Новини

Хмельницьке ФК «Поділля» виграло в галицьких «Карпат»

Днями у Хмельницькому відбувся матч 11-го туру чемпіонату України з футболу у другій лізі групи «А». Міський футбольний клуб «Поділля» зіграв свій крайній офіційний матч у цьому році на рідному стадіоні в рамках першості країни. Матч відбувся проти команди «Карпати» з Галича, Івано-Франківської області, до слова конкурент був серйозний, адже займав другу сходинку в турнірній таблиці, в той час як господарі майданчику ділили третє місце з «Діназом» із Київщини. Цей матч мав показати хто зашиться на своїх місцях, а хто займе лідируючі позиції.

Розпочали матч обережно. Місцевий клуб «Поділля» був налаштований серйозно і чекав слушного моменту, аби забити м’яч у ворота суперника. На гол довелося чекати не довго, «Поділля» на 24-ій хвилині відкрило рахунок 1:0. В цілому, перевагу на майданчику після забитого голу була в господарів майданчика. В результаті на 64-ій хвилині хмельничани знову забили у ворота суперника. «Поділля» виграло в галицьких «Карпат» з рахунком 2:0, таким чином покращивши своє місце у турнірній таблиці . У хмельничан, як і в «Діназа», 22 бали. Ці дві команди ділять між собою 1-2 місце. Наступний тур – 12-ий. «Поділля» зіграє на виїзді проти київського «Рубікона», матч заплановано на 22 листопада.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!