Комунальне підприємство «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Хмельницької міської ради запрошує відвідувачів долучитися до короткого анонімного опитування.
Анкетування проводять для отримання зворотного зв’язку від пацієнтів та вдосконалення організації надання медичної допомоги в закладі.
Відповіді пацієнтів допоможуть оцінити роботу закладу та врахувати пропозиції щодо подальшого розвитку медичних послуг.
Усіх відвідувачів закликають приділити кілька хвилин для заповнення анкети та поділитися власною думкою про якість обслуговування й організацію роботи медичного закладу.