Новини

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою у Брюсселі та володаркою державної нагороди – ордена княгині Ольги

8 вересня в Брюсселі (Бельгія) провідна легкоатлетка Хмельниччини Марина Бех-Романчук здобула срібну медаль у потрійному стрибку на останньому перед фіналом етапі Діамантової ліги, поступившись ямайській спортсменці Шаніке Ріккетс,котра виграла змагання з особистим рекордом, вперше перевищивши 15-метровий рубіж.

1.Шаніка Ріккетс (Ямайка) – 15,01 м

2.Марина Бех-Романчук (Україна) – 14,57 м

3.Теа Лафон (Домініканська республіка) – 14,49 м

Це четвертий подіум Марини у сезоні на етапах Діамантової ліги - три "срібла" та одна "бронза".

Бех-Романчук з Ріккетс підходитимуть до фіналу Діамантової ліги у статусі лідерок - обидві набрали по 30 очок за підсумками п'яти етапів.

Участь у фіналі Ліги ще й в стрибках у довжину Марина гарантувала cобі раніше.

Фінал Діамантової ліги відбудеться 16-17 вересня в Орегоні (CША).

А 7 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту України, відповідно до Указу Президента України №565/2023 “Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ІІІ Європейських іграх” Марина Бех-Романчук як чемпіонка цих змагань з легкої атлетики (потрійний стрибок) нагороджена орденом княгині Ольги ІІ ступеня.

Вітаємо уславлену хмельничанку з високими здобутками 2023 року і бажаємо досягти олімпійської мрії на Іграх-2024 в Парижі.

За інформацією

відділення НОК України в Хмельницькій області

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!