Протокол №3 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 24 вересня 2019 року

Місце проведення: мала зала ХМР

Час проведення17.00

Всього членів громадської ради – 55 чол.

На засіданні присутні: 36 чол.

Запрошені: заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Назаров Р.Г.

Головує: Богачук В.Я. – голова громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Слухали:

Богачука В.Я. про проект порядку денного чергового засідання, напрацьований правлінням громадської ради.

1. Затвердження Положення про профільні комісії Громадської ради.

2. Звернення до міського голови щодо дотримання термінів розгляду документації із землеустрою департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради.

3. Звернення до Прем’єр-міністра України щодо розроблення та затвердження Порядку надання позики Кабінетом Міністрів України на виконання п.15 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

4. Звернення до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України щодо надання дозволу на отримання ОСББ земельних ділянок у користування або у власність.

5. Звернення до міського голови та управління культури міста та області щодо присвоєння статусу пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі за адресою: вул. Шевченка, 67.

6. Звернення до міського голови щодо виділення коштів на облаштування операційних блоків у поліклініках міста №№ 1 - 4.

7. Про затвердження Плану роботи Громадської ради на вересень – грудень 2019 року.

8. Різне.

Голосували: 36 -’’За’’.

Ухвалили запропонований порядок денний засідання.

 

Питання №1

Богачук В.Я. Озвучив перелік пропозицій та редакційних доповнень до Положення про профільні комісії Громадської ради:

  • у п.1.1. змінити слово «обирається» на «формується»;
  • п.1.7. доповнити реченням: «У випадку відсутності голови комісії його заступник бере участь у засіданні правління ГР»;
  • у п.1.11. замінити слова «можуть бути присутніми» на слова «відвідують засідання постійних комісій міської ради»;
  • п.2.1. замінити слова «за зверненням юридичних та фізичних осіб» на «після ухваленого рішення на підставі звернення юридичних та фізичних осіб»;
  • у п.2.1.3. на початку речення виправити помилку. Початок речення має бути викладений у такій редакції «Готують пропозиції раді щодо скликання»;
  • у п.3.1. трете речення викласти в наступній редакції «В разі відсутності голови комісії або неможливості виконання ним своїх повноважень з інших причин його функції здійснює заступник голови комісії або головуючий, що обраний рішенням членів комісії, окрім секретаря комісії»;
  • у п.3.5. викласти в новій редакції «За дорученням ради або за власною ініціативою можуть проводитися спільні засідання двох або більше комісій за взаємним спільним рішенням комісій».

Голосували: 36 – «За».

Увалили: Внести 7 озвучених пропозицій у Положення про профільні комісії Громадської ради.

 

Питання № 2

Слухали:

Молотай О.С. зачитав Звернення до міського голови щодо дотримання термінів розгляду документації із землеустрою департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради (текст звернення додається).

Богачук В.Я. Акцентував увагу, що порушення термінів є наслідком як об’єктивних, так і суб’єктивних причин. Наголосив, що департамент та ЦНАП повинні узгоджувати питання та дотримуватись термінів, передбачених законодавством.

Андріїшина В.В. Звернула увагу на застарілі дані, використані для аналізу.

Голосували: 36 – «За».

Вирішили: Направити Звернення до міського голови.

 

Питання № 3

Слухали:

Папуга О.Д. Озвучив звернення до Прем’єр-міністра України щодо розроблення та затвердження Порядку надання позики Кабінетом Міністрів України на виконання п.15 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (текст звернення додається).

Роз’яснив, що із зазначеного питання звертались до попередньої влади, але це не дало дієвого результату, а проміжні відповіді не відповідали суті питання. Є сподівання, що нова влада розв’яже болючу для ветеранів проблему.

Богачук В.Я. Ці питання необхідно пробивати, адже захист і виконання законів має бути на першому плані у будь-якої влади.

Голосували: 36 – «За».

Вирішили: Направити звернення до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В.

 

Питання № 4

Слухали:

Богачук В.Я. Зачитав Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо надання дозволу на отримання ОСББ земельних ділянок у користування або у власність (текст звернення додається).

Запропонував направити два ідентичні тексти Звернення окремо до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В.

Наголосив на актуальності питання, оскільки прийняття зазначених у зверненні законодавчих актів виключить можливість незаконних забудов на території ОСББ.

Голосували: 36 – «За».

Вирішили: Направити обговорене Звернення до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. (№ 07 ) та окремим листом до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. (№ 07/1).

 

Питання № 5

Слухали:

Богачук В.Я. Озвучив Звернення до міського голови та управління культури міста та області щодо присвоєння статусу пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі за адресою: вул. Шевченка, 67 (текст звернення додається).

Наголосив на необхідності знайти архітектурне рішення для збереження будівлі, адже її фасадна стіна викладена унікальною цегляною кладкою, і є важливою пам’яткою промислової архітектури міста початку ХХ століття.

Голосували: 35 – «За», 1 – «Утримався».

Ухвалили: Направити звернення до Хмельницького міського голови Симчишина О.С. та управління культури і туризму Хмельницької міської ради (№ 08) та окремо до управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації (№ 08/1).

 

Питання № 6

Слухали:

Янцаловський О.Й. Зачитав звернення до міського голови щодо виділення коштів на облаштування операційних блоків у поліклініках міста №№ 1, 2, 3, 4 (текст звернення додається).

Виділення обумовленої суми дасть можливість облаштувати поліклініки сучасним обладнанням, що дозволить надавати якісні хірургічні послуги хмельничанам.

Андріїшина В.А. Уточнити характер операцій, які можуть здійснюватися у поліклініках (амбулаторні).

Голосували: 35 – «За», 1 – «Утримався».

Вирішили: Обговорене Звернення з урахуванням уточнюючої правки направити до Хмельницького міського голови Симчишина О.С.

 

Питання №7

Слухали:

Богачук В.Я. Про затвердження Плану роботи Громадської ради на вересень – грудень 2019 року (додається).

Ковальчук Р.В. Переймався станом підготовки житлового фонду міста до роботи в опалювальний сезон.

Богачук В.Я. Для вивчення порушеного питання запропонував делегувати Ковальчука Р.Я. від ГР, як голову профільної комісії по ЖКГ, на найближче розширене засідання виконавчого комітету, де аналізуватиметься це питання.

Голосували: 36 – «За».

 

Різне

Слухали:

Ковальчук Р.В. – голова профільної комісії з питань ЖКГ озвучив два звернення до Хмельницького міського голови Симчишина О.С. з проблем:

  • облаштування 600 метрів пішохідної доріжки від міської до обласної лікарні;
  • впорядкувати водовідведення та провести благоустрій прибудинкової території за адресою: вул. Перемоги, 4.

Голосували: 36 – «За».

 

Голова громадської ради В. Богачук

Секретар зборів А. Гура