Новини

Михайло Романчук здобув «срібло» Кубка світу

Хмельницький плавець Михайло Романчук виборов срібну медаль на першому етапі Кубка світу з плавання, який проходить у Берліні.

На своїй коронній дистанції 1500 метрів вільним стилем Михайло фінішував із результатом 14:26.69. Золото здобув німець Флоріан Веллброк (14:25.41), бронзу – також представник Німеччини – Свен Шварц (14:34.87).

До слова, це 17-а медаль у кар’єрі Михайла Романчука на етапах Кубка світу з плавання.

Вітаємо спортсмена з чудовим початком нового сезону та бажаємо перемог у наступних змаганнях.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!