Новини

Хмельницький боксер здобув «бронзу» на Чемпіонаті Європи

Днями у місті Будва (Чорногорія) відбувся молодіжний Чемпіонат Європи з боксу – 2020 року. У змаганнях взяли участь 175 спортсменів з 22 країн. За кількістю завойованих медалей українська команда здобула один з найкращих результатів у своїй історії, збірній вдалось зайняти загальнокомандне друге місце та вибороти 15 медалей різного ґатунку. Серед призерів є і хмельничанин «Авангардівець» Денис Салабай, у ваговій категорії 81 кг він став «бронзовим» призером молодіжного Чемпіонату Європи з боксу. В теперішній непростий час ця бронза стала для спортсмена на вагу «золота».

Вітаємо Дениса Салабая та його тренера Андрія Чумакова.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!