У Хмельницькій громаді завершився Місячник національно-патріотичного виховання та оборонно-масової роботи, який тривав з 5 листопада до 5 грудня. Захід був спрямований на формування у молоді патріотичної свідомості, національної гідності та готовності до захисту України.
Протягом місяця учні закладів освіти брали участь у тематичних уроках мужності та годинах спілкування, зустрічалися з учасниками російсько-української війни, волонтерами та ветеранами, відвідували пізнавальні екскурсії, а також навідували поранених Героїв у шпиталях та вшановували пам’ятні знаки.
Учні брали участь у конкурсах патріотичної пісні та вікторинах, виставках, виготовляли обереги та готували листи для захисників, організовували благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. У закладах освіти створювали або оновлювали куточки військово-патріотичного виховання, де школярі могли пізнати історію України та традиції свого народу.
Патріотизм починається з малого - з поваги до рідного коріння, рідної мови та бажання змінювати країну на краще.