Новини

Успішні виступи хмельничан на Європейській арені

Нещодавно у місті Тірана (Албанія) проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. До збірної команди України увійшли також і хмельничани. Так, Аліна Марущак у ваговій категорії 81 кг посіла 2 місце за сумою двоборства (2 місце – ривок та 3 місце – поштовх). Ще одна хмельничанка Ангеліна Ломачинська також здобула срібну нагороду за сумою двоборства у ваговій категорії 49 кг (1 місце – ривок, 3 місце поштовх).

Підготували спортсменок Володимир Болгарин та Ярослав Заболотний.

У місті Брауншвайген (Німеччина) відбувся відкритий молодіжний Кубок з тенісу серед слабочуючих спортсменів, який тривав два дні, 5 і 6 червня.

Хмельничанка Єва Флерко вдало виступила на цьому турнірі та посіла 1 місце в одиночних змаганнях та 2 місце – у парі.

Тренує спортсменку Тетяна Болбова.

Вітаємо спортсменів та наставників з успішними виступами і бажаємо подальших високих результатів.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!