Рішення виконавчого комітету

від 28.12.2017 року № 997 "Про призначення персональних премій міського  голови   п'ятнадцяти  кращим   тренерам    міста    Хмельницького   на  2018 рік"

Прийнято

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 28.12.2017 року № 997

Про призначення персональних премій міського  голови   п'ятнадцяти  кращим   тренерам    міста    Хмельницького   на  2018 рік

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії по визначенню претендентів на призначення персональних премій міського голови  п'ятнадцяти кращим тренерам міста Хмельницького від 04.12.2017 року, керуючись рішенням  позачергової десятої сесії  міської ради від 29.12.2016 року №1 «Про затвердження комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2017-2021 роки», рішенням сімнадцятої сесії міської ради від 20.09.2017 року №9 “Про внесення змін до комплексної Програми реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту у м. Хмельницькому на 2017-2021 роки», рішенням шістнадцятої сесії міської ради від 12.07.2017 року №10  “Про заснування персональних премій міського голови  п'ятнадцяти кращим тренерам міста Хмельницького”, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Призначити персональні премії міського голови  п'ятнадцяти кращим тренерам міста Хмельницького згідно з додатком.

2. Управлінню молоді та спорту (Ремезу С.С.) щомісячно виплачувати персональні премії міського голови  п'ятнадцяти кращим тренерам міста Хмельницького в розмірі 75% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб кожному з першого числа наступного місяця після прийняття даного рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

 

Міський голова                                                                               О. Симчишин              

 

 

 

Додаток  до рішення

                                                                                                                      виконавчого комітету

                                                                                                                      від 28.12.2017  №  997

 

                                                                       Список

                                      тренерів  на   отримання   премій    міського

                                     голови  кращим тренерам  міста у 2018 році                         

 

1. Осєдлевич Гаррій Миколайович –  заслужений тренер України з військово-спортивного багатаборства, МСМК.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:   

Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів (Київ, 18.05.17) – 1 місць – 12, ІІ місць – 14, ІІІ місць - 10

Чемпіонат України з козацького двобою (Київ, 14.10.17) – 1 місць – 31, ІІ місць – 22, ІІІ місць – 23,

Чемпіонат України з рукопашного бою серед школярів (Київ, 25.03.2017) – 1 місць – 3, ІІ місць – 3, ІІІ місць - 9

Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих (Київ, 9.04.17) – І місць – 2, ІІ місць – 1, ІІІ місць - 1

Чемпіонат Європи з козацького двобою (Харків, 28.04.17) -  1 місць – 14, ІІ місць – 12, ІІІ місць - 6

Чемпіонат Світу з бойових мистецтв (Чехія, 13.05.17) -  1 місць – 3, ІІ місць – 3, ІІІ місць - 1

Міжнародний турнір з бойових мистецтв KongSao (Польща, 28.10.17)  - 1 місць – 8, ІІ місць – 4, ІІІ місць - 2

Міжнародний турнір з козацького двобою «PRIDE-2017» серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих (Луцьк, 17-18.02.17) -  1 місць – 1, ІІ місць – 3

Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з рукопашного бою «Магістр бойових мистецтв» (Луцьк, 05.11.17) – ІІ місць – 2, ІІІ місць - 3

 

 

 

2.  Чикида Юрій Іванович –  майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики.

Спортивні досягнення  вихованців за 2017 рік:

Пєлєшенко Олександр Юрійович – чемпіон Європи з важкої атлетики серед чоловіків (Хорватія, квітень 2017 р.) з двома рекордами Європи.

чемпіон України з важкої атлетики серед чоловіків (Львів, вересень 2017 р.)

 

 

3. Чумаков Анатолій Миколайович –  заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, вища категорія.

Спортивні досягнення  вихованців за 2017 рік:

Карцан Аркадій – бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу серед молоді (Турція, жовтень 2017 р.).

Борейко Іван – чемпіон України з боксу серед юнаків (Надвірна, квітень 2017 р).

5 м. - чемпіонат Європи з боксу серед юнаків (Румунія, липень 2017 р.)

Лусте Марія – чемпіонка України з боксу серед юніорок (Харків, серпень 2017 р.)

Боруца Марія – чемпіонка України з боксу серед жінок (Ковель, лютий 2017 р.)

 

4. Терещук Іван Борисович -   майстер  спорту   України  з  волейболу.

Спортивні досягнення вихованців  за 2017 рік:   

Кубок України – 1 місце (22-25.08.2017 року, м. Затока),;

Чемпіонат України – 1 місце (31.08- 03.09.2017 року, м. Київ);

Cev Satellite - 2 місце (07-09.08.2017 року, м. Харків);

EEVZA – 3 місце (19-20.09.2017 року, м. Пярну,  Естонія);

EEVZA - 3 місце (08-09.10.2017 року, м. Батумі,  Грузія);

World Tour 1* - 4 місце (25-29.10.2017 року, м. Алсмір,  Голандія).

5. Мігунов Олександр Володимирович –  тренер-викладач з регбі, вища категорія.

 Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

чемпіонат Європи серед юніорів з регбі –7– І місце (26.08-03.09.2017 р. Угорщина);

Кубок України з регбі – 7 – ІІ місце (серпень 2017 р. м.  Хмельницький); 

чемпіонат України з регбі – 7 – ІІ  місце (квітень - червень 2017 р. м. Київ, м. Харків,              м. Львів);

чемпіонат України з регбі– 15 – ІІ місце (жовтень 2017 р. м. Київ).

 

6.  Михайловський Валерій Васильович – тренер-викладач з тхеквондо ВТФ, перша категорія.

  Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

чемпіонат України серед кадетів - 1 місце (м. Одеса, 20-23.04.17 р.);

чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів - 3 місце (24-28.08.2017 р., м. Шарм-ель-Шейх, Єгипет);

чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед юнаків – 1 місце, 2 місце (11-15 жовтня 2017 р., м. Харків).

7. Майстер Аркадій Олександрович -  заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, заслужений працівник фізичної культури і спорту, вища категорія.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Грищун Інна:

Кубок України ім. Ю. Рябчинської – 1 місце (26-30.04.2017 р., м. Дніпро);

Особистий чемпіонат України -1 місце (01-05.07.2017 р., м. Дніпро);

Чемпіонат України серед молоді до 23 років- 1 місце (15-17.05.2017 р., м. Дніпро);

Чемпіонат Європи з веслування-3 місце (14-17.07.2017 р., Болгарія);

І етап Кубку світу – 2 місце (12-14.05.2017 р., Португалія);

Чемпіонат світу з веслування-5 місце (23-28.08.2017 р., Чехія);

Чемпіонат Європи з веслування-4 місце (27-30.07.2017 р., Румунія).

Євдокімова Марія:

Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» - 1-е та два третіх місця (14-16.07.2017 р., смт. Добротвір);Чемпіонат України серед закладів ФК і С «Стрімкі човни»-фінал –  1 місце (27-30.07.2017 р., м. Київ).

8.  Кондрут Вікторія Вікторівна - заслужений тренер України з велоспорту, перша категорія.

 Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Калашник Анастасія Ярославівна:

Чемпіонат України на треку (молодь, юніори, юніорки)- 1 і 3 місце (06-11.06.2017 р.,              м. Львів);

Весняний чемпіонат України (олімп., неолімп. номери програми)-два 2-х місця (м. Львів, 10-14.04.2017 р.)

Відкритий весняний чемпіонат України в індив., індив.-груповій, гонці критеріум (юніори, юніорки)- 1 і 3 місця ( м. Житомир, 18-21.05.2017 р.) ;

Чемпіонат України в індивід. гонці на час, груповій гонці (чоловіки, молодь до 23 років, жінки, юніори, юніорки)- два 2-х місця (м. Поляниця, Буковель, 20-21.06.2017 р.)

Стецюк Вадим Миколайович:

Зимовий чемпіонат України (олімпійські номери програми)- 1 місце (04-09.02.2017 р. м. Львів);

Чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми — юнаки, молодші     юнаки, дівчата, молодші дівчата) - 1 місце (м. Харків, 05-09.07. 2017 р.);

Чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум  І тур (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата)- 1 місце (21-22.06.2017 р.,м.Хмельницький);Лазурко Ірина Іванівна:

Зимовий чемпіонат України (олімпійські номери програми)- 1 та два 3-х місця (04-09.02. 2017 р. м. Львів);

Чемпіонат України (олімпійські та неолімпійські номери програми — юнаки, молодші     юнаки, дівчата, молодші дівчата)-2 і 3 місця ( м. Харків, 05-09.07.2017 р.);

Відкритий весняний чемпіонат України в індив., індив.груповій, гонці критеріум (юніори, юніорки)- 1  і 3 місця( м. Житомир,18-21.05.2017 р.);

Чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум  І тур (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата)- 2 і 3 місця (21-22.06.2017 р., м. Хмельницький);'

Лазурко Вікторія Іванівна:

Весняний чемпіонат України (олімп., неолімп. номери програми)- 2 місце (м.Львів, 10-14.04.2017 р.);

Відкритий весняний чемпіонат України в індив., індив. груповій, гонці критеріум (юніори, юніорки)- 1  і 3 місця (м. Житомир, 18-21.05.2017 р.);

Чемпіонат України в індивід. гонці на час, груповій гонці (чоловіки, молодь до 23 років, жінки, юніори, юніорки) – два 2-х місця, (м. Поляниця, Буковель, 20-21.06.2017 р.).

9.  Мамчур Віктор Вячеславович  тренер з велоспорту, перша категорія.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Нагуляк Дарина Володимирівна:

Відкритий командний чемпіонат України в неолімпійських видах програми- 1 місце,  (25-30.04.2017 р., м. Рівне);

Відкритий весняний чемпіонат України в індив., індив. груповій, гонці критеріум – 1 місце, (м. Суми,11-13.05.2017 р.);

Відкритий командний чемпіонат України в індивід., індивід. груповій гонці, гонці критеріум – чотири 1-х місця,(02-04.06.2017 р., м. Кропивницький);

Відкритий чемпіонат України у парній гонці, гонці критеріум - фінал – два 1-х місця (02-05.08.2017 р., м. Первомайськ);

Відкритий осінній чемпіонат України в груповій гонці, індив гонці на час та гонці критеріум – три 1-х та 2-е місця  (08-09.09.2017 р., м. Тернопіль);

Чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум  І тур (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата)- два 1-х місця (21-22.06.2017 р.,м. Хмельницький);

Плоцідим Анастасія Русланівна:

Відкритий командний чемпіонат України в неолімпійських видах програми- 1 місце,  (25-30.04.2017 р., м. Рівне);

Відкритий командний чемпіонат України в індивід., індивід. груповій гонці, гонці критеріум– 1 і три 3-х місця (02-04.06.2017 р., м. Кропивницький);

Чемпіонат України у командній гонці, гонці критеріум  І тур (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата)- два 1-х  і 3 місця (21-22.06.2017 р.,м. Хмельницький);

Відкритий чемпіонат України у парній гонці, гонці критеріум-фінал – 2 місце (02-05.08.  2017 р., м. Первомайськ);

Відкритий осінній чемпіонат України в груповій гонці, індив гонці на час та гонці критеріум – два 1-х і 3 місця  (08-09.09.2017 р., м. Тернопіль).

10.  Крушинський Вадим Вікторович - старший тренер-викладач відділення легкої атлетики. Майстер спорту України.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

І місце – командний чемпіонат України в приміщенні   27-28.01.2017 р.  м. Запоріжжя

І місце – Кубок України в приміщенні 11.02.2017 р., м. Київ

І місце – чемпіонат України в приміщенні серед дорослих 17-19.02.2017 р.     м. Суми

7 місце – чемпіонат Європи в приміщенні 03-05.03.2017 р., м. Белград, Сербія 

І місце – командний чемпіонат України 05-07.06.2017 р., м. Луцьк

ІІІ місце – командний чемпіонат Європи 23-25.06.2017 р., м. Ліль, Франція

ІІІ місце – чемпіонат Європи 13-16.07.2017 р., м. Бидгощ, Польща

І місце – чемпіонат України серед дорослих 05-08.07.2017 р. м. Кропивницький

18 місце – чемпіонат світу 04-13.08.2017 р., м. Лондон, Великобританія

11. Чайковський Максим Юрійович -  тренер-викладач відділення кікбоксингу. Майстер спорту України. 

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Ястребов Олександр:

Чемпіонат України серед дорослих 04-05.05.2017 р., м. Дніпро:

І місце- розділ лайт контакт                                                                                     .

І місце  -  розділ фул контакт

чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017 р. м. Маріна-ді-Каррара, Італія                

І місце  -  розділ лайт лоу

ІІ місце – розділ фул контакт    

ІІІ місце – розділ лайт контакт

Мінеско Дмитро:

Чемпіонат світу серед чоловіків 25-29.10.2017 р. м. Маріна-ді-Каррара, Італія               

І місце  - розділ фул контакт

ІІ місце – розділ лайт контакт    

12.  Яструб Іван Миколайович —  старший тренер-викладач відділення боксу. Майстер спорту України.

 Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Оганісян Мгер:

І місце – чемпіонат України серед чоловіків  (14-19.11.2017 р. м. Львів)

Вєтошкін  Владислав:                                                                                               

І місце – чемпіонат України серед чоловіків  (14-19.11.2017 р. м. Львів)        

13.  Томусяк Андрій Анатолійович –  тренер – викладач з веслування на байдарках і каное, перша категорія.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Кубок України ім. Ю. Рябчинської: ІІІ-місце; ІІІ-місце (26-30.04.2017 р.) м. Дніпро

Чемпіонат України серед молоді до 23 р.: ІІ-місце; ІІІ-місце (9-12.06.2017 р.) м. Дніпро

Особистий чемпіонат України: ІІІ-місце (1-5.07.2017 р.) м. Дніпро

Чемпіонат України серед закладів фізичної культури ‘‘Стрімки човни‘‘ – І місце;  ІІ місце; ІІ місце ( 14 – 16.07.2017 р.)  м. Київ

участь у Чемпіонаті світу з веслування на б/к серед молоді  до 23 р. (26-30.07.2017 р. Румунія).

14. Воробель Віктор Данилович –  тренер ОДЮСШІ «Інваспорт». Без категорії.

Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Всеукраїнські Фінальні змагання ХХІV Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з обмеженими можливостями вадами слуху:

Мельник Денис – 1 місце, Дубінчук  Дар’я – 1 місце (29.05-18.06.2017 р., м. Одеса), Виговський Владислав Олегович – Чемпіонат Європи з шахів серед юніорів з вадами слуху – 2 місце (07.07.-12.07.2017 р., м. Лунд (Швеція)).

15. Луговий Олег Олександрович -  заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу.

Вихованці є членами Національної збірної команди України:

один спортсмен – Сабар Ярослав увійшов в основний склад до збірної команди України з кікбоксингу,   

двоє спортсменів – Павлюк Сергій і Сабар Костянтин є кандидатами збірної команди України з кікбоксингу.    

 Спортивні досягнення вихованців за 2017 рік:

Кубок Європи серед дорослих з кікбоксингу Сабар Ярослав виборов срібну медаль;

Чемпіонат світу серед дорослих з кікбоксингу Сабар Ярослав виборов бронзу;

Чемпіонат України серед ДЮСШ- два перших місця Сабар Костянтин та Сікомас Дмитро;

Чемпіонат України – 6 перших місць (Альохін О., Дундуа М., Павлюк С., Сабар К., Сабар Я., Сікомас Д.);

Кубок України дорослі – три перших місця у Альохіна О., Дундуа М., Сабара Я.

 

 

Керуючий справами виконавчого комітету                                Ю. Сабій

 

Начальник управління молоді та спорту                                     С. Ремез