Новини

Хмельничанин Віталій Грабовський – чемпіон Європи з боксу

У столиці Болгарії – місті Софія відбувся Чемпіонат Європи серед юніорів, який тривав з 25 листопада по 2 грудня. У змаганнях взяли участь спортсмени з 19 країн світу. Збірна України була представлена на турнірі максимальною кількістю спортсменів – по 13 хлопців і дівчат.

У фінал пройшли дев'ять українських боксерів, серед яких шість хлопців та три дівчини, які змагались за золоті нагороди. У заключному поєдинку це вдалося реалізувати хмельничанину Віталію Грабовському, який виступав у ваговій категорії 57 кг. Він здобув перемогу та став чемпіоном Європи серед юніорів 2020 року.

До слова, у фіналі Віталій боксував проти росіянина та переміг його роздільним рішенням суддів.

Вітаємо чемпіона Віталія Грабовського та його тренера Андрія Чумакова, бажаємо успіху та нових перемог!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!