Новини

Місто Хмельницький та OpenMarket (СЕТАМ) підписали меморандум про проведення електронних торгів

Відтепер Хмельницька міська рада співпрацюватиме ще з однією площадкою для проведення електронних торгів – OpenMarket (СЕТАМ). Відповідний меморандум підписав заступник міського голови Володимир Гончарук та генеральний директор державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов.

«Підписання цього та попереднього меморандуму з іншою електронною системою – ProZorro.Продажі свідчать про те, що ми зацікавлені вільно та у ринкових умовах продавати комунальне майно», – говорить Володимир Гончарук.

Посадовець зазначив, що розпочинатимуть продаж через СЕТАМ з кількох об’єктів. Вірогідно, це будуть машини, які зараз є у власності "Хмельницької міської ритуальної служби".

Генеральний директор державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов зазначив, що перевагою їх компанії є кількарічний успішний досвід, система працює на всій території України з 2014 року, безпека електронних торгів та велика клієнтська база.

«Співпраця з нами для органів місцевого самоврядування є безкоштовною. Також ми гарантуємо повну безпеку процесу, – зазначив Віктор Вишньов.

За аукціонами, де продаватимуть хмельницьке майно, можна буде стежити в режимі онлайн через систему СЕТАМ.