Новини

Хмельницький ФК «Поділля» виграв матч у Київського ФК «Рубікон»

22 листопада у місті Щасливе, Київської області, відбувся матч 12-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі групи «А». Міський футбольний клуб «Поділля» зіграв матч проти команди «Рубікон» з Києва.

Розпочався матч з наступу хмельничан. Хмельницький клуб «Поділля» був налаштований по-бойовому і чекав моменту, аби забити гол. Впродовж гри було багато небезпечних моментів від обох команд. Перший тайм завершився з рахунком 1:2 на користь «Поділля».

Другий тайм запам’ятався боротьбою за м’яч. На додаткових 90+4′ хвилинах, результат на табло - 1:4 РУБІКОН” Київ – “ПОДІЛЛЯ” Хмельницький. З великим відривом Хмельницьке «Поділля» стало переможцем 12 туру чемпіонату України в своїй групі.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!