Новини

Хмельницькі юні танцівники – чемпіони світу

Учні класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв (викладач Олена Фурман) стали чемпіонами на Чемпіонаті світу WADF-2017, який відбувся 20-26 листопада у місті Ліберець (республіка Чехія).

На трьох танцювальних площадках змагання проходили між учасниками різних стилів хореографічного мистецтва, серед них були і спортивні танці.

У 2016 році на Чемпіонаті світу було зареєстровано близько 5тисяч танцівників, цьогоріч кількість учасників зросла до понад 10 тисяч.

У змаганнях зі спортивних танців взяли участь вісім учнів класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв викладача Олени Фурман, які продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та отримали заслужені нагороди.

Зокрема, Владислав Гетманчук та Софія Іщук стали дворазовими Чемпіонами світу WADF-2017, здобувши І місце (танець ча-ча-ча), І місце (джайв); Ростислав Граділь, Каріна Кланца - Чемпіонами світу WADF-2017 – І місце (танго); Дарія Смучок – призером Чемпіонату – ІІ місце (танго); Вікторія Кур’якова, Анна Кланца, Анастасія Кузь – стали фіналістами в своїх категоріях.

За успіхи та прекрасні результати Президія Всеукраїнської федерації спорту та мистецтв нагородила Чемпіонів світу і призерів WADF-2017 сертифікатами на участь з відпочинком у Міжнародних змаганнях та фестивалі, які відбудуться наступного року в Болгарії, в період з 20 червня до 1 липня.

Вітаємо наших переможців! Знаємо, що за великими перемогами стоїть не тільки велике бажання та любов до танцю, а й важка, систематична праця. Шлях до перемог містить дуже великий комплекс заходів. Завдячуючи професійній роботі тренера, діти успішно брали участь у не одному десятку змагань, зборів, майстер-класів, концертних виступах. Завдяки цьому юні танцівники розвивають свої професійні навички, артистизм, вчаться аналізувати свої помилки. Дуже важлива і підтримка батьків учнів.

Горді за хмельницьких танцівників, які серед величезної конкуренції вибороли право під звуки Державного Гімну України з честю тримати Прапор своєї держави.

Як висококваліфікований тренер Олена Володимирівна Фурман взяла участь в роботі поважної суддівської колегії Чемпіонату світу WADF-2017.

Вітаємо наших чемпіонів! Бажаємо успіхів та перемог у наступних турнірах!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!