Новини

Хмельничани показали достойний результат на Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед юнаків та кадетів

Днями в місті Таллінн (Естонія) проходив Чемпіонат Європи «European Open Under 21 Championships 2021» з тхеквондо ВТФ серед кадетів та юнаків.

Збірна України серед кадетів посіла друге загальнокомандне місце. До складу збірної команди України увійшли і хмельничани, які показали гарний результат. Так, Ілля Шевчук виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 30 кг серед хлопців.

Бронзу здобули:

- Марія Заморока (вагова категорія до 47 кг серед дівчат);

- Тетяна Шевчук (вагова категорія до 27 кг серед дівчат);

- Гулій Давид (вагова категорія понад 65 кг);

- Дичаківський Тимур (вагова категорія до 44 кг).

В суботу, 28 серпня, у м. Таллін (Естонія) відбувся міжнародний турнір «Tallinn Open Youth 2021», на якому хмельничани також здобули медалі:

- золоту нагороду здобув Матвій Брухнов (юніори, вагова категорія до 48 кг);

- срібна нагорода - Тимур Дичаківський (юнаки, вагова категорія до 44 кг).

Підготували спортсменів тренери Валерій Михайловський, Сергій Пісоцький, Сергій Назарчук та Сергій Мостіпака.

Вітаємо спортсменів та наставників з гарним виступом, бажаємо лише перемог у майбутніх змаганнях.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!