Новини

Оновлені рейтинги відображають високу спроможність Хмельницького розраховуватися за своїми зобов'язаннями та високу інвестиційну привабливість

Хмельницький - Щодняінвестпривабливий!

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості міста на рівні uaА з прогнозом «у розвитку» та рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invА+. Такі рівні рейтингів відображають високу спроможність міста розраховуватися за своїми зобов'язаннями та високу інвестиційну привабливість.

«Прогноз «у розвитку» вказує на високу вірогідність зміни кредитного рейтингу протягом року. При визначенні рейтингів було враховано структуру економічного комплексу міста та динаміку ключових показників, рівень бюджетного забезпечення міста та боргове навантаження, природно-географічний потенціал та наявність матеріальної бази для розвитку бізнесу – зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. - За висновками експертів, Хмельницький має диверсифіковану економіку, основу якої складають торгівля та переробна промисловість, низка показників соціально-економічного розвитку є вищими у порівнянні з показниками по Україні в цілому.

Бюджет Хмельницького має помірну залежність від вхідних трансфертів та добру диверсифікацію власних доходів за джерелами наповнення та платниками. Співвідношення обсягу власних доходів бюджету міста за 6 міс. 2020 року в розрахунку на одного мешканця є вищим, ніж по Україні в цілому.

Конкурентною перевагою для розвитку бізнесу в Хмельницькому є територіальна близькість до перспективних зарубіжних ринків та добре транспортне сполучення. Місто має розвинену бізнес-інфраструктуру: наявні вільні виробничі, торговельні, офісні приміщення та земельні ділянки, що можуть бути використані для розвитку бізнесу, ведуться роботи у напрямку створення індустріального парку, реалізуються програми з підвищення енергоефективності.

На думку експертів IBI-Rating, місто характеризується прозорістю діяльності міської влади та якісною організацією комунікації з потенційними інвесторами. Проводиться ефективна промислова та інвестиційна політика, спрямована на розвиток малого бізнесу, підтримку місцевих виробників та розширення міжнародного співробітництва.

Наявний досвід успішної реалізації інвестиційних проектів, в тому числі, з залученням іноземних ресурсів.

Дякуємо за таку високу оцінку! Працюємо далі!».