Новини

Про ведення бізнесу у Польщі говорили з представниками міста Жешув

Про особливості започаткування підприємств та ведення бізнесу в Республіці Польща говорили в рамках круглого столу «Стратегічні напрями розвитку підприємництва в умовах економічної глобалізації: європейський досвід та вітчизняна практика». У заході взяла участь делегація з міста Жешув (Республіка Польща), представники міської влади та бізнесу.

«Одне із найважливіших питань для міської влади – створення належних умов для бізнес-спільноти міста, залучення інвестиції та налагодження економічних зв’язків з іншими країнами, зокрема із Польщею. Оскільки обсяг виробництва хмельницьких підприємців перевищує потреби краю, то питання виходу на міжнародні ринки вкрай актуальне, – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко та принагідно запросив гостей долучитися до святкування Дня міста.

Маріуш Тивонюк, президент Фонду IUSTUS, акцентував увагу на механізмах просування товарів українських виробників на польський ринок. Розповів про аспекти та вигідні можливості для українських підприємців відкриття фірм у Польщі. Бізнесменів ж цікавили питання, які стосуються сертифікації української продукції та сировини, задля виходу на ринок Європейського Союзу. Обидві сторони зацікавлені у співпраці й в ході зустрічі домовилися про подальші спільні кроки.