Новини

У Хмельницькому «Нова Пошта» відкрила інноваційний термінал – ХІТ

17 травня «Нова Пошта» запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ) – ключовий об'єкт інфраструктури компанії в Західній Україні.

На будівництво терміналу загальною площею 7,7 тис кв м пішло менше року. Інноваційний термінал оснащений найкращим обладнанням, конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням.

«Нова Пошта» вклала в ХІТ майже 10 млн євро. У Хмельницькому будуть сортуватись і відвантажуватись посилки для 71 населеного пункту по всій Україні. Це міжрегіональні напрямки (Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Луцьк, Тернопіль, Чернівці), міські і в межах усього регіону (Старокостянтинів, Кам'янець-Подільський, Шепетівка, Красилів, Дунаївці, Деражня і всі відділення в м. Хмельницький).

Міський голова Олександр Симчишин привітав компанію та Хмельницький з тим, що місто отримало хороший технологічний проект, з майже трьомастами новими робочими місцями. І головне – перспективу для майбутнього, адже Хмельницький інноваційний термінал підтвердив, що місто має величезні логістичні перспективи.  

Під час урочистого відкриття співвласники компанії В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк оголосили про подарунок місту – 1000 велопарковок.