Новини

Продовжується робота щодо покращення стану місцевих водойм

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм використовує комплексний підхід до питання біологічної меліорації водойм.

Прикладом ефективної біомеліорації водойм є заходи, що включають в себе зариблення водних об’єктів рослиноїдними видами риб (наприклад, білий амур, товстолоб), вапнування та вселення у водойму хлорели (рід одноклітинних зелених водоростей).

Перший етап завершено.

В рамках реалізації природоохоронних заходів спільно з КП «Парки і сквери м. Хмельницького», з метою очищення та підтримання гідробіологічного стану водойм міста, вчора було проведено роботи по внесенню у Хмельницьке водосховище суспензії хлорели.

Вселення суспензії хлорели відбувалося двічі, у квітні та травні.

Хлорела – органічний метод очищення водойм. Цей спосіб покращує якість води, насичує її киснем, пригнічує розвиток синьо-зелених водоростей і сприяє стабілізації екосистеми.

Біомеліорація із застосуванням хлорели є одним з найдешевших дієвих методів очищення водойм від надмірної рослинності.

За інформацією Управління з питань екології та контролю

за благоустроєм Хмельницької міської ради

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!