Новини

Центральне питання 16 сесії – ухвалення змін до бюджету міста

211,8 млн грн перерозподілили за галузями на сьогоднішній сесії. З них 166, 2 млн грн – це перевиконання власних доходів, 37,2 млн грн трансферти з державного та обласного бюджетів та 8,4 млн грн становлять вільні лишки.

«Ми змогли отримати додаткові доходи до казни і сьогодні розподілили ще понад 165 мільйонів гривень за різними галузями, – каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Ці кошти ми змогли заробити завдяки розміщенню грошей на депозиті, стягненню боргів за внески в розвиток інфраструктури, використання землі, іншим податкам та зборам. Найбільше коштів було виділено на галузь житлово-комунального господарства. Це пов’язано із підготовкою до опалювального сезону, придбанням техніки. Значну суму додатково отримує і галузь освіти, адже наразі освітні заклади активно готуються до початку навчального року. У галузі охорони здоров’я додатково фінансуватимуться ремонти медзакладів, придбання нового обладнання. Передбачили додаткові кошти і на спорт та культуру міста».

Ходом голосування за питання змін до бюджету міський голова задоволений – рішення підтримали усі присутні депутати.

«Така одноголосність пояснюється напруженою роботою над проектом рішення, – пояснює міський голова. – Адже депутати вперше мали змогу особисто послухати пропозиції та їх обґрунтування всіх розпорядників коштів. Хочемо у майбутньому дати таку можливість і журналістам».

Детальгніше про прозподіл коштів за посиланням.