Новини

У Школі освітнього управлінця розпочалося навчання

У Хмельницькій територіальній громаді розпочала свою роботу Школа освітнього управлінця. Це місце, де народжуються ідеї, вдосконалюються методи, і де кожен керівник освітнього закладу знаходить нові можливості для власного професійного зростання. На цей освітній марафон, який триватиме до кінця червня цього року, зголосилися 40 керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, готових не просто вчитися, а трансформувати отримані знання й навички в реальні зміни для своїх учнів.

Ініціатори й організатори Школи — Департамент освіти та науки міської ради і Центр професійного розвитку педагогічних працівників — окреслили амбітні цілі цього проєкту. Вони прагнуть не просто підвищити професійний рівень учасників, але й сприяти їхньому безперервному професійному розвитку. Навчання тут — інструмент для покращення процесу навчання, виховної роботи та національно-патріотичного виховання юних хмельничан.

Перший день навчання став справжнім майданчиком для обміну досвідом. Своїми знаннями ділилися директорка Заліщицької державної гімназії Олександра Войчишин, вихователька Кам’янець-Подільського ЗДО №20 «Дзвіночок», переможниця національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2024 Оксана Масовець та її колега Наталя Калайда.

Попереду – серія інтерактивних сесій, де провідні українські спікери та експерти допоможуть нашим управлінцям поглибити знання та розвинути лідерські якості. Двічі на місяць вони збиратимуться, щоб ставати сильнішими, впевненішими, ефективнішими. Тут керівники освітніх закладів не тільки навчатимуться, але й вчитимуть одне одного, зміцнюючи командний дух.

Школа освітнього управлінця — це простір для натхнення, де кожен учасник відкриє для себе нові методи роботи, навчиться реагувати на кризові ситуації, будувати стратегії розвитку закладів, налагоджувати міжнародну співпрацю та залучати грантові кошти. Адже справжнє лідерство в освіті — не статичний стан, а динамічний процес постійного зростання, який сприятиме поліпшенню освітнього процесу в нашій громаді.

За інформацією Департаменту освіти та науки

Хмельницької міської ради

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!