Новини

Вихованці СКЦ "Плоскирів" гідно представили Хмельницький та Україну на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств

З 24 до 26 листопада в Харкові проходив 11-й чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств. У змаганнях взяли участь 535 спортсменів із 19 країн світу (Україна, Білорусь, Грузія, Азербайджан, Пакистан, Єгипет, Іран, Нігерія, Зімбабве, Пакистан, Індія, Вірменія, Узбекистан та інші). У складі збірної команди України наше місто представляли восьмеро вихованців СКЦ "Плоскирів".

Протягом усього чемпіонату юні спортсмени демонстрували високий рівень підготовки, хорошу техніку і жагу до перемоги, а також продемонстрували відмінні результати у версіях:

- Корнійчук Влад (ліцей №17) Б1 - 1 місце, Б2 - 1 місце;

- Нагорнюк Ілля (ТБЛ ім. А.Мазура) Б1 - 2 місце;

- Нагнибіда Артем (ліцей №17) Б1 - 2 місце;

- Вєдєлєва Дарія (НВК №10) Б1 - 3 місце, Б2 - 2 місце;

- Ваховський Данііл (гімназія №2) Б1 - 2 місце, Б2 - 3 місце;

- Банніков Артем (гімназія №1) Б1 - 3 місце, Б2 - 3 місце.

У загальному командному заліку 1 місце виборола збірна команда України, 2 місце посіла збірна команда Ірану, 3 місце – за збірною команди Білорусі.

Окрім того, на Всеукраїнському турнірі з ВСБ Коненчук Катерина (ЗОШ №9) та Слєсарєв Назар (ЗОШ №6) вибороли 1 місце.

Вітаємо з перемогою спортсменів та їх тренера Тетяну Гончарук. Бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!