Проекти рішень виконавчого комітету

Про внесення  на  розгляд сесії міської ради  пропозиції про затвердження Положення про організацію та проведення опитування з використанням поліграфа працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій

Про внесення  на  розгляд сесії міської ради  пропозиції про затвердження Положення про організацію та проведення опитування з використанням поліграфа працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій

 

 

Розглянувши звернення секретаря міської ради В. Діденка, з метою  попередження та виявлення корупційних та інших правопорушень,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про затвердження Положення про організацію та проведення опитування з використанням поліграфа працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій згідно з додатком.

 

2. Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету покласти на секретаря міської ради В. Діденка.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету 

від ____________ №_____

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію та проведення опитування  з використанням поліграфа працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
    1. Положення про організацію та проведення опитувань  з використанням поліграфа працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій із застосуванням поліграфа (далі – Положення) визначає основні принципи, напрями, умови, організацію проведення опитування  із застосуванням поліграфа  працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій (далі – опитування).
    2. У даному Положенні наведені нижче терміни вживаються у таких значеннях:

Опитування з використанням поліграфа (надалі опитування) - організована поліграфологом безпечна для життя і здоров'я людини процедура опитування з використанням комп'ютерного технічного засобу, призначеного для реєстрації психофізіологічних реакцій (поліграфа), під час якого аналізується динаміка зазначених реакцій суб'єкта дослідження у відповідь на психологічні подразники, представлені у формі варіантів відповідей, предметів, схем, фотографій тощо, що дає можливість виявити симуляцію і представити зареєстровані результати в аналоговій та/або цифровій формі.

            Поліграф  - комп'ютерний технічний засіб, що має відповідну сертифікацію, призначений для реєстрації змін психофізіологічних реакцій людини у відповідь на пред’явлення за спеціальною методикою певних психологічних стимулів, подразників, який дає можливість виявляти і фіксувати психофізіологічні реакції суб'єкта дослідження на певні стимули (подразники) шляхом їх перетворення з аналогових сигналів у цифрові сигнали, які відображаються у вигляді кривих на поліграмах.

            Поліграфолог – працівник, який отримав відповідну підготовку, має документ, що засвідчує проходження відповідної підготовки, володіє навичками роботи з поліграфом і методиками проведення опитування.

            Суб’єкт опитування – претендент, який приймається або переводиться на керівну посаду в органах місцевого самоврядування, комунальних підприємствах, організаціях, установах, працівник виконавчих органів міської ради, комунального підприємства, установи, організації, у відношенні якого є підозра наявності у поведінці ризиків, що наносять шкоду державній безпеці, або при проведенні щодо нього службових розслідувань з приводу наявності корупційного правопорушення, та який не має фізичних або медичних протипоказань для проведення опитування з використанням поліграфа, а також надав у встановленому порядку добровільну згоду на участь у його проведенні. Дія цього Положення не розповсюджується на посадових осіб, які займають виборні посади.

           

Ініціатор опитування - працівник виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунального підприємства, установи, організації, який ініціює проведення опитування (в межах посадових обов’язків прийняття кадрових рішень, проведення службових розслідувань, виявлення порушень щодо порядку поводження з інформацією з обмеженим доступом, у т. ч. комерційною таємницею, корпоративними матеріалами та документами) та звертається з відповідною службовою запискою до керівника або особи, що заміщує його в установленому порядку.

 

    Довідка за результатами опитування - документ, у якому викладено письмові ймовірні та орієнтувальні висновки поліграфолога за результатами опитування щодо питань про факти, події, явища, які складають мету і завдання проведення такого опитування.

            Матеріали опитування - службова записка щодо проведення опитування, надані ініціатором опитування документи, згода суб’єкта опитування, лист-ознайомлення щодо порядку проведення опитування із застосуванням поліграфа, довідка про результати опитування, заява про відмову особи від участі в опитуванні, перелік тестів та запитань, поліграми, аудіо- та/або відеозаписи.

    Поняття «близькі особи» та «конфлікт інтересів» вживаються у значеннях, визначених у Законі України «Про запобігання корупції».

1.3. Положення розроблено з метою протидії загрозам національної безпеки,  попередження та виявлення корупційних та інших правопорушень з врахуванням норм Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод від 17.07.1997 №475/97-ВР, законів України «Про державну таємницю», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», Кодексу законів про працю України, Цивільного кодексу України.

    1. Метою проведення опитування є отримання ймовірної та орієнтувальної інформації, яку іншим шляхом отримати неможливо, для її використання в діяльності щодо попередження та виявлення корупційних та інших протиправних дій з боку працівників, гарантування їх безпеки та захисту від незаконних посягань, пов’язаних із виконанням службових обов’язків, отримання додаткових відомостей, які можуть використовуватися у діяльності виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій.
    1. Основними завданнями проведення перевірок з використанням поліграфа є:
        • забезпечення прозорості, об'єктивності підготовки та прийняття кадрових рішень;
        • підвищення ефективності проведення службових розслідувань.

 

  1. ПІДСТАВИ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК З ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФА
    1. Проведення перевірки з використанням поліграфа проводиться:
  • з метою забезпечення прозорості, об'єктивності підготовки та прийняття кадрових рішень;
  • з метою підвищення ефективності проведення службових розслідувань, у тому числі пов’язаних з наявністю корупційних правопорушень, в виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах, установах, організаціях.
    1. Для проведення перевірок з використанням поліграфа ініціатором готується службова записка на ім’я міського голови / керівника підприємства, установи організації, про проведення такого опитування (далі – службова записка), у якій мають бути зазначені анкетні дані суб'єкта опитування, обставини, з приводу яких передбачається проведення опитування, мета його проведення, тематика питань, що підлягають аналізу та з'ясуванню (додаток В, Г, Д), до якої додається згода працівника про добровільну участь в опитуванні (додаток А). Перевірку може ініціювати безпосередньо міський голова / керівник комунального підприємства, установи організації.   Опитування проводиться лише в межах визначеного кола питань.

           З метою забезпечення прозорості, об'єктивності підготовки та прийняття кадрових рішень службова записка надається для отримання інформації про наявність таких обставин, у тому числі в минулому (додаток А, В):

  • приховування чи викривлення анкетних даних, окремих фактів біографії;
  • зловживання алкоголем, вживання наркотичних та (або) психотропних речовин без призначення лікаря;
  • вчинення суб'єктом опитування правопорушень, у тому числі корупційних;
  • причетність до вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією;
  • приховані мотиви призначення на посади в виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах, установах, організаціях;
  • участь у діяльності заборонених законом або судом громадських організаціях, членство у політичних партіях;
  • наявність громадянства іншої держави;
  • співпраця з іноземними спеціальними службами та/або незаконними воєнізованими або збройними формуваннями;
  • приховування інформації про стан здоров'я, якщо законодавством визначені вимоги щодо придатності за станом здоров'я до певного виду професійної діяльності;
  • правдивість  інформації, сумніви щодо якої виникли перед призначенням суб’єкта опитування на посаду.
    1. З метою підвищення ефективності проведення службових розслідувань в виконавчих органах міської ради, комунальних підприємствах, установах, організаціях на ім’я міського голови / керівника  комунального підприємства, установи,  організації ініціатором проведення опитування направлятися службова записка (додаток В, Г) для отримання інформації щодо:
    • обставин, що становлять предмет службового розслідування;
    • виявлення можливої причетності суб’єкта опитування до підготовки або вчинення діянь, що становлять предмет службового розслідування;
    • осіб, причетних до обставин, які є предметом службового розслідування, у тому числі суб’єкта опитування;
    • підтвердження правдивості відомостей та/або пояснень, що надав суб’єкт опитування.

 

2.7.  Проведення опитування з використанням поліграфа здійснюється фахівцем Хмельницької міської ради який має ступінь спеціаліста/магістра і здобув післядипломну освіту за програмами підготовки спеціалістів поліграфа відповідно до вимог законодавства України щодо порядку здобуття післядипломної освіти, або іншим залученим фахівцем, який пройшов підготовку спеціалістів поліграфа, відповідно до вимог законодавства України, за резолюцією міського голови /керівника комунального підприємства, установи, організації.

2.8.  Опитування не передбачає отримання незаперечних результатів щодо реагування особи на психологічні стимули (подразники).  Висновки за результатами такого опитування мають виключно ймовірний та орієнтувальний характер.

2.10. Результати дослідження не тягнуть правових наслідків, не можуть бути підставою для прийняття будь-яких адміністративно-управлінських рішень стосовно суб’єкта опитування.

  1. ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФА
    1. Процедура проведення перевірки з використанням поліграфа передбачає дотримання загальнообов'язкових принципів добровільної згоди, правомірності, комплексності та всебічного забезпечення прав і свобод людини.
    2. Згідно з принципом добровільної згоди суб’єкта опитування починається лише за умови наявності письмової згоди про участь в опитуванні, за відсутності в нього протипоказань та після ознайомлення про порядок проведення дослідження (Додаток А, Б). Відмова особи від участі в опитуванні не тягне жодних правових наслідків стосовно особи та не свідчить про наявність або відсутність фактів прихованої інформації.
    3. Згідно з принципом правомірності дослідження проводиться тільки за наявності службової записки, в якій містяться питання, винесені на опитування.
    4. Відповідно до принципу комплексності можуть використовуватись всі наявні методичні можливості для забезпечення повної та всебічної обґрунтованості висновків стосовно результатів опитування.
    5. Принцип всебічного забезпечення прав і свобод людини передбачає невтручання у приватне і сімейне життя, відсутність посягань на свободу думки, совісті й релігії.
    6. Поліграфолог повинен запобігати можливим негативним наслідкам своєї професійної діяльності і не допускати будь-яких дій, що загрожують недоторканності особи, завдають шкоди діловій репутації або принижують честь і гідність людини.
    7. За внесення поліграфологом завідомо неправдивих відомостей до матеріалів опитування, розголошення ним персональних даних він несе відповідальність, передбачену законом.
    8. Поліграфолог застосовує лише ті знання, якими він володіє відповідно до своєї кваліфікації та повноважень.
    9. У разі втручання у діяльність поліграфолога, тиску на нього з боку будь-яких сторонніх осіб з метою примусити його надати недостовірні висновки чи порушити методику проведення опитування останній повинен негайно припинити роботу та повідомити про зазначене відповідних посадових осіб.

 

  1. ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОПИТУВАННЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОЛІГРАФА

4.1. Обставини, з приводу яких передбачається проведення опитування, тематика питань, що підлягають аналізу та з'ясуванню, мають бути викладені у службовій записці ініціатора опитування повно та об'єктивно.

4.2. Для проведення опитування використовується поліграф, який відповідає вимогам ДСТУ 8692:2016 «Поліграфи. Технічні умови».

4.3. Опитування не може тривати більше ніж дві години без перерви, а загалом більше ніж п'ять годин протягом одного робочого дня. Опитування не проводиться у нічний час (з 22 до 6 години).

4.4.Опитування проводиться у приміщенні, яке має відповідати таким вимогам:

    • площа - від 12 кв. м;
  • стіни приміщення пофарбовані в нейтральні пастельні кольори, без деталей, які відвертають увагу;
  • наявність м’якого крісла з підлокітниками для суб’єкта дослідження;
  • захищеність від впливу зовнішніх факторів, які відвертають увагу та перешкоджають сприйняттю інформації (яскраве світло, шум, вібрація тощо).

4.5. Опитування проводиться за умови відсутності загальних медичних протипоказань у суб’єкта опитування,  адекватного розуміння ним зверненого мовлення, а також відповідності до  його фізичного та психічного стану вимогам, що пред'являються до такого виду опитувань.

Опитування не проводиться стосовно особи, яка перебуває у стані вагітності. Опитування переноситься на інший строк, визначений ініціатором опитування або поліграфологом, з урахуванням тяжкості стану, який не допускає можливості проведення опитування та не дає змоги отримати адекватні, невикривлені фізіологічні реакції, які можуть бути підтверджені документально та/або зовнішніми ознаками, що суб'єктивно оцінюються поліграфологом чи відповідними цифровими показниками тонічної складової шкіряної реакції, які формуються поліграфом. Зокрема, якщо у суб’єкта опитування:

    • гострий період соматичних та психічних розладів;
    • гострий больовий синдром;
    • захворювання, що супроводжуються вираженою серцево-судинною, дихальною недостатністю;
    • інтоксикація організму;
    • виявлено ознаки вживання сильнодіючих препаратів або психотропних речовин, що впливають на функціонування центральної нервової, серцево-судинної чи дихальної системи.

4.6. Поліграфологом не допускається проведення перевірок із застосуванням поліграфа:

    • стосовно близької йому особи;
    • в умовах існування конфлікту інтересів.

У цих випадках опитування  проводиться іншим поліграфологом.

 

  1. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

5.1. Ініціатор опитування направляє службову записку на ім’я міського голови /керівника комунального підприємства, установи, організації.  Ініціатор опитування здійснює організаційне забезпечення проведення опитування в частині прибуття суб’єкта опитування у визначені час і місце, надання необхідних для проведення опитування матеріалів.

5.2.  Поліграфолог проводить опитування з використанням поліграфа в 3 етапи:

5.2.1. Підготовчий етап:

    • взаємодія з ініціатором опитування;
    • аналіз інформації, необхідної для складання тестового опитувальника;
    • складання тестового опитувальника;
    • узгодження із суб’єктом опитування часу та місця проведення опитування;
    • підготовка приміщення для проведення опитування у випадку, коли воно здійснюється за межами кабінету поліграфолога.

5.2.2. Проведення опитування:

    • проведення передтестової бесіди;
    • виявлення можливих медичних протипоказань до проходження опитування;
    • заповнення листа ознайомлення (додаток Б) про добровільну участь у опитуванні безпосередньо перед початком його проведення;
    • ознайомлення суб’єкта опитування з тематикою питань;
    • опитування суб’єкта із застосуванням поліграфа, міжтестові бесіди;
    • післятестова бесіда.

5.2.3. Завершальний етап опитування:

  • аналіз поліграм, отриманих під час опитування;
  • складення довідки за результатами опитування (додаток Ж).

5.3.  Перед початком опитування поліграфолог роз'яснює суб’єкту опитування його права, та інформацію про те, що поліграф не завдає шкоди життю, здоров'ю людини, а також з'ясовує в суб’єкта опитування його фізичний та психічний стан (за результатами спостереження або на основі скарг суб’єкта опитування). У разі встановлення, що особа перебуває хоча б в одному зі станів, які унеможливлюють проведення опитування, опитування не проводиться (п.4.5. цього Положення).

Поліграфолог зобов'язаний ознайомити суб’єкта опитування з інформацією про те, з якого приводу з ним буде проводитися ця процедура, а також з умовами, правилами та порядком проведення опитування.

Поліграфолог інформує суб’єкта опитування про мету проведення опитування тематику питань, що підлягають аналізу та з'ясуванню, що підтверджується особистим підписом суб’єкта опитування у службовій записці на проведення опитування. Із суб’єктом опитування обговорюється тематика питань, які будуть йому поставлені.

5.4. Поліграфолог ознайомлює суб’єкта опитування з його правами, умовами опитування з використанням поліграфа та питаннями, які поставлені на опитування (додаток Б).

5.5. Суб’єкт опитування має право не давати пояснень щодо виникнення у нього тих чи інших реакцій, у будь-який момент відмовитися відповідати на поставлене питання, а також від подальшої участі в опитуванні на будь-якому етапі його проведення, що має бути оформлено у заяві про відмову від участі у опитуванні (додаток Д).

5.6. Під час опитування поліграфолог використовує аудіо- та відеозапис виключно для фіксації дотримання порядку, передбаченого цим Положенням, про що повідомляє суб’єкта опитування.

5.7.  Після завершення опитування поліграфолог інформує суб’єкта опитування про порядок ознайомлення з довідкою.

5.8.  У місячний строк з дня виготовлення довідки про результати опитування суб’єкт опитування за власним бажанням може ознайомитися особисто з матеріалами опитування. Ознайомившись з матеріалами та/або довідкою про результати опитування, суб'єкт опитування ставить свій підпис на цій довідці, вказуючи дату та прізвище.

5.9.   Поліграфолог ознайомлює під підпис з довідкою про результати опитування ініціатора опитування.

5.10. У разі виявлення нових обставин, з метою перевірки результатів попереднього опитування, а також на вимогу особи, стосовно якої проводилось опитування, протягом одного року з дня проведення опитування можливе проведення повторного опитування, у тому числі за участю іншого поліграфолога, що здійснюється з дотриманням вимог, передбачених цим Положенням.

 

  1. ОФОРМЛЕННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ОПИТУВАННЯ

6.1.За результатами опитування провідний поліграфолог готує довідку, у якій мають міститися такі відомості (додаток Ж):

  • загальні відомості про поліграфолога;
  • інформація про проведення під час опитування аудіо- та відеозапису;
  • місце і час проведення опитування;
  • прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце роботи, посада суб’єкта опитування;
  • поліграф, що використовувався, та кількість каналів реєстрації фізіологічних показників, серійний номер поліграфа;
  • підстави для проведення опитування та його мета;
  • отримані значимі реакції високого рівня достовірності щодо пред'явлених тестів;
  • особливості поведінки суб'єкта опитування;
  • аналіз реакцій, зафіксованих під час проведення опитування;
  • опис отриманої орієнтувальної інформації, а також результати з'ясування питань, зазначених у службовій записці.

У довідці про результати опитування, складеній поліграфологом, зазначається, що опитування не передбачає отримання незаперечних результатів реагування суб’єкта опитування на психологічні стимули (подразники), а висновки за результатами такого опитування мають виключно орієнтувальний характер і розглядаються у сукупності з іншою перевіреною інформацією та матеріалами.

6.2.  Довідка про результати опитування складається у двох примірниках. Перший примірник довідки надається міському голові /керівнику комунального підприємства, установи, організації, з відміткою «Особисто» упродовж п'яти робочих днів з дня проведення опитування. Другий примірник зберігається у поліграфолога.

6.3.   Поліграфолог веде облік заяв на проведення опитувань та їх результатів у електронному вигляді.

Документи, що були створені за результатами проведення опитування, зберігаються у поліграфолога. Використання та зберігання одержаної за опитування інформації здійснюються відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету

Юлія САБІЙ

Директор ХМКП «Хмельницькінфоцентр»

Сергій МАТВІЙЧУК

 

 

Додаток А

до Положення

 

 

 

ЗГОДА

працівника на участь працівника в опитуванні з використанням  поліграфа

 

Я, _________________________________________________________________________,
_________________________________________________________________________________ р. н.,
даю добровільну згоду на участь у проведенні стосовно мене опитування із використанням поліграфа.

Контактний тел. ________________________________________, електронна пошта (засоби зв'язку) _____________________________________________________________________________________

 

 

_________________________
(підпис суб'єкта дослідження)

Дата

 

 

Додаток Б

до Положення

 

Лист - ознайомлення
про порядок проведення опитуванн
я з використанням  поліграфа

 

Я, ____________________________________________________________________,
                                                                      (прізвище, ім’я, по батькові)

ознайомлений (ознайомлена) з такими умовами проведення опитування з використанням  поліграфа: опитування

1. Відмова від проведення опитуванні з використанням  поліграфа не може трактуватися як приховування мною інформації чи призводити до обмеження моїх прав, свобод та законних інтересів.

2. Перед початком опитування я буду ознайомлений із тематикою питань, що будуть мені поставлені.

3. Я маю право на будь-якому етапі опитування відмовитися від подальшого його проведення.

4. За результатами опитування складається довідка, яка буде передана ініціатору опитування.

5. Інформація, отримана за результатами опитування, не може бути використана як доказ, не тягне правових наслідків, не може бути підставою для прийняття будь-яких кадрових рішень стосовно мене, а потребує додаткової перевірки і пошуку доказів в установленому законодавством порядку.

6. Проінформований(на), що опитування не зашкодить моєму життю, здоров’ю та навколишньому середовищу.

__________________________

(підпис суб’єкта опитування)

Інформую, що не перебуваю в жодному з наведених нижче станів:

  • гострий період соматичних захворювань;
  • гострий больовий синдром;
  • інтоксикація організму;
  • захворювання, що супроводжуються явно вираженою серцево-судинною чи дихальною недостатністю;
  • інший стан, який не допускає можливості проведення опитування;
  • стан вагітності.

_______________________

(підпис суб’єкта опитування)

Я надаю згоду на проходження мною опитування та готовий (готова) під час проведення опитування дотримуватися правил користування датчиками поліграфа, оскільки зацікавлений (зацікавлена) у додержанні методики опитування для забезпечення правдивості його результатів та зобов’язуюсь не протидіяти цьому опитуванню.

Мені роз’яснено, що будь-яка протидія з мого боку (завдання собі болю, надмірне вживання кави/чаю/енергетиків, прийом медичних чи інших препаратів, медитація, психологічні прийоми та інше) матиме наслідком зупинення проведення опитування та інформування ініціатора опитування про спроби протидії.

_______________________

(підпис суб’єкта опитування)

Даю згоду на обробку своїх персональних даних.

_______________________

(підпис суб’єкта опитування)

Згоду на проходження опитування з використанням поліграфа надаю добровільно, без примусу, тиску чи інших незаконних засобів впливу на мене з боку сторонніх чи заінтересованих осіб.

_________________________

                                                                                                        (підпис суб’єкта опитування)

Про використання під час дослідження аудіо- та відеозапису повідомлений(а). Надаю свою згоду на ознайомлення з результататами фото-аудіо-відеофіксації ініціатора опитування.

_________________________

(підпис суб’єкта опитування)

Засвідчую, що претензій до поліграфолога та умов проведення  опитування не маю (вказана графа заповнюється після проведення опитування).

 

(підпис суб’єкта опитування)

 

Поліграфолог

_____________________________________
(ініціали та прізвище)

____________________________
(підпис)

«___» ___________ 20__ р.

 

 

Додаток В

до Положення

Службова записка
про проведення опитування з використанням поліграфа в межах прийняття кадрових рішень

Прошу провести опитування із використанням  поліграфа з

____________________________________________________________________________ (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження)

у зв'язку з ___________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
                                                            (привід та підстава проведення дослідження)

Прошу проаналізувати такі напрями (обрати необхідне):

      • приховування чи викривлення анкетних даних, окремих фактів біографії;
      •   зловживання алкоголем, вживання наркотичних та (або) психотропних речовин без призначення лікаря;
      •   вчинення суб'єктом дослідження правопорушень, у тому числі корупційних;
      •   причетність до вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією;
      •   приховані мотиви призначення на посади;
      •   участь у діяльності незаконних громадських організацій, членство у політичних партіях;
      •   наявність громадянства іншої держави;
      •   співпраця з іноземними спеціальними службами та/або незаконними воєнізованими або збройними формуваннями;
      •   приховування інформації про стан здоров'я, якщо визначені вимоги щодо придатності за станом здоров'я до певного виду професійної діяльності;
      •   правдивість інформації, сумніви щодо якої виникли перед призначенням на посаду.

Додаток: ___ арк. (зазначити перелік документів, які додаються)

_______________________

(посада ініціатора опитування)

 

____________
(підпис)

______________________
(ініціали, прізвище)

«___» ___________ 20__ року

 

 

 

Додаток Г

до Положення

Службова записка
про проведення опитування з використанням  поліграфа в межах службового розслідування

Прошу провести опитування  із використанням поліграфа з _________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, посада за наявності)

у зв'язку із службовим розслідуванням __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
(обставини)

_________________________________________________________________________________

Прошу проаналізувати такі напрями (обрати необхідне):

- виявлення можливої причетності суб'єкта дослідження до підготовки або вчинення діянь,

 що становлять предмет службового розслідування;

- про осіб, причетних до обставин, які є предметом службового розслідування, у тому числі

суб'єкта дослідження;

- підтвердження правдивості відомостей та/або пояснень, що надав суб'єкт дослідження;

- інші обставини, що Становлять предметслужбовогорозслідування, ___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Довідку про результати опитування з використанням поліграфа та надані матеріали прошу направити до_____________________________________________________________________________________                                   _______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________

Додаток: ___ арк. (зазначити перелік документів, які додаються)

 

________________________
(посада ініціатора опитування)

____________
(підпис)

___________________________
(ініціали, прізвище)

 

"___" ___________ 20__ року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

 

 

Додаток Д

до Положення

Заява
про відмову особи від участі в опитуванні із використанням поліграфа в ході проведення опитування

 

Я, _______________________________________________________________________________,

 

відмовляюся від подальшої участі у проходженні опитування  з використанням поліграфа у зв’язку з __________________________________________________

__________________________________________________________________________________

(вказати причини)

 

_____________________________________
(ініціали, прізвище)

 

________________________
(підпис суб’єкта опитування)

«___» ___________ 20__ р.

 

 

Додаток Ж

до Положення

ДОВІДКА
про результати опитування із застосуванням поліграфа

 

Відповідно до службової записки, наданої______________________________________________ __________________________________________________________________________________

Проведено опитування із застосуванням поліграфа ________________________________________________________________________________________
(дата проведення)

________________________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, дата народження)

Який(а) _______________ надав(ла) добровільну згоду на проведення щодо нього (неї)                                                                                                                                                                                                  (дата)

опитування із використанням поліграфа.

Опитування здійснював поліграфолог _______________________________________ __________________________________________________________________________________
(посада, прізвище, ім’я, по батькові, назва та номер документа щодо проходження відповідної підготовки)

Марка поліграфа, кількість каналів реєстрації психофізіологічних показників, відповідність ДСТУ___________________________________________________________________________ .

Під час опитування проводився аудіо- та відеозапис ____________________________________ _________________________________________________________________________________.

Місце проведення опитування (адреса, кабінет) _______________________________________.

Час проведення: початок, закінчення _________________________________________________.

Мета проведення опитування ______________________________________________________.

Питання, що перевірялися __________________________________________________________.

Обставини, у зв'язку з якими виникла необхідність у проведенні опитування______________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________

Дослідницька частина (зазначення вивчених провідним поліграфологом матеріалів, стисле викладення наданих особою пояснень).

Зміст та подробиці передтестової бесіди (відповіді особи на поставленні запитання, особливості реакцій та поведінки).

Опис отриманих результатів (за напрямами тематики дослідження).

Висновки _________________________________________________________________________

Інформація, зазначена в довідці, надається для обробки та обліку в подальшій роботі. Опитування не передбачає отримання незаперечних результатів щодо реагування особи на психологічні стимули (подразники). Висновки за результатами такого опитування мають ймовірний та орієнтувальний характер.

________________________
(посада провідного поліграфолога)

______________
(підпис)

 

______________________
(ініціали, прізвище)

«___» ___________ 20__ р.

 

 

 

  1. Аркуш реєстрації змін

 

 

номери аркушів

повідомлення

 

 

зміни

змі-нених

замі-нених

нових

ану-льо-ваних

номер

кільк. арку-шів

підпис

дата

1

2

3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.                                аркуш ознайомлення з документом

П.І.Б

Посада

Дата

Підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АРКУШ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ЗІ ЗМІНАМИ

 

№ змін

П.І.Б.

Посада

Дата

Підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!