Рішення міської ради

Про покращення екологічного стану довкілля м.Хмельницького

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№37 від 10.10.2018 р.

 

Про покращення екологічного стану довкілля м.Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України “Про благоустрій населених пунктів” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання п.1 протоколу №44 від 12.06.18р. засідання робочої групи з планування та підготовки програми поводження з твердими побутовими відходами у м.Хмельницькому, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити пропозиції щодо покращення екологічного стану у місті Хмельницькому, а саме:

1.1. Рекомендувати припинити використання, розміщення, покладання на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.2. Рекомендувати юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території м.Хмельницького.

1.3. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю (Назаров Р.Г.) звернутися до релігійних конфесій міста щодо проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями міста щодо шкоди, яка завдається довкіллю при використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

1.4. Управлінню з питань екології та контролю за благоустроєм міста (Луков О.В.) підготувати та подати на розгляд сесії міської ради відповідні зміни в Правила благоустрою території міста Хмельницького щодо використання на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Хмельницького (в тому числі міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо).

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин