Рішення міської ради

Звернення №1

 

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

 

Голові Верховної Ради України

Дмитру РАЗУМКОВУ

 

Народному депутату України

Миколі СТЕФАНЧУКУ

 

Народному депутату України

Денису МОНАСТИРСЬКОМУ

 

Народному депутату України

Ігору МАРЧУКУ

 

Народному депутату України

Сергію МАНДЗІЮ

 

Народному депутату України

Сергію МАНДЗІЮ

 

Народному депутату України

Сергію ЛАБАЗЮКУ

 

Народному депутату України

Олені КОПАНЧУК

 

Народному депутату України

Олексію ЖМЕРЕНЕЦЬКОМУ

 

Народному депутату України

Юрію ЗАСЛАВСЬКОМУ

 

Народному депутату України

Олександру ГЕРЕЗІ

 

Народному депутату України

Володимиру ВАТРАСУ

 

Народному депутату України

Віктору БОНДАРУ

 

Звернення

Ми, депутати Хмельницької міської ради, як представники громади міста Хмельницького, занепокоєні ситуацією в країні, яка з кожним днем погіршує становище українців.

Нагадуємо, що на всеукраїнському референдумі 1991р., участь в якому взяли 31 891 тис. виборців, з 37 885 тис. громадян України, внесених до списків для голосування, 28 804 тис. виборців чітко відповіли «ТАК» на підтвердження Акту про незалежність. Тобто 90,32% громадян ідентифікували себе, як українці та висловили своє бажання жити в НЕЗАЛЕЖНІЙ та САМОСТІЙНІЙ державі УКРАЇНІ. В тому числі і жителі сходу та Криму!

Відповідно, керуючись Актом проголошення незалежності 1991р., Верховна Рада України приймає Основний Закон України - Конституцію, яка має найвищу юридичну силу. Вивчаючи юриспруденцію, Ви напевне знайомі з терміном «верховенства права».

Віками Україна виборювала свою незалежність, плативши високу ціну життями своїх дітей. Коли ж нарешті Україна відбулась, окремі українофоби не полишали спроб знищити все, що ідентифікує українців, як таких.

Згідно ст.8 Конституції України: «Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй». Те, що сьогодні відбувається не можна назвати ніяк інакше, як державна зрада! «Слуги народу» в особі міністрів, депутатів, більш того, Гаранта Конституції, діють абсолютно всупереч нормам, закріпленим в Основному Законі.

Ст.10 КУ зазначає що «державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток та функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України». Чомусь на 24ому році дії Основного Закону постає питання про доцільність дотримання даної норми закону. Замість вивчити державну мову, деякі зі «слуг», разом з Гарантом, намагаються узаконити свою лінь та безграмотність.

Ст.11 говорить про те, що «держава сприяє консолідації та розвитку української нації, її історичної свідомості, традицій і культури». На жаль, і ця норма Закону абсолютно не дотримана. Фільми, які несуть історичну цінність для України, не фінансуються, натомість пропагуються «серіальчики» країни-агресора, яка сьомий рік намагається захопити частину наших територій. Відповідно, окрім збройної, йде інформаційна війна. Доводяться до банкрутства та розвалюються державні інституції культурного фонду.

Ст. 14 КУ: «Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави». Але, попри всі законодавчі норми було прийнято рішення торгувати національним багатством, абсолютно не зважаючи на громадян, які по всій Україні проводили акції протесту, висловлюючи свою незгоду. При тому дуже переконливо обіцяно продавати землю лише громадянам України. Однак, незадовго після прийняття Закону про продаж землі, з’явилась ідея впровадження подвійного громадянства. Чи це випадковість? Тим паче під час війни Росії проти України питання подвійного громадянства є взагалі безглуздим!

Окрім того, Конституцією України закріплено рівність прав жінки та чоловіка абсолютно у всіх сферах. Але ж на сьогодні йде пропаганда так званого гендеру. Тобто спочатку підміна понять: стать-гендер. Тоді впровадження чужинської ідеології, замість розвитку українських традицій, де сім’я - найвища цінність.

Вперше з часів незалежності енергетичний баланс України знаходиться над прірвою. Керівництво профільного міністерства, лобіюючи інтереси приватних компаній, теплових електростанцій та станцій відновлювальної енергетики (сонячної та вітрової) без будь яких правил регулювання та балансування, ставить на коліна державне підприємство НАЕК «Енергоатом». В ручному режимі Міністерство енергетики та захисту довкілля України зупиняє енергоблоки атомних електростанцій. Це призводить до втрати мільярдів гривень державною компанією щомісяця. Що несе за собою збільшення вартості електроенергії для населення та промислових підприємств.

Відтак, в Україні впроваджується системне знищення держави, а не розвитку під керівництвом безпринципних політиків.

Ви, як гарант Конституції, мали б дбати про цілісність території країни, що також закріплено в Основному Законі. Однак, Ви дієте на догоду загарбникам, коли ведете перемовини з відвертим ворогом країни, коли пропагуєте мову ворога, замість відстоювати ідентичність держави, коли розвалюєте культуру, ставлячи очільником культури відвертого українофоба, коли повертаєте до влади політиків злочинної влади, проти якої 7 років тому повстало українське суспільство.

Зважаючи на вищезазначене. звертаємось до решток совісті Президента України і вимагаємо повернутись обличчям до народу, який обирав Вас до влади і негайно припинити політику знищення України. В подальшому, керуватись лише Основним Законом та провадити проукраїнську лінію в своїй діяльності.

 

Звернення прийняте на черговій сорок другій сесії Хмельницької міської ради 17 червня 2020 року.