок формування та ведення міського земельного кадастру

  1. Загальні положення

1.1. Міський земельний кадастр - це електронна (автоматизована) підсистема ГІС, що забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання, постачання геопросторових даних і відображає черговий стан використання та охорони земель комунальної власності територіальної громади та інших земель, розташованих на території Хмельницької міської ради.

1.2. Основні завдання міського земельного кадастру:

  • облік земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності;
  • автоматизація процесів управління та контролю за використанням земельних ділянок;
  • застосування єдиної системи просторових координат та системи ідентифікації земельних ділянок;
  • створення умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель населеного пункту;
  • здійснення самоврядного контролю за додержанням власниками землі та землекористувачами земельного законодавства, встановленого режиму використання земель усіх форм власності відповідно до їхнього цільового призначення та умов надання;
  • виявлення земель, що використовуються не за цільовим призначенням та з порушенням установлених законодавством вимог;
  • забезпечення повноти відомостей про всі земельні ділянки комунальної форми власності;
  • забезпечення доступу до публічної інформації стосовно земельних ресурсів міста;
  • доступ до повної, достовірної і актуальної інформації про земельні ділянки міста комунальної форми власності;
  • поліпшення інвестиційної привабливості території за рахунок геоінформаційної підтримки інвестиційної діяльності;
  • виконання виробничих завдань різними організаціями, службами і установами, пов’язаних з інформацією щодо просторового розміщення та просторової взаємодії об’єктів і явищ на території міста, в межах, визначених чинним законодавством.

1.3. Відповідальним розпорядником міського земельного кадастру є управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів (далі - управління земельних ресурсів та земельної реформи).

1.4. Розпорядник забезпечує ведення та внесення даних у міський кадастр невідкладно, але не пізніше ніж протягом трьох робочих дні з дати отримання відповідних документів та обмінних файлів у форматі «xml.».

1.5. Реєстр «Земельні ділянки» та координати земельних ділянок комунальної форми власності в міський земельний кадастр вносить відділ інформації та кадастрів департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

  1. Структура кадастру та ведення даних

2.1. До складу міського земельного кадастру входять реєстри по обліку інформації щодо земельних ділянок:

  • земельні ділянки;
  • договори оренди та право постійного користування.

2.2. В міському земельному кадастрі обов’язково ведуться такі дані про земельні ділянки комунальної власності:

2.2.1. У реєстрі «Земельні ділянки»:

  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • реєстраційний номер об'єкта нерухомості;
  • форма власності;
  • місцезнаходження земельної ділянки (адреса);
  • цільове призначення (номер заяви на зміну цільового призначення, дата заяви, цільове призначення КВЦПЗ, номер рішення про зміну цільового призначення, дата рішення про зміну цільового призначення);
  • площа за документами, кв.м.;
  • площа за координатами, кв.м.;
  • право на землю (номер документа, дата документа, тип права, статус права, дата початку дії права, термін дії права, дата закінчення дії права, підстава набуття, суб’єкт права);
  • координати земельної ділянки x/y;
  • угіддя (тип угіддя, площа в кв.м., середня квадратична похибка, периметр);
  • обмеження права (обмеження, термін дії, тип, перелік обмежень щодо використання земельних ділянок, зміст обмеження, тип документу, підстави встановлення обмеження, назва документу на підставі якого виникає право);
  • сервітут (реєстраційний номер, дата реєстрації, тип строку дії, початок дії, термін дії, кінець дії, тип сервітуту, кількість осіб, площа, ціна в грн.);
  • документація з землеустрою (реєстраційний номер, дата/номер рішення, замовник, виконавець, номер/дата довідки, рішення про затвердження/відхилення);
  • суміжники (тип суміжника, назва суміжника);
  • оцінка (дата оцінки, номер документа, вид оцінки, загальна вартість, вартість за одиницю площі, одиниці, виконавець оцінки, методика оцінки);

2.2.2. У реєстрі «Договори оренди»:

  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • адреса;
  • площа в кв.м.;
  • цільове призначення КВЦПЗ;
  • основні умови договору (реєстраційний номер, дата укладання, період оренди, кінцевий термін оренди, строк дії права оренди земельної ділянки, площа в кв.м., відсоток від нормативно грошової оцінки (далі - НГО) земельної ділянки, актуальність договору);
  • грошова оцінка (грошова оцінка в грн, розмір орендної плати в грн., дата початку, дата закінчення);
  • орендар (повна назва, код ЄДРПОУ/РНОКПП);
  • НГО земельної ділянки на момент укладання договору оренди (назва документу, тип документу, вартість за одиницю площі, загальна вартість, одиниці вимірювання площі, дата оцінки, тип оцінки, виконавець оцінки, методика оцінки);
  • вид використання земельної ділянки.

 

Керуючий справами виконавчого комітету    Ю. САБІЙ

 

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»   С. МАТВІЙЧУК

 

Додаток 4

до рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736

 

Порядок формування та ведення реєстру рекламних засобів, дозволів та договорів

 

1.Загальні положення

1.1.Порядок формування та ведення реєстру рекламних засобів, дозволів та договорів (далі - Порядок) розроблений у відповідності до «Типових правил розміщення зовнішньої реклами», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 та «Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.10. 2015 № 835, рішення виконавчого комітету від 19.07.2018 № 518 «Про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Хмельницькому (нова редакція)».

1.2. Порядок визначає процедуру формування, ведення, доступ до реєстру місць розташування рекламних засобів, об’єктів зовнішньої реклами, заяв про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, дозволів на розміщення зовнішньої реклами та договорів на право тимчасового користування місцем розташування рекламних засобів (далі – реєстр рекламних засобів).

1.3. Реєстр рекламних засобів формується та ведеться в підсистемі ГІС «Реєстр рекламних засобів» та є комплексом програмних, технічних та інформаційних засобів автоматизації процесів збирання, обліку, актуалізації та використання даних про місця розташування рекламних засобів, об’єктів зовнішньої реклами, заяв про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, дозволів на розміщення зовнішньої реклами, договір на право тимчасового користування місцем розташування рекламних засобів, проведення перевірки (моніторингу) розміщення рекламних засобів.

1.4. Розпорядник реєстру рекламних засобів – управління архітектури та містобудування, на який покладено обов’язок регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами.

1.5. Розпорядник забезпечує ведення та внесення даних невідкладно, але не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дати отримання відповідних документів.

1.6. Основні завдання реєстру рекламних засобів:

  • ведення та внесення відомостей про заяви розповсюджувачів зовнішньої реклами на надання дозволу, внесення змін у дозвіл, переоформлення дозволу та продовження строку його дії;
  • ведення обґрунтування рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження терміну, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету;
  • ведення інформаційної бази даних місць розташування рекламних засобів, плану їх розміщення та надання в установленому порядку інформації для оновлення даних містобудівного кадастру населених пунктів;
  • формування відомостей про порушення порядку розповсюдження та розміщення реклами;
  • збереження та відображення інформації про розповсюджувачів зовнішньої реклами, яким надано дозвіл;
  • автоматизація процесу ведення реєстру рекламних засобів та доступу до відомостей з нього;
  • забезпечення прозорого та доступного для громадськості механізму контролю за діяльністю Хмельницької міської ради в сфері розміщення зовнішньої реклами.

2. Структура реєстру та ведення даних

2.1. Реєстр рекламних засобів складається з таких розділів:

  • вхідні заяви;
  • дозвільні документи;
  • рекламні носії.

2.2. В Реєстр рекламних засобів обов’язково ведуться такі дані про рекламні засоби:

2.2.1. В розділі «Вхідні заяви»:

  •  тип заяви;
  •  дата подання заяви до центру надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП);
  •  номер заяви в ЦНАП;
  •  дата заяви в надходження в управлінні архітектури та містобудування;
  •  номер заяви реєстрації в управлінні архітектури та містобудування;
  •  контрагент;
  •  короткий зміст;
  •  стадія, на якій перебуває заява;
  •  відповідальний;
  •  дозвіл.

2.2.2 В розділі «Дозвільні документи»:

  •  ідентифікатор заяви;
  •  номер дозволу;
  •  дата початку дії;
  •  дата закінчення дії;
  •  дата та номер рішення виконавчого комітету;
  •  статус дозвільного документу;

2.2.3. В розділі «Договори» вноситься перелік даних:

  •  дозвільний документ;
  •  кількість рекламних місць;
  •  номер договору;
  •  дата підписання договору;
  •  дата початку дії договору;
  •  тип договору;
  •  стадія договору;
  •  сторони договору (агент) ;
  •  сторони договору (контрагент);
  •  сума щомісячної/річної сплати, грн.

2.2.4. В розділі «Рекламні засоби» вноситься перелік даних:

  •  тип реклами;
  •  опис місцезнаходження;
  •  тип рекламного носія;
  •  контрагент;
  •  тип рекламоносія;
  •  площа розташування конструкції, кв.м.;
  •  площа рекламного засобу, кв. м.;
  •  кількість конструктивних елементів;
  •  стан конструкції;
  •  зміна містобудівної ситуації;
  •  самовільна конструкція;
  •  фото макету (за наявності);
  •  фото ескізу (за наявності);
  •  фото факту розміщення;
  •  розміщення на топографічній основі.

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету   Ю. САБІЙ

 

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»    С. МАТВІЙЧУК

 

Додаток 5

до рішення виконавчого комітету

від 24.09.2020 № 736

 

Порядок формування та ведення реєстру тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

1.Загальні положення

1.1.Порядок формування та ведення реєстру тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі - Порядок) розроблений у відповідності до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244,  «Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 21.10. 2015 №835, «Комплексної схеми розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Хмельницького» затвердженої рішенням Хмельницької міської ради від 12.12.2012 №18 та інших рішень сесії міської ради, виконавчого комітету, що регулюють розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Хмельницької міської ради.

1.2. Реєстр тимчасових споруд архітектури та містобудування для провадження підприємницької діяльності (далі - реєстр тимчасових споруд) формується та ведеться в підсистемі ГІС «Реєстр тимчасових споруд» та є комплексом програмних, технічних та інформаційних засобів автоматизації процесів збирання, обліку, актуалізації та використання даних про об’єкти тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх розміщення на території Хмельницької міської ради.

1.3. Розпорядниками реєстру тимчасових споруд є управління торгівлі Хмельницької міської ради (особисті сервітути) та управління архітектури та містобудування (паспорти прив’язки тимчасових споруд), на яких покладено обов’язок регулювання діяльності з розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

1.4. Розпорядник забезпечує ведення та внесення даних невідкладно, але не пізніше ніж протягом трьох робочих дні з дати отримання відповідних документів.

1.5. Основні завдання реєстру тимчасових споруд:

  • ведення реєстру паспортів прив’язки тимчасових споруд;
  • ведення реєстру особистих сервітутів на розміщення тимчасових споруд;
  • ведення зонування розміщення тимчасових споруд в місті (далі - форматні зони);
  • зонування території міста, яке передбачає визначення архітипів та площі тимчасових споруд для кожної зони.
  • забезпечення обліку, реєстрація, зберігання та надання інформації щодо тимчасових споруд та особистих сервітутів на розміщення тимчасових споруд;
  • генерація QR-коду паспорту прив’язки тимчасової споруди;
  • забезпечення доступу до інформації про тимчасові споруди.

2. Структура реєстру та ведення даних

2.1. Реєстр тимчасових споруд складається з таких розділів:

  • паспорти прив’язки тимчасових споруд;
  • особисті сервітути.

2.2. В реєстрі тимчасових споруд обов’язково ведуться такі дані про тимчасові споруди:

2.2.1. В розділі «паспорти прив’язки тимчасових споруд»:

  • назва тимчасової споруди;
  • архітип тимчасової споруди;
  • реєстраційний номер;
  • номер в комплексній схемі;
  • опис місцезнаходження;
  • площа тимчасової споруди, кв.м.;
  • дата видачі паспорту тимчасової споруди; 
  • паспорт прив'язки дійсний до;
  • паспорт прив'язки продовжено до;
  • замовник з реєстру контактів та контрагентів;
  • статус паспорта прив'язки тимчасової споруди;
  • скан-копія паспорту тимчасової споруди;
  • скан-копія заяви щодо оформлення паспорту прив’язки;  
  • скан-копія заяви про розміщення тимчасової споруди;
  • точка на цифровій топографічній основі.

2.2.2. В розділі «особисті сервітути»:

  • тип договору;
  • статус договору;
  • номер договору;
  • паспорт прив’язки тимчасової споруди;
  • дата початку дії договору;
  • дата закінчення дії договору; 
  • суб’єкт господарювання з реєстру контактів та контрагентів;
  • вид функціонального призначення тимчасової споруди;
  • опис місцезнаходження;
  • закріплена територія, кв.м;
  • місячний розмір плати, грн.;
  • коефіцієнт функціонального використання;
  • вартість землі (НГО), грн.;
  • рішення виконавчого комітету (номер та дата);
  • протокол електронних торгів (номер, дата).

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету   Ю. САБІЙ

 

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»    С. МАТВІЙЧУК

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!