Рішення міської ради

Про затвердження Програми підтримки і розвитку комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять п’ятої сесії

№62 від 28.03.2023 р.

 

Внесені зміни:

рішенням 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №40

рішенням 35-ї сесії міської ради від 10.11.2023 №47

 

Про затвердження Програми підтримки і розвитку комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про благоустрій населених пунктів», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 №835 «Про затвердження Порядку відбору інвестиційних проектів, для реалізації яких надається державна підтримка», Хмельницька міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки і розвитку комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 28.03.2023 року №62

 

ПРОГРАМА

підтримки і розвитку Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

 

м.Хмельницький

 

Паспорт

програми підтримки і розвитку Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницької міської ради на 2023-2027роки

з/п

Розробник програми

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницької міської ради

1

Відповідальний виконавець програми

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницької міської ради

2

Учасники програми

Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг  Хмельницької міської ради

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади

3

Термін реалізації програми

2023-2027 роки

4

Етапи виконання програми

Програма виконується в один етап

5

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади (далі – бюджет міської територіальної громади), кошти інших джерел не заборонені законодавством, власні кошти підприємства

6

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми

116 697,00 тис.грн

 

Загальні положення.

Програма підтримки і розвитку Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки (далі – Програма) розроблена в межах Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», «Про автомобільні дороги», «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», наказу Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 №154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», Правил благоустрою території ХМТГ (зі змінами) та інших нормативно-правових актів.

Програма створена для забезпечення сталого функціонування Комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради (далі – Підприємство); утримання та збереження в належному стані вулично-шляхової (дорожньої) мережі; виконання комплексу робіт, щодо організації санітарної очистки міста; заходів з енергозбереження; виконання заходів, щодо запобігання підтоплень Хмельницької міської територіальної громади.

Житлово-комунальне господарство – це одна з найважливіших галузей в системі життєзабезпечення Хмельницької міської територіальної громади. Підприємство створює необхідні умови для комфортного проживання населення в громаді в межах видів своєї діяльності, зазначених статутом.

В Програмі передбачені основні напрямки для виконання робіт з реконструкції (реставрації) і поточного ремонту інженерних мереж, шляхово-мостового господарства та благоустрою.

На підставі аналізу результатів діяльності підприємства сформульовані мета, основні завдання, нагальні проблеми та очікуванні результати діяльності на 2023-2027 роки.

 

1. Мета та завдання Програми.

Підприємство є найбільшим балансоутримувачем комунальної вулично-шляхової (дорожньої) мережі міста. Метою Програми є сприяння та забезпечення стабільної діяльності підприємства, подальше вдосконалення якості послуг, які надає підприємство, збереження майна спільної власності ХМТГ, шляхом фінансової підтримки підприємства. Використання фінансової підтримки спрямовано на виконання наступних завдань:

- забезпечення належного утримання та санітарної очистки об’єктів благоустрою:

а) майдани, площі, бульвари, проспекти;

б) вулиці, дороги, провулки, проїзди, пішохідні та вело-доріжки;

в) інші території загального користування.

- покращення стану доріг, мостів та шляхопроводів, розвиток велоінфраструктури, забезпечення безпеки руху на вулично-шляховій (дорожній) мережі.

- оновлення матеріально-технічної бази, основних засобів підприємства, яке належать до власності територіальної громади.

- зниження трудомісткості процесів;

- збільшення кількості механізованої праці;

- розширення технологічних можливостей спецтехніки за допомогою змінного обладнання;

- використання екологічних матеріалів для посипання вулиць та тротуарів в зимовий період;

- запровадження системи «розумних» світлофорів, зупинок, удосконалення організації руху на дорожній мережі;

- застосування комплексного підходу для підтримки транспортно-експлуатаційного стану доріг ХМТГ;

- модернізація водовідвідної мережі та гідротехнічних споруд;

- оптимізація витрат, економного та раціонального використання енергетичних ресурсів.

- поліпшення екологічного стану Хмельницької міської територіальної громади:

а) збільшення пропускної здатності існуючої вулично-шляхової мережі за рахунок вдосконалення роботи світлофорів, місцевого розширення ділянок вулиць, поліпшення організації дорожнього руху. Це призведе до зменшення кількості заторів, а значить знизиться час доїзду з одного пункту до іншого та мінімізується кількість шкідливих речовин від роботи автомобілів у повітрі.

б) збільшення % кількості механізмів, задіяних у санітарній очистці міста (вакуумні прибирально-підмітальні машини, дорожні пилососи, поливомийні машини);

в) заміна старих  перильних пішохідних та транспортних огорож на сучасні оцинковані металеві або полімерні, які не потребують щорічного фарбування. А для належного утримання (фарбування) існуючих мереж - збільшення використання сучасних екологічних фарб та розчинників.

 

2. Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма.

Загальна протяжність вуличної мережі Хмельницької міської територіальної громади, що перебуває на балансі та обслуговуванні Підприємства становить 420,4 км.

В тому числі з асфальтобетонним покриттям – 255,4 км. та з щебеневим покриттям – 165,0 км.

тротуари загальною площею – 502,2 тис. м2

зливову каналізацію протяжністю 52,8 км, на якій знаходиться 1719 дощоприймальних та 612 оглядових колодязя,

125 світлофорних об’єкти (1442 світлофорів з них світлодіодних 1442 шт.),

в весняно - літній період площа прибирання складає орієнтовно 38,8 млн. м2  за 2022рік,

в осінньо-зимовий період площа прибирання складає орієнтовно 382,8 млн. м2 за 2022рік.

водовідвідні канали Мар’янівської системи р.Південний Буг, на вул.Гонти, в районі вул.Мельникова та інші водовідвідні канали відкритого та закритого типу;

- дренажні насосні станції по вул.Шухевича, вул.Зенітній, вул.Саварчука

Крім цього на балансі підприємства є очисні споруди зливової дощової каналізації по вул.Дмитра Донцова,1. Підприємство утримує три підземних переходи в м-ні Ружична та по вул.Пр.Миру, вул.Кам’янецькій. Для механізації праці на підприємстві є 86 одиниць машин та механізмів.

На вуличній мережі Хмельницької міської територіальної громади розташовано 22 штучні споруди – мости та шляхопроводи, з них: автомобільних мостів – 11, пішохідних мостів – 4, шляхопроводів – 7.

Основні напрямки розвитку вулично-шляхової (дорожньої) мережі громади та відповідно способи вирішення розвантаження вулиць:

- розвиток дорожніх мереж сполучення;

- розвиток пішохідних мереж сполучення;

- розвиток велоінфраструктури.

З 2016 по 2022 рік у всіх цих напрямках відбулося значне зрушення в позитивний бік, а саме виконані Підприємством, підрядними організаціями за участі Підприємства чи завершені об’єкти та передані Підприємству на обслуговування.

Зокрема, встановлено 22 нових світлофорних об’єкти; замінено всі морально та фізично застарілі дорожні контролери на світлофорних об’єктах; замінено 912 електролампових світлофорів на світлодіодні; щорічно відновлювалось більше 43,2 тис.кв.м дорожньої розмітки фарбою та утримується в належному стані пішохідної огорожі 20,9 тис.м.п.; встановлено 1,3 тис. знаків та 12 дзеркал в рік.

В 2022 році замінено деформаційні шви на шляхопроводі по вул. Трудовій; виконано негайну ліквідацію дрібних деформацій і пошкоджень вулично-шляхової (дорожньої) мережі площею 127,3тис.м², в тому числі підрядними організаціями – 85,3тис.м²; виконано негайну ліквідацію дрібних деформацій і пошкоджень щебеневого покриття шляхів – 97,1тис.м², в тому числі підрядними організаціями – 39,5тис.м².

На території Хмельницької міської територіальної громади було влаштовано 17 900,4 м велодоріжок, вело-пішохідних доріжок та велосмуг загальною площею 25 414 м2,а також встановлено 750 металевих конструкцій велопарковок.

Вжиті заходи сприяли зменшенню аварійності та суттєвому скороченню місць концентрації дорожньо-транспортних пригод. Однак, нині на вуличній мережі міста ще налічується 8 місць концентрації ДТП та 25 аварійно-небезпечні ділянки.

 

 

Було

Стало

Концентрація дорожньо-транспортних пригод

23

8

Аварійно небезпечні ділянки

34

25

 

Аварійно-небезпечні ділянки

Місця концентрації ДТП

1

Перехрестя вулиць Західно-Окружна - Північна

Перехрестя вулиць Вінницьке шосе- Профспілкова

2

Західна-Окружна- АЗС «WOG»

Вулиця Кам’янецька в районі бібліотеки ХНУ

3

Перехрестя вулиць Шухевича-Зенітна

Вулиця Бандери в районі виїзду із ТЦ «ОАЗИС»

4

Вулиця Шухевича зупинка «Олімпійська»

Перехрестя вулиць Грушевського - Подільська

5

Вулиця Проскурівського Підпілля в районі Пед. Академії

Перехрестя вулиць Свободи – Вайсера

6

Вулиця Львівське шосе ЦРЛ

Перехрестя вулиць Шевченка – Івана Франка

7

Вулиця Львівське шосе – АЗС «ОККО»

Перехрестя вулиць Свободи - Зарічанська

8

Вулиця Проспект Миру – магазин «Вінницький»

Вулиця Інститутська в районі ХНУ

9

Перехрестя вулиць Проспект Миру – М.Кропивницького

 

10

Перехрестя вулиць Вінницька – Кошарського

 

11

Вулиця Бандери – проспект Миру

 

12

Вулиця Бандери – заїзд до ТЦ «ОАЗИС»

 

13

Вулиця С.Петлюри навпроти буд №59

 

14

Вулиця Свободи магазин «Олімпія»

 

15

Вулиця Зарічанська – Політехнічний коледж

 

16

Перехрестя вулиць С. Хороброго - Козача

 

17

Перехрестя вулиць Кам’янецька - С.Петлюри

 

18

Перехрестя вулиць Кам’янецька- Героїв Маріуполя

 

19

Вулиця Кам’янецька в районі зупинки ТГРК «Либідь Плаза»

 

20

Перехрестя вулиць Кам’янецька - Старицького

 

21

Перехрестя вулиць Кам’янецька - Смотрицького

 

22

Перехрестя вулиць Панаса Мирного- Кармелюка

 

23

Перехрестя вулиць Вінницька -Профспілкова

 

24

Перехрестя вулиць Західно-Окружна - Геологів

 

25

Перехрестя вулиці Шевченка – провулку Шевченка

 

 

Експлуатаційний стан дорожнього покриття вуличної мережі територіальної громади постійно підтримується малим поточним ремонтом.

Відновлення експлуатаційних характеристик покриття вулично-шляхової (дорожньої) мережі удосконалить мережу транспортних зв’язків у мікрорайонах міста та селах територіальної громади, в тому числі і улаштування нового покриття в масивах індивідуальної забудови, збільшить пропускну спроможність і зменшить кількість заторів та аварійних ситуацій на вулицях м. Хмельницького, підвищить безпеку та комфортабельність дорожнього руху. За рахунок якості покриття доріг та тротуарів підвищиться рівень екологічної безпеки, зменшиться кількість викидів забруднюючих речовин від автомобільного транспорту і як наслідок поліпшиться стан навколишнього природнього середовища, створюються сприятливі умови для мешканців територіальної громади та доступність об’єктів вуличної мережі для маломобільних груп населення.

Для запобігання дрібним деформаціям і пошкодженням дорожнього покриття, періодичного відновлення шару зносу покриття, поліпшенням експлуатаційних якостей елементів вулично-дорожньої мережі, ліквідації дрібних пошкоджень проїжджої частини дороги здійснюються роботи поточного ремонту.

На виконання заходів з благоустрою в частині з утримання та поточного ремонту вулично-дорожньої мережі підприємству, як балансоутримувачу, виділяються поточні трансферти на здійснення благоустрою ХМТГ.

Підприємство має відокремлені дільниці: цех підсобного виробництва, дільниця по утриманню вулично-дорожньої мережі, дільниця  механізації та автотранспорту, дільниця комплексних бригад по утриманню і ремонту штучних споруд та очисних споруд зливових вод та спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця по безпеці дорожнього руху.

Для належного утримання вулично-дорожньої мережі, її поточного та капітального ремонту підприємству необхідно постійно оновлювати основні засоби. На балансі підприємства знаходиться 86 транспортних засобів, чотири з яких передано для потреб ЗСУ, 7 одиниць потребує списання, а саме:

- машина комбінована ІЖ 2717, який введено в експлуатацію у 2003 році та повністю замортизований;

- каток ДУ-54 , який введено в експлуатацію у 2004 році та повністю замортизований;

- автогрейдер ДЗ-143, який введено в експлуатацію у 1988 році та повністю замортизований;

- трактор Т-150 038-86ЕР, який введено в експлуатацію у 1991 році та повністю замортизований;

- автомобіль бортовий ЗІЛ  6835 АА , який введено в експлуатацію у 1998 році та повністю замортизована;

- автомобіль ГАЗ-66 5895, який введено в експлуатацію у 1994 році та повністю замортизована;

- автомобіль самоскид НАZ 5327 6898 ВС, який введено в експлуатацію у 1999 році та повністю замортизований.

Тобто проблемними питаннями підприємства, є:

- зношеність автотранспорту та механізмів;

- порушення міжремонтних строків експлуатації по збереженню дорожнього покриття проїжджої частини вулиць і доріг;

- зношеність вулично-дорожньої мережі;

- застарілі технічно і морально підземні переходи;

- застаріле обладнання очисних та гідротехнічних споруд;

- застаріле обладнання шаф живлення.

 

3. Шляхи і засоби розв’язання проблем.

Реалізація Програми здійснюється шляхом запровадження наступних заходів, спрямованих на розв’язання проблем :

1.1. для ремонту вулично-дорожньої мережі:

Придбання спеціалізованої техніки:

- тандемного дорожнього котка з задніми незалежними гумовими вальцями;

- трактора з фронтальним навантажувачем, ковшем щелепним, щіткою дорожньою та відвалом;

- мінітракторів з щіткою дорожньою та відвалом;

- екскаватора-навантажувача з навісним обладнанням;

- вантажного автомобілю з дубль кабіною, бортовою платформою та краном маніпулятором;

- автомобілів з дубль кабіною, бортовою платформою;

- автомобілів самоскидів, вантажопідйомністю понад 18,5т з навісним обладнанням ;

- автомобілів самоскидів вантажопідйомністю від 4 до 6 т з навісним обладнанням;

- автомобіля спеціалізованого дубль кабіною та фургоном для перевезення людей та обладнання;

- причіпу тракторного, вакуумного, дорожно-прибирального, колісного;

- дизельного компресору;

- причепу для перевезення спецтехніки;

- мобільних побутових вагончиків;

- іншої спеціалізованої техніки та обладнання.

Виготовлення обладнання для дорожньої розмітки холодним пластиком ручного нанесення та проведення робіт по герметизації тріщин.

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 №883, було укладено договір фінансового лізингу №070-00/4/171221 від 17.12.2021 року.

Придбання об’єкта фінансового лізингу визначається умовами договору купівлі-продажу між ТзОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «АЛЬФАТЕХ», АТ «Укрексімбанк» та КП БРЕД №070-00/4/171221 від 17.12.2021 року. Згідно договору здійснено оплату першого платежу (аванс) за рахунок державного бюджету. Майбутні розрахунки необхідного розміру коштів для закупівлі спеціалізованої техніки планується з бюджету ХМТГ.

1.2. для забезпечення якісної пропускної спроможності зливової дощової каналізації:

- поточний ремонт комбінованої каналопромивочної машини;

- використання муловсмоктувального обладнання;

- мотопомпи для брудної води.

- виконання капітальною ремонту - улаштування закритих водостоків через вул.Геологів, проїзд Козловського в м.Хмельницькому.

1.3. для утримання вулично-дорожньої мережі в літній та зимовий періоди:

- обладнання сміттєвоза із заднім ручним завантаженням;

- пилососу навісного для механізації прибирання вулично-дорожньої мережі;

-причіпу тракторного, вакуумного, дорожно-прибирального, колісного;

- два розкидача піску причіпного;

- вагончиків побутових (2,4*3*2,6).

1.4. для здійснення контролю за якістю виконаних асфальто-бетонних робіт:

- придбання сучасного обладнання для лабораторії АБЦ.

1.5. для підтримання автотранспорту та механізмів в належному стані:

- виконання капітального ремонту техніки.

1.6. для виконання енергозберігаючих заходів:

- реконструкція системи опалення підприємства.

 

4. Заходи на виконання Програми.

Заходи з виконання Програми Підприємства, його фінансове забезпечення передбачено додатком до Програми «Заходи з виконання Програми підтримки і розвитку Комунального підприємства по будівництву та експлуатації доріг  Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки».

Заходи Програми можуть доповнюватися в разі необхідності іншими заходами, що не заборонені законодавством в межах фінансового ресурсу  передбаченого Програмою.

 

5. Основні виконавці Програми.

Розпорядник бюджетних коштів Програми.

- Управління комунальної інфраструктури

Одержувач бюджетних коштів.

- Комунальне підприємство по будівництву ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради;

Виконавець Програми

Комунальне підприємство по будівництву ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради забезпечує реалізацію заходів у визначені терміни.

 

6. Фінансове забезпечення Програми.

Джерелами фінансування заходів Програми є:

- кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади;

- кошти Комунального підприємства по будівництву та експлуатації доріг  Хмельницької міської ради.

- інші джерела, не заборонені законодавством.

 

7. Організаційне забезпечення виконання завдань Програми.

Організаційне забезпечення та контроль за виконанням Програми одержувачем бюджетних коштів здійснює управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради. Для визначення необхідності коригування Програми щорічно проводитиметься аналіз ефективності її дії, виходячи з фактичних показників виконання.

 

8. Очікувані результати від впровадження Програми.

- зміцнення матеріально-технічної бази підприємства;

- сприяння та створення належних умов для здійснення діяльності підприємства;

 - переоснащення та підтримка платоспроможності підприємства;

- забезпечення належного утримання та санітарної чистки вулично-шляхової (дорожньої) мережі територіальної громади, відповідно до вимог національних стандартів, нормативів і правил;

- забезпечення сталої та ефективної роботи підприємства.

 

Секретар міської ради Віталій ДІДЕНКО

В. о. директора підприємства Віталій ЗАСОРЕНКО

 

Додаток

до рішення сесії міської ради у редакції

рішення 35-ї сесії міської ради від 10.11.2023 року №47

ЗАХОДИ

з виконання Програми підтримки і розвитку Комунального підприємства по будівництву та експлуатації доріг Хмельницької міської ради на 2023-2027 роки

тис.грн.

з/п

Зміст заходу Програми*

Термін виконання

Джерело фінансування

2023 рік

2024 рік

2025 рік

2026 рік

2027 рік

Разом на 2023-2027

1.

Придбання спеціалізованої техніки, а саме:

 

 

 

 

 

 

 

1.1

тандемного дорожнього котка з задніми незалежними гумовими вальцями (2 од.)

2170

0

0

3585

0

5755

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.2.

тракторів з навісним обладнанням (7 од.)

4301

0

0

2775

3145

10221

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.3.

екскаватора-навантажувача з навісним обладнанням (1 од.)

4414

0

0

0

0

4414

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.4.

вантажного автомобіля з дубль кабіною, бортовою платформою та краном маніпулятором (1 од.)

2656

0

0

0

0

2656

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.5.

автомобіля з дубль кабіною, бортовою платформою (2 од.)

3655

0

0

0

0

3655

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.6.

автомобілів самоскидів, вантажопідйомністю понад 18,5 т з навісним обладнанням (3 од.)

28990,8

0

0

0

0

28990,8

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.7.

автомобілів самоскидів вантажопідйомністю від 4 до 6 т з навісним обладнанням (10 од.)

16533

12399

8266

0

0

37198

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.8.

автомобіля спеціалізованого з дубль кабіною та фургоном для перевезення людей та обладнання (1 од.)

2338

0

0

0

0

2338

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.9.

причіпу тракторного, вакуумного, дорожно-прибирального, колісного (1 од.)

2093

0

0

0

0

2093

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.10.

дизельного компресору (1 од.)

948

0

0

0

0

948

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.11.

причіпу для перевезення спецтехніки (1 од.)

867

0

0

0

0

867

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.12.

мобільних побутових вагончиків (3 од.)

1490

0

0

0

0

1490

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.13.

вагончиків побутових (2,4*3 *2,6) (5 од.)

750

0

0

0

0

750

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.14.

мотопомпи для брудної води (1 од.)

149

0

0

0

0

149

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

1.15.

іншої спеціалізованої техніки та обладнання

4783,677

0

0

0

0

4783,677

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

2.

Капітальний ремонт - улаштування закритих водостоків через вул.Геологів, проїзд Козловського в м.Хмельницькому

438,523

0

0

0

0

438,523

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

3.

Виконання договірних зобов'язань передбачених договором фінансового лізингу та договором купівлі-продажу спеціалізованої техніки

4050

0

0

0

0

4050

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

4.

Поточний ремонт цеху підсобного виробництва - придбання сучасного обладнання для лабораторії

200

300

300

400

500

1700

Власні кошти підприємства

5.

Закупівля розкидача піску причіпного (2 од.)

200

200

0

0

0

400

Власні кошти підприємства

6.

Капітальний ремонт техніки

500

500

600

700

700

3000

Власні кошти підприємства

7.

Реконструкція системи опалення підприємства

400

400

0

0

0

800

Власні кошти підприємства

8.

Всього по Програмі, в тому числі:

81927

13799

9166

7460

4345

116697

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади, власні кошти підприємства

 

 

80627

12399

8266

6360

3145

110797

Кошти бюджету Хмельницької міської територіальної громади

 

 

1300

1400

900

1100

1200

5900

Власні кошти підприємства

 

* Заходи Програми можуть доповнюватися в разі необхідності іншими заходами, що не заборонені законодавством в межах фінансового ресурсу передбаченого Програмою.

 

Секретар міської ради Віталій ДІДЕНКО

В.о. директора підприємства Володимир ШВАЄНКО

 

(Доповнено пункт 1.1 Розділу 3 Програми відповідно до

рішення 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №40

Доповнено пункт 1.2. Розділу 3 Програми відповідно до

рішення 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №40

рішення 35-ї сесії міської ради від 10.11.2023 №47)

(Доповнено пункт 1.3 Розділу 3 Програми відповідно до

рішення 33-ї сесії міської ради від 15.09.2023 №40

(Додаток до Програми викладено в новій редакції відповідно до

рішення 35-ї сесії міської ради від 10.11.2023 №47)

 

File link
Розмір: 51 КБ
Формат: docx

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!